Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość pasztet forumowy
revija, czyzbys, w bialych rekawiczkach rzecz jasna, dala mi do zrozumienia, ze jestes Cie) zazdrosne? :P:D Ochh... mysle, ze Jack bardzo sie z tego ucieszy ;) W sumie to polechtalas jego meskie EGO :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
Witaj aniulka ;) zobacz Jack, ledwo sie odezwalam a juz... jak grzyby po deszczu :D Powinienes mi byc wdzieczny:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi dziewczyny wyjdzie na to, że my tu tak jacka pilnujemy i zadnej innej kobiety nie dopuszczamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, za chwilę trzaśnie we mnie piorun chyba ( bo burza się zbliża) :P Jack jest naszym rodzynkiem, prawie jak nasze wspólne dziecko :P :D żeby go mogła łechtać- musi być dobrą kobietą :P pasztecie... wykaż się hehe A tak w ogóle..południe Europy, jeśli dalej na południe niż ja ;) to zazdroszczę :) zmykam do jutra :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
no ty anula dopuszczasz do siebie tylko meskie pytongi. najlepiej niemyte 3 tygodnie. ssiesz wtedy jak szalona. dzisiaj tez bedziesz sie plaszczyc desperatko zeby tylko ktokolwiek co ma cos w gaciach zwrocilo na ciebie uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
revija, w to poludnie sie sie musimy kiedys zaglebic ;) To mnie ladnie zaskoczylas. Nawet zrobilo mi sie bardzo milo :) no to sobie znalazlyscie dzieciaczka :D ja... ja tylko chcialam zadbac o to zeby Wasze malenstwo nie poczulo sie tak osamotnione podczas gdy Was nie bylo :P Jack..... przeciez nie chcialbys mic kolejnej mamusi, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
uwazaj bo ten lachociag anula cie zazre za to ze zabierasz uwage od niej. ona tu sie kreuje i podlizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
co jest anula? koles polazl to ty tez? siedzisz i sie masturbujesz przy kompie czekajac az przyjdzie, bo tylko wtedy internetowe kolezaneczki cie interesuja? jego nie ma to ty znikasz? on sie czyms interesuje to ty co trzeci post wzdychasz ze tez sie tym interesujesz? on pisze ze czegos nie lubi to natychmiast ty tez. jestes takim zalosnym lachociagiem ze az niedobrze sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztet, mamusi to nie ale im więcej koleżanek tym bardziej się cieszę :) cześć Aniulka :) faktycznie, w Poznaniu na burzę się zbiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
ripmen, po pierwsze to jestes bardzo niemila( tak! jestem przekonana, ze jestes kobieta) po drugie malo mnie interesuja Twoje przestrogi po trzecie zostaw Ty w spokoju Anule. Nikt nie kaze Ci jej czytac. po czwarte nie mam zamiaru z nikim rywalizowac. Rywalizuje sie z kobietami, a ja jestem pasztetem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztet...no dzieciaczkiem to ja już niestety nie jestem, ma się swoje lata, hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
Jack... nie mialam co do tego watpliwosci ;) Czyli moge sie juz czuc zaadoptowana w Twoim temacie zwazywszy na to, ze pasztet jest ogolnie lubiany przez wiekszosc spoleczenstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
baba? tego jeszcze nie bylo. dobrze wiedziec. a pisac mi wolno. lachociag to lachociag. poczytaj marzenia anuli o zapinaniu w krzakach, wyla o tym tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, oczywiście, adoptuję Cię :D ...ja tam lubię pasztet :D np z królika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
Jack.... masz 30-ke na karku. Mezczyzna to sie chyba nazywa :) Co zostalo jednak w Tobie z dziecka? W kazdym drzemie dziecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z dziecka pewnie też coś by się znalazło ;) a tak ogólnie co u Ciebie słychać, paszteciku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
ripmen, sorkaaaaa. nie zajrzalam Ci w spodnie zanim nadalm ci plec :P Kazdy ma jakies erotyczne marzenia. Ty ich nie masz? Dziwne. Jack..... wiec mam forumowego...tatusia? :D hurraaaa! ;) Pasztet robie dobry z serc i watrobek( nie ludzkich rzecz jasna:classic_cool: , ale go nie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
Jack.... zycie mi tak przez palce ucieka jak chyba kazdemu :) Wpadlam na forum pogadac i poczytac ludowe madrosci :D tak dla relaksu przed snem, by lepiej zasypiac. Poza tym noc taka ciepla i soczyscie swieza. Szkoda mi przespac wieczor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
marzenia mozna miec. ale bycie zdesperowanym lachociagiem? sama sobie krzywde robi. byla tu taka stara, anula ja wygonila bo cala uwage chciala miec na sobie. madra babka i z klasa a nie jakas desperatka ze swedzaca cipa. zaluj ze nie poznalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paszteciku dzięki za obrone, ale na tego pomarańczowego desperata nic nie działa hehe. gostek lub babka - a chyba masz rację, to jakaś niewyżyta babka jest- z problemami chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, ja już zmykam :) jutro ważne rzeczy do zrobienia :) miłego wieczoru wszystkim :) i udanego dnia jutro :) pasztet, mam nadzieję, że jeszcze nas nawiedzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
Jack.... zycia pewnie by nie starczylo, by przeczytac wszystko :D Probowalam kilka stron Twojego tematu.... Nie gniewaj sie, ze nie przeczytam :) Tak wole. Nie znam nikogo, nie mam uprzedzen. Powiedzmy, ze jestem dziewiczo obiektywna w tym momencie :D ripmen, jest tylu ciekawych ludzi na swiecie, godnych zauwazenia i poznania, ktorych nigdy nie poznam, ale owszem - madra babke chetnie bym poczytala. Anula jest Anula. Nie lubisz jej, nie podoba Ci sie - Twoje prawo. Ale pozwol jej byc soba. Nie kazdy musi byc na wzor i podobienstwo naszych upodoban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
Aniulka , nie mialam zamiaru Cie bronic :D Chcialam tylko zamienic pare slow z ripmenem no i mi sie udalo :P Jack.... jutro to za tysiac lat... Dobrej nocy i jednak zyj nadzieja, ze odwiedze Twoj temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem :) ja juz ripmena skreśliłam z listy potencjalnych rozmówców, bo jest monotematyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasztet forumowy
Aniulka, Ty tak, ale on jakos z Ciebie zejsc nie umie. Grunt to sie nie dac zwariowac :) ... dla wszystkich starczy miejsca pod wielkim dachem nieba... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×