Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JSK

30 letni, wykształcony, niebrzydki i znów sam :(

Polecane posty

A u mnie coś gdzieś daleko widać błyski na niebie :o no to będzie ekstra noc ;) U mnie tez w porządku...nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja bym chciała troszke deszczu :) nie podlałam ogródka, mam nadzieję, że mi kwiatki nie padną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasowałoby zasnąć przed burzą, choć mam nadzieję, że przyjdzie późno w nocy :) w razie czego mam zatyczki do uszu :classic_cool: U mnie dzisiaj padało....świeci słoneczko, niewiele chmurek na niebie a tu nagle buuum i taki deszcz!trwało to może 2 minuty, ale tych którzy nie byli na deszcz przygotowani nieźle zmoczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latem to takie małe urozmaicenie- letni, orzeźwiający prysznic :P Gorzej pewnie w godzinach porannych, jak sie do pracy zmierza i trzeba jakos wyglądac, ale po południu.... dojdziesz do domu i juz jestes sucha :P I jest z czego się pośmiać - złapał mnie nagły deszcz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
letni deszczyk fajna sprawa:) ale promyczku masz rację- w drodze do pracy to cienka sprawa;) jestem ciekawa co to będzie w nocy, czy u mnie popada czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś jeszcze pozostał na placu boju? Ci którzy już uciekli - dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno :) więc i ja zniknę :) dobranoc Aniulka, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzisiaj przyda się klima albo chociaż wiatraczek :) miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
Aniulka 🖐️ Normalnie czuje sie po tych zyczeniach od Ciebie jak... taki taki... taki malenki pasztecik, wrecz paszteciatko ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
e tam :D widze, ze dzis pogadam tylko z Toba pasztecie :P :D z ciekawosci - dlaczego podoba Ci sie moj nick? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
kolejna aniulka wchodzaca w dupe rodem pasztet forumowy;. dala sobie takiego nika zeby ten gejos mowil, ze na pewno jest piekna.na szczescie kupila goracy kubek pomidorowa, chyba osmy zmysł!!!! w sam raz dla niej i dla niego, wieczor we dwoje, przeznaczenie. ale wy jestescie jebniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
hej ripmen - ziejacy jadem do wszytskiego co miedzy nogami ma pochwe! :P W sumie to dobrze, ze sie odezwales przynajmniej jakies slowo zamienie :O A jadles kiedys bulke z dzemem na trawie, na kocyku podczas pelni? Zapewniam, ze moze to byc naprawde piekne i bardzo romantyczne... nie samemu rzecz jasna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
pasztet - nie denerwuj 😠 a forumowy kisiel lubisz? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula to tu sie prezy, steka i jeczy tylko jak potencjalna ofiara sie pojawia. caly czas ma nadzieje desperatka ze cos zlowi. latka leca, cipa ja swedzi to trzeba szukac na gwalt. hihihi co nie anula jebiaca rybom desperatko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
sama z soba piszesz, tobie potzrebny jest juz specjalista. kocyk z bulka z dzemem w pelni, nosz k....zatkalo mnie, ale rarytas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
o heja r. :D widze, ze mamy podobne odczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
niektorzy maja juz cos z glowa ze sami ze soba pisza. chociaz lepsze to niz zachowyac sie jak ten lachociag anula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
wiecie co? mnie jest przykro. Serio. W calym tym bagnie forumowym to byl calkiem normalny topik normalnych ludzi. Byl. Jestem pomaranczka , bo lubie... ale bagammmmm nie kazcie mi sie zalogowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
nie loguj sie, po co? teraz tez mozesz pisac przeciez. a fajnie to i moze bylo jak sie anula ten lachociag nie pojawil. poczytaj. jest taka zalosna ze zrzygac sie mozna. pozostale laski jakos moga sie zachowywac. a ten lachociag taka desperatke z siebie robi ze trzeba jej to uswiadomic, ze sie osmiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowy pasztet
ripmen - zakladajac, ze masz racje dostajesz jakies dodatki za uswiadamianie? I po co? A moze to tylko Twoje odczucia. Trudno mi sie ustosunkowac, bo nie czytalam calego tematu. Od kilku stron jestem tu i aniulka wydaje sie spokojna osoba. Wprawdzie brak jej takiej ikry i dynamicznosci, ale jest mila osoba. Czy moglbys ze mna pogadac zamiast ciagle gadac ze mna o kims???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
anula nie ma ikry ale na pewno ty ja masz. k... pasujecie obie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripmen
to poczytaj. jej brakuje godnosci. i pisze z toba przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×