Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Tak - wręcz uwielbiają trawę i bliskośc natury. Do tego stopnia, że bojkotują asfalt i mam wrażenie, że powstał jakis ruch - oddajmy drogi naturze, niech będą z ziemi. Dlatego jak są dziury, to sie nic z tym nie robi, bo im mniej asfaltu, tym wieksza ekologia :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promyczku, u mnie niektóre ulice są bardzo ekologiczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś czytałam, że nasze miasto nie ma kasy na naprawę dziur, wiec nie naprawiają ;) w końcu co tam, tu dziura czy tam, człowiek uważny powinien być i je omijać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzosiku - bo zdaje sie, że Polska ogólnie chce uchodzić za wybitnie ekologiczną :P Naturalne drogi, mnóstwo terenów zalewowych itd. Tylko ta Rospuda psuje obrazek - nie każą tam wybudowac drogi - to niby jak mamy my, Polacy, pokazac światu jak zwycięża przyroda i odbiera sobie swoją ziemie asfaltowej nawierzchni, skoro nie można jej tam położyc...?:> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulka, bo ekologię należy popierać :D A jak są dziury, to ma gdzie stać woda , jak pada deszcz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko żeby ABW nie czytało tego, co pisze, bo moge sie jutro nie wyspać... w końcu u nas na Białorusi, ups - w Polsce, bardzo ceni się swobody i wolności obywatelskie, zwłaszcza wolność słowa... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzosik - Ty chyba tez nie, prawda? Z Białorusi wszyscy jesteśmy od kilku dni... Tzn ABW prowadzi teraz taką kampanię promocyjną swobód i wolności obywatelskich pt: Bo wszystkie drogi prowadzą na Białoruś" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzzzzzzjannna
zapraszam na rolade lodową-3 smakową z posypka czekoladową i świeżymi truskawkami krajowymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzzzzzzjannna
baldzo plosę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizzzzzzzzzzzjannna
Ty van damme powinieneś koszyczkami truskawek rzucac! to wlasnie w poznaniu tak tanio kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę ,że objadacie się lodami :D Witaj luizzzzzzzzzzzjannna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jedzcie powoli,żeby Was gardełka nie rozbolały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aloha Witajcie wszyscy :) Wrzosiku...ja jedna jestem z południa taki ewenement tutaj ;) 😘 Aniulka, Promyczku 😘 😘 Jack 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×