Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

Gość ripmen
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
ripmen - a co to jest godnosc wedlug Ciebie? czy zauwazyles, ze nawet w realnym swiecie ta wartosc zostala mocno przewartosciowana? i jak odbierasz dziewczyne-kobiete, ktora jawnie daje Ci odczuc, ze sie jej podobasz( oczywiscie ta kobieta jest piekna)? uwazasz, ze swoimi gestami, rozmowa nie werbalna jest pozbawiona godnosci czy jestes zadowolony, ze to wlasnie na ciebie zwrocila uwage? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich :) wszystkiego dobrego na Dzień Dziecka :) ale się tu zaroiło od pomarańczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
O Jack.........! Zaniedbujesz topik, wiec wiadomo, ze jak kota nie ma myszy grasuja :P Jack.... z ubran juz raczej nie wyrastamy :) ale wierze gleboko, ze pomimu uplywajacych lat pozostalo w nas troche z dziecka ;) Dlatego za zyczenia POMARANCZOWO dziekuje i odwazjamniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
szkoleniowo deszczowo zakupowo ( w tym 2 sztuki pasztetu w tubce) kapielowo i wyjsciowo... do pracy na noc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
pod latarnie... zycze duzo klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
ripmen - mam nadzieje zatem tam Cie spotkac :P:D Milego wieczorku, zmykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
witamy dupodajke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
tak, tak anula. pozegnaj sie i marsz sie umyc, bo smrod twojej niemytej miesiac cipy czuc az w australii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ripmen widać, że masz braki... i nie dziwię sie, pewnie umiesz tylko gadać :) cóż... może jakaś dziewczyna sie ulituje nad Tobą... już jej współczuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znikam już :) chociaż dziś mam bojowy nastrój :D wiec nie mogłam sobie podarować tego pomarańczowego wirusa :P ale fajnie padało :) w końcu normalne powietrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
wspolczuj lepiej sobie. ja mam sie dobrze. a ty robisz z siebie posmiewsiko tymi zdesperowanymi zarywaniami do wszystkich co maja ptaka w gaciach. i zebys jeszcze umiala to robic. nawet gadac nie potrafisz. to nawet ja jestem juz wyzej bo sama mi napisala komplement ze gadac potrafie. idz lachociagu cipe szykowac na nocne zapinanko w krzakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisać potrafisz, czy gadać tego nie wiem... pewnie siedzisz całe dnie w necie i sie tylko wyżywasz na ludkach, nie masz realnego życia? bo nie wskazuje nic na to... jesteś monotematyczny z aluzjami do seksu, innych tematów nie masz? może zamiast tylko pisać, byś posłuchał co inni ludzie mówią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula siedze w necie, ale jak widac ty tez. jak tylko wyczujesz pytonga to odpisujesz w 30 sekund, bo siedzisz tu cale dnie i weszysz za ptakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym węszyła, to bym na Ciebie sie pewnie rzuciła... chociaż jak ktos już zasugerował... gadasz jak laska :) wiec dziewczynko baw sie na kafe dalej, może znajdziesz swojego księcia haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
a co nie rzucasz sie? rzucasz az wiory leca, hehe. taka jestes zdesperowana zeby kogos miec, ze dajesz dupy kazdemu co tu sie do ciebie odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę miłego dnia :) Aniulka nie rozmawiaj z tymi pomarańczowymi, szkoda czasu na pisanie. Może w końcu się im znudzi. My i tak wiemy ,że to, co piszą to bzdury.To są chyba jacyś desperaci, którym się w życiu nie wiedzie i szukają kogoś na kim się mogą wyżyć.Tak, jak napisał Autor najlepiej ich ignorować, bo im chodzi o to ,żebyśmy reagowali. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
Jack... wczoraj nie odpowiedzialam, przepraszam tak pracuje na zmiany w tym nocna . Dzien dobry wrzosiku i dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) U mnie załamanie pogody :o niedaleko czai się burza :( na wieczór bez internetu mam nową książkę, z rodzaju "wszystko dla pań" ;) :classic_cool: Miłego wieczorku kurcze, jak dobrze, że jutro juz piątek jeszcze pracujący, no i ja do pracy wracam dopiero 20 czerwca ;) urlopikkkkk ściskam, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulko, jeszcze nie wiem :) Na pewno wybiorę się do kina, pojeżdżę na rowerze, wyjdę gdzieś ze znajomymi, a w ciągu dnia...hmm...a jeszcze nie wiem, biorę pod uwagę wiele możliwości ;) Ale wiesz co... cieszę się na ten urlop :) Dzisiaj moi drodzy, stare kino, Pół żartem, pół serio...oglądam, po raz 6 :D A jutro może Deszczowa piosenka :) Aaaaa oglądałam już Kac Vegas w Bangkoku, fajne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie wrócilam z kina :) pozyczony narzeczony, nic ambitnego, ale można i pośmiać się i poplakać :) wiec całkiem dobrze :) oj rav zazdroszczę wolnego :) ja pewnie dopiero we wrześniu wezme kilka dni... work, work ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×