Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

luizzzzzzzzzzzjannna -😘 nie doczytałam, że jesteś Słyszałam kiedyś w tv, że ok .1mln Polaków miało sprawdzane bilingi. I żaden z tego miliona nie dowie się, że jakieś służby interesują się jego kontaktami. Fakt...Łukaszenka is coming :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy moimi kontaktami tez się interesowali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziopki, Jacka znowu wsysnęło :classic_cool: Dzień? a dziękuję, całkiem nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzosiku, trudno powiedzieć, ale obstawiam jakichś biznesmenów ;) bogaczy...przedsiębiorców..działaczy politycznych? hmm ja jestem spokojna, z moich rozmów niczego ciekawego by się nie dowiedzieli heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej pory to było dla mnie absurdalne i do opowiadania jako dowcip, jak to u nas w pieknym kraju trakuje się obywatela i załatwiane sa sprawy. Ale to, co sie teraz dzieje i ta Białorus przestało mnie bawic, a zaczęło przerażać (niestety:() To juz nie jest śmieszne. Za to przerażająco kojarzy się z pewnym okresem w naszej historii, o którym wszyscy słyszelismy straszne rzeczy na historii :( Teraz naprawde będzie trzeba się zastanawiac nad emigracja z tego kraju... tym razem polityczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ravija nie chodzi o to, czy sie czegos ciekawego dowiedzą czy nie, ale o sam fakt!! Podsłuchiwac kogos i ingerowac w jego prywatność - wastrętne i oburzające! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieję, że po 5 minutach podsłuchiwania mojego plotkowania z przyjaciółką, wszystkie służby by się zmęczyły i odpuściły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku...ja lepiej nie będe się wypowiadać na tematy polityczne... lepiej będę cicho :o Ale przyznam Ci, że często boję się o nasz kraj, trudno mi uwierzyć w dobre intencje rządzących oraz w to, że mają jakiekolwiek pojęcie jak wyprowadzić nas na prostą, natomiast najlepiej wychodzi im wpychanie nas w otchłań, z której nie będzie powrotu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca cenzura i inwigilacja. Teraz jeszcze potrzeba, żeby czołgi na ulice wyjechały...strajki już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzosiku- śpij dobrze :) 😘 i jutro Cię tutaj widzę! :classic_cool: 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa wrzosik :) ja się boję, że jak sami nie zadbamy o naszą przyszłość, to państwo nic nie pomoże... czyli jak teraz nie odłożymy, to nigdy nic za free nie dostaniemy..a te podatki co musimy płacić grrr.... no ale posłowie sie rozbijają super furami za naszą kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wrzosiku :) jednak jest przed 22-gą ;) dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulko....i dziwić się, że tak się wszyscy do władzy pchają... Pieniądze dobre, jaka frekwencja na posiedzeniach jest to wiemy wszyscy... jesteś postacią medialną= rozpoznawalną, bankiety, hotele, wyjazdy...i masa pieniędzy na biura poselskie Wykształcenie mam w tym kierunku, ale prędzej niż do ławy poselskiej... zrobiłabym to, co miałaś zrobić w Stavanger :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz...ale ja sie ludziom dziwię, bo co z tego, że przez 4 lata są ustawieni, nawet moze dłużej... ale potem? zmieni sie opcja polityczna i jesteś spalona wśród nowej władzy... takie to dla mnie beznadziejne... szkoda, że tyle kasy dostają, a wg Kalisza to jeszcze za mało ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulko..ale co stoi na przeszkodzie, aby zmienić barwy polityczne? :classic_cool: Z lewa na prawo, z prawa na lewo....banał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ravija - mam podbne obawy co Ty :( Aniulka - w normalnym cywilizowanym kraju może tak, ale u nas nawet jak sie skompromitujesz to i tak wracasz, tylko tym razem do opzycji - to juz swoisty zawód: polityk :( A naszym politykom brakuje przede wszystkim chęci zrobienia czegokolwiek, zdolności przewisywania i umiejętności praktycznych w rządzeniu ( my may zestaw małego chemika - metoda prób i błędów, bo ten, który nawet cos by chcuiał zrobic, po prostu nie wie jak, albo tylko w teorii - teoria to jest pieta achillesowa naszego kraju - na studiach nauczyliscie sie czegos poza teorią? bo ja mam odczuwie, że jesli nawet była praktyka, to bardzo okrojona i wyrwana z kontesktu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ludzi, którzy byli choćby w sejmiku województwa. Młodzi, ambitni, chętni do pracy..rządni zmian(na lepsze). Ich zapał skutecznie był gaszony i wręcz niszczony przez "starych". Siedzą, nic nie robią, kasę biorą...i wszystkim d**** liżą. Przykry temat, który za każdym razem wprawia mnie w złość. Może nie będziemy zmuszeni do zakładania podziemnych organizacji? Radio Wolna Europa wznowi swoje audycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutne to, co piszesz ravija :( Jakos trudno widziec przyszłośc tego kraju w różowych barwach, jesli sie słyszy takie historie, że niekompetentni podcinają skrzydła tym, którzy może nie potrafia ale chociaż chieliby cos zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to troche smutne jak masz zapał i chęć do pracy, ale przez różne polityczne związki nie możesz nic zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A później mija Ci zapał i zmieniasz sie w tamtych :( Po co sie z nimi szarpać i sie męczyć, lepiej dla świętego spokoju się do nich przyłączyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety...tak jest. Jednak coś czuję, że jak dalej tak się będzie działo , np. wyprzedawania Polskiego kapitału za granicę czy likwidowanie zakładów pracy...ludzie w końcu wyjdą na ulice. Były Ateny... a Irlandia nie jest jednak taką zieloną wyspą. Podejrzewam, że w wielu krajach jest podobnie...tylko zwyczajnie nie przeglądamy prasy i nie oglądamy zagranicznych serwisów inf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak :) ostatnio były też rozróby w hiszp... parę lat i na pewno u nas się zacznie... u lisa własnie rozmowa o równouprawnieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku- dokładnie tak jest. Albo się przystosujesz albo wypier.... Aniulko, tak, sa ciekawsze tematy. Tylko coraz cześciej spotykam się ze stwierdzeniem, że nie o taką Polskę walczono :( Kupiłam sobie dzisiaj krem rozświetlająco - energizujący :D ciekawe czy jutro będę się świecić jak gwiazda ...ba, celebrytka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, że o taką nie walczyli nasi przodkowie.. i na pewno sie dziwią , że tak się dzieje... ale dopóki nie wystąpimy w zwartej grupie to nie mamy zadnej siły przebicia... politycy są bardzo dobrze ustawieni, i ciężko coś zmienić... chociaż nie ;) przed wyborami to są mega elastyczni... po - już o wszystkim zapominają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki :) znikam - wyjezdzam jutro o 6 z domku, muszę iść spać ;) wpadnę w ciągu dnia :) trzymajcie się cieplutko :) rav obadaj ten cudo kosmetyk, jak będzie fajny to podpytam o nazwę ;) buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Aniulko...oni tylko przed wyborami są "dla ludzi", później robią co chcą i bynajmniej nie dla nas, tylko dla siebie ;) Śpij dobrze, ja tez jutro pobudka ok.6 :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×