Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Hej Aniulka :) Vendome sympatię musi dzielić na 4 ;) każda ma po troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ravija :) oj i chyba się dobrze dzielimy ;) V nie narzeka ;) chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spróbowałby ;):P Myślę, że powinien być zadowolony, ma tu raj, choć brak 77 dziewic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jack jest odważny ;) pewnie niedługo tutaj będzie :) Jak Aniulka minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie szaleństwo, koleżanka chora więc mam cały tydzień na dwóch etatach... wracam do domku i padam, a jutro jeszcze do wawki jadę i mnie czeka poranne budzenie brrrr... a ja tak nie lubię wcześnie wstawać ;) a u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w porządku :) właściwie bez zmian hehe Pogadałam sobie z moim przyjacielem, powiedziałam, żeby znalazł mi jakiegoś dobrego żołnierza dla mnie :D to powiedział, że jest zazdrosny a poza tym w wojsku większość to %&*^&% :classic_cool: A teraz siedzę..w maseczce na twarzy :P i oglądam telefony .... i udzielam się na naszym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja nie znam żadnego żołnierza więc sie nie wypowiem :) ale chyba nie wszyscy są aż tacy źli :) a jaki telefon poszukujesz? :) masz coś już na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten przyjaciel był kiedyś moim facetem :) a teraz jest to jedyny męski przyjaciel :) Odkąd rozstaliśmy się..później trafiałam na same podróbki mężczyzn. Mam nadzieję, że kiedyś będę z kimś podobnym do T. :) Co do telefonów..tak sobie właśnie patrzę na HTC, T.mi zachwala, kusi a ja myślę, czytam opinie i mam ochotę załatwić te wszystkie papierki z abonamentem jak najszybciej żeby pobawić się nowym cackiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa :) czyli to taka troche inna relacja :) no to obyś spotkała kogoś podobnego do niego :) ja jestem od lat wiena nokii, nie wiem czy to mądre czy nie ;) ale jakoś tak już mam... i oj chciałabym też jakieś nowe cacko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, ja miałam kieedyś nokię 6280, rozsuwana. Zalałam ją colą, zjadła ją korozja, nikt nie chciał podjąć się naprawy... dokupiłam na allgro nowe tasmy, szwagier mi je zamontował, nie działał aparat, ale telefon po zalaniu "chodził" jeszcze 1,5 roku. Tez uwielbiam Nokie :) Ostatnio w abonamencie skusiłam się na Samsunga...od początku był jakiś nie teges, ale zraził mnie swoją mułowatością i kompletnym brakiem/gubieniem zasięgu. Motorola defy..podoba mi się..ale po co mi tyle bajerów, potrzebuję dobrą baterię, aparat z fleszem, radio, możliwość dzwonienia, wysyłania smsów- tyle :) Może tym razem wezmę HTC wildfire S albo HTC Desire ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już przerobiłam kilka różnych telefonów i zawsze wracam do nokii :) chociaż nie powiem, przydałby mi się teraz taki telefonik zebym mogła z Wami częściej na kafe siedzieć ;) bo na tym moim to zanim coś wystukam :D to wieki trwają hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz stary telefon, nowy Samusng- mega muł leży nieużywany ;) Nie jestem gadżeciarą, ale chciałabym telefon, którego nie musiałabym ładowac codziennie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu włąsnie nokia ma przewagę :) ja ładuje tel raz na tydzień, znajomi co 2 dni ;P niby to nic takiego, wystarczy podłączyć pod prąd... ale jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką masz nokię? ja teraz właśnie głównie patrzę na wielkość baterii...choć dotykowce chcąc nie chcąc mają ogromne wyświetlacze i żrą one energię straszliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam e51, niby biznesowy model ale nie wiem co on tu ma takiego biznesowego :P czytając opinie to nie byłam przekonana, ale okazała się strzałem w 10 :) naprawdę jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ravija przepraszam, ale wstaję o 5 jutro, a już prawie 23! :) aaa :) wpadnę jutro to dokończę o mojej cudnej nokii :D słodkich snów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, słyszałam, że dobry telefonik :) moja koleżanka np.chwali SE, ja już nie mam zaufania do Samsungów. Motorola, Nokia albo HTC są w grze ;) Dzisiaj chyba już Jacka nie będzie, randka mu się przedłużyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba już w łóżeczkach wszyscy... Ja też się położę :) Spijcie dobrze, buziaki Aniulko 😘 i dla nieobecnych 😘 dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem :) ale teraz jeszcze tak "dochodząco" ;) Jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany...gdzie wszyscy? halooo Bo się zdenerwuję 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×