Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Właśnie mam nadzieje, że keidys wyjdą/wyjdziemy na ulicę. Że ludzie w końcu podniosą głowę i nie dadzą się tak traktować. I te pensje, których 1/3 jest zabierana do budżetu - tylko, że jakos nie widzę, żeby były dobrze wykorzystywane - do lekarza - zapomnij, drogi - dziurawe, edukacja - leży irtd :) Ravija - w dzieciństwie czasami smarowałam się kremami mojej mamy i oczywiście wierzyłam, że następnego dnia bedę piekniejsza, och i ach, promienna itd -a ran zawód, bo budziałam się i byłam normalna :P:P (nadal bez zmarszczek, opuchlizn, ani nie lsniłam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obadam obadam..niedrogi, a liczę, że będzie dobry . Dzisiaj zobaczyłam, że od słońca wyszły mi piegi na nosie :( myslalam ze to minie...na starość, ale nic a nic się nie zmieniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja zima musze wstawac wczesniej, żeby się zdążyc dobrze opatulic przed wyjściem z domu, a latem tez muszę wczesniej żeby sie wykremikować przed słońcem, bo inaczej będzie źle - ot, taka cera :P Ale juz sie przyzwyczaiłam, a swoją karnację bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A promyczku jaką masz karnację? Może kiedyś wyjdziemy... są ludzie, którzy chcą walczyć o przyszłość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ravija - mam karnację wysoko urodzonej szlachcianki :P ( a upodobania zwykłej chłopki, bo lubie towarzystwo przyrody i czasami popracowac w ogrodzie rodziców :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe taaak, ja mam coś podobnego :D chyba 2gi typ, nie celtycki..no ale jasną i średnio mnie słońce łapie. Musze się z tym pogodzić, zawsze jestem jakimś urozmaiceniem w krajobrazie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam ravija :) Ja sie z tym nie pogodziłam - nie musiałam :) Nie czuję sie jakaś gorsza czy pokrzywdzoina przez los :P Zreszta nikt mi nigdy nic złego nie powiedział na ten temat i nikomu, włącznie z płcią przeciwną, to nigdy nie przeszkadzało, a wręcz było odbierane pozytywnie :) Może dlatego, że nie mam smutnych skojarzeń nie marzę o opaleniźnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam wiele osób, które przesadzają z opalaniem... moja sąsiadka....uwielbia brąz, a że skórę ma podatną na opalanie to dośc często opala się nago...a jak chce szybki i mocny efekt- smaruje się olejem bądź ...tak sobie teraz myślę, że to niemożliwe ale...ropą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam dziewczyny :) dziś mama nie pozwoliła mi udzielić się na forum :) ravija 😘 Promyczku 😘 będę miał co czytać :) dobrej nocki i miłego wtorku :) papaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety - masakra. Ja nie chodzę wcale na solarium :P Nawet żadnych samoopalaczy nie uzywam :P ( i chyba działa takie podejście, bo wszyscy mi mówią, że młodo wyglądam :P [ jakbym była stara, hahaha :P]) A latem i tak sie zawsze troszke przyrumienie od samego powietrza, ale przynajmniej kremik mnie chroni przed bolesnymi poparzeniami. A co do ludzi, którzy kochaja opaleniznę jak Twoja sąsiadka - generalnie niezbyt popieram takie niszczenie swojego organizmu, ale to jej ciało i jej sprawa - jak jej tak odpowiada, to jej sprawa - kazdy ma wolność wyboru (jeszcze, bo w tej Białorusi róznie możemy mieć :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku...no masz rację, skóra zdecydowanie młodziej wygląda ;) Z tym że mnie opali ręce, plecy, dekolt, buzię..a dołu nie chce złapać, leżec bezczynnie nie lubię, a znowu nie mam możliwości w godzinach największego operowania słoneczka wyjść i poopalać się w ruchu. Więc ja balsamy używam...połowicznie ;) Ja też zaraz zmykam do spanka :) Słodkich snów 😘 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) widzę, że dyskusja jeszcze trwała wczoraj :) oj Jack żałuj, że nie przyłączyłeś się :P miłego dzionka :) pozdrawiam z łódzkiej manufaktury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) oj, żałuję strasznie, może nadrobię dzisiaj :) co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
jesli nie masz nic przeciwko pasztetowi to mozemy z monologu zrobic dialog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, pasztecie :) przepraszam :) nie mogę się powstrzymać od śmiechu :D zastanawia mnie skąd ludzie biorą te swoje nicki, niektóre wręcz kosmiczne :) skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
Alez nie przepraszaj ;) Fajnie, ze Cie rozbawil(am) moj nick. skad? Z czystej przekory. Prawie kazda kobieta tu na forum pragnie byc atrakcyjna, piekna i madra. Jak to wyglada w zyciu realnym nie wiem. Ja jestem pasztetem tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór i dobranoc Wpadłam tylko na sekundkę, żeby zaznaczyć swoją obecność ;) miłego klikania 😘 pasztecie- :) Jack😘 i reszta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
ravia, ja tez chce calusaaaaa!!!! dlaczego ja nie?? 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz Ty :P proszę - 😘 taki duży :classic_cool: Wyeksploatuj Vendome :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztet, ja to sobie myślę że kobieta chce być wszędzie atrakcyjna :) a Ty mi nie odpowiedziałaś na pytanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Wpadłam tylko na chwilkę życzyć miłego wieczorku i dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzosiku - dobrej nocki :) Jack ma tutaj nową koleżankę, ustąpmy miejsca :P Do poklikania Wrzosiku 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzzjannna
wcinam dzis rys preparowany, kto chetny? :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
revija ... wiedzialam, ze mozna na Ciebie liczyc :classic_cool: Nie martw sie, zrobie wszystko co w mojej mocy............. :D Jack - jak to brzmi! ( przepraszam, ale nie moglam sie powstrzymac...Wypowiedzialam to imie na glos ;) ) To, ze kobiety chca nie zawsze potrafia :) Juz odpowiadam: poludnie Europy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×