Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Hej Aniu :) A u mnie dzisiaj znowu wiaterek chłodny wieje i w temp.rewelacji nie ma. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrrro
Vendome ty tez jestes nie zle walniety,juz sam tytul mowi za siebie:wyksztalcony, niebrzydki, znow sam, czyli jakis powod jest, moze jestes narcyzem? łasisz sie do kazdej jak rzep do psiego ogona/ madry ejstes w necie a w zyciu pewnie dupa wołowa. jak tylko sie nowa pojawia przymilasz sie jak gej, zeby tylkonatsepnego dnia przyszla.. żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć rav :) własnie dotarłam do domu i padam, więc miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulko chyba padasz. Ja tez niedługo dzisiaj posiedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorrrrrrrrrrro
tego lizidupka nie ma to uciekacie, zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obserwatorrrrrrrrrrro, jesteś bardzo niekulturalny. Celem Twojego życia jest obrażanie innych ? Nie znasz ludzi, a piszesz o nich nie wiadomo co . Przydałoby się więcej szacunku do drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
no widzisz obserwatoroo jaki ten swiat jest prosty...:O wystarczy tu byc, zagadac do kilku osob, byc milym dla innych, normalnym(ze tak powiem) i od razu widac, zes nieudacznik, maminsynek, brzydki jak paszkwil na listopad, mgr bez szkoly, zakompleksiony samotnik nie majacy wlasnego zycia poza forum itp. normalnie jestes jak ...pasztet :P smiesza mnie takie teksty jak Twoj, no ale mamy przeciez wolnosc slowa... Jack.... dziewczyny spia, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny poranek :) Życzę Wszystkim dobrego dnia 🌼 Ps: To prawda Paszteciku , ludzie są oceniani według pewnych schematów i najlepiej wszystkich wrzucić do jednego worka . Gdyby Autor był niemiły, obrażał i ośmieszał inne osoby tu piszące . to byłby " normalny" według tego pomarańczowego " gościa ". Przykre. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Taaaak, gdyby Jack był gburem, chamem to byłby takim 100% samcem, który rzuca mięchem na prawo i lewo, nie ma szacunku do kobiet a jedynie do kapsli od butelek z piwa. Ja lubię uprzejmych ludzi, a cwaniactwo wychodzi mi bokiem :o #Dziewczyny- 30 maja jest międzynarodowy dzień bez stanika :D pamiętajcie, w poniedziałek na forum wszystkie mamy być toples ;)# Dzisiaj będzie upał, tak coś czuję ;) na szczęście zrobiłam zapas wody mineralnej to jakoś przetrwam :) miłego dnia wszystkim :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja jednak wolę Jacka takiego jak jest :) hehe już czekam na atak pomarańczowych, że sie mu podlizuję hehehe :) miłego wieczorku! pozamykajcie okienka, bo burze podobno idą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aniu, zerkałam dzisiaj 2x na forum czy ktoś coś napisał, ale cisza/ U mnie dzisiaj szykuje się (prawie) gwieździsta noc ;) a wieczorkiem seans "Och Karol " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
chyba masz burze w nocniku anula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo podobno fajny filmik :) nie widziałąm niestety, moze kiedyś nadrobię :) ja dziś zalatana byłam, wiec nie odwiedziłam kafe... ale teraz nadrabiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Państwa bardzo serdecznie w ten majowy wieczór:) czy znajdą się tu jacyś do dyskusji za ok 30 min? :) dziękuję za uwagę i liczę na jakiś odzew :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha widać, że przedstawiciel prawa sie pojawił :P jak ładnie poprosisz, to może ktoś za 30 minut będzie :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amm..kto to się pojawił :classic_cool: Witaj :) Aniulko, jak Ci minął dzień? spokojnie czy kocioł? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
tak anula wylize ci brud miedzy paznokciami :) cala anula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koooocioł, mega... marzę o jakimś wolniejszym dniu, a tu niestety nic... ale trudno :) jutro wieczorem koncert, w sobotę też :) wiec w weekend też nie wypocznę ;) a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietę trzeba ładnie poprosić ;) :P Aniulka, przyłaczasz się w poniedziałek? będziemy świętować :classic_cool: zrzuciłyśmy gorsety..zrzucimy biustonosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w sobotę jadę na zakupy i przy okazji pójdę na pyszne loooody :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) ravija ja też zrzucę :P ale teraz i to od razu wszystko - idę pod prysznic :P ravija 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
ale wy jestescie walnieci. zrzucaj stanik niczym innym nie zabłyśniesz... a ty fagasie tylko tez tym blyskasz," ide pod prysznic" wpadniecie dziewczynki umyc mi smierdzaca caly dzien d.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ripmen- czemu to robisz? Zajmij sie czymś pozytecznym , a nie obrażasz innych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×