Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

\_/ caly kubek dla CIebie :) w ostatniej chwili się załapałaś ;) bo mnie Morfi już woła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe Tak, ja jestem zdana na łaskę i niełaskę pana ministra Grabarczyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack to tak z kwiatka na kwiatek ;) z Tobą dyskutuje, z Green mejluje, z raviją pojawia się i znika ;) no zdecydować się na jedną jakoś nie moze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde jakie teorie spiskowe :D Jack...nie wchodź tutaj, kiedy ja jestem, bo powstają jakieś spekulacje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Aniulko..nie jechałam daleko pociągiem, ale domyslam się co mogło/może się dziać. okropieństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest, co jest? znowu ploty na mój temat? żebym tak skakał z kwiatka na kwiatek, to najpierw te kwiatki muszą być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V - beta nie unoś się - nieobecni nie maja głosu... :) nie udzielasz sie dzisiaj w temacie, to nie możesz protestować odnośnie poruszanych dzisiaj wątków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack.. proszę Cię, mógłbyś poprawić mi poduszkę? :classic_cool: hehe niezłe jesteście dziewczynki..niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale udzielałem się wczoraj, przedwczoraj, przed przedwczoraj a Ty? odpowiedz sobie sama :P dobrej nocki, ja już uciekam :) dziękuję za mile spędzony czas :) ravija 😘 😘 Aniulka 😘 ....i Promyczek 😘 wyśpijcie się i mam nadzieję, że do skliknięcia, może jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech Jack- dobranoc 😘 Tacy ci mężczyźni, łobuzy jedne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V-beta nie rozmawiamy o wczoraj, tylko o dzisiaj - Twoje zarzuty sa na dzisiejszą dyskusje, do której okreslania tematu nie masz uprawnien, bo akurat dzisiaj nie brałeś udziału - do wczorajszych możesz sobie zgłaszać dowolnie skoro w nich uczeniczyłeś :) Aniulka - słusznie mówisz, przyłączam się do głosów oburzenia na nagły spadek kultury osobistej V-beta. V-beta - dobranoc, spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dziewczęta i V :) dobranoc :) mnie morfi już nawołuje i zaraz wyląduje z nosem na klawiaturze:) wiec dla bezpieczeństwa oddalam się :) słodkich snów i do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulko- śpij dobrze, a Morfi poszedł do Ciebie, a mnie obiecywał wierność :D 😘 Promyczku, tez uciekam 😘 dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack, zaskakujesz mnie ;) Ty, tutaj, o tej porze? :classic_cool: 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz :) czasem jednak i mnie udaje się zaskoczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udaje się, udaje :D Ty chyba bez nas już żyć nie możesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×