Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Uaktualniam tabelkę. Scooby wpisz się w nową tabelkę jako nasza pierwsza Mamusia :) Obyśmy szybko wszystkie zapełniły tą drugą cześć tabelki :) STARACZKI Nick...................Wiek........Cykl starań..........Data nast@...........Miasto aniauu.................26...............1....................30.06.11..............Radom Get-Ur-Freak-On....25...............5....................1.07.11. ............Leeds Justinkaa25..........25...............1................... niewiem..............Nowa Ruda monida ...............32...............2....................17.07.11 .............mazowieckie bakoma...............21.............nie liczę.............26.07.11..............Trń szarlotka1983.......27..........5(przerwa)............25.06.11 .............Lublin MAMUSIE Nick................Wiek.......Udany cykl......Tydzień ciąży......Termin porodu........Miasto scooby84...........27.............???...................???...................???.................Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się poprzestawiało, jeszcze raz tebelka :) STARACZKI Nick...................Wiek......Cykl starań......Data nast@......Miasto aniauu.................26.............1...............30.06.11.........Radom Get-Ur-Freak-On....25.............5............... 1.07.11. ........Leeds Justinkaa25..........25.............1............... niewiem.........Nowa Ruda monida ...............32.............2...............17.07.11 .........mazowieckie bakoma...............21.........nie liczę..........26.07.11..........Trń szarlotka1983.......27.......5(przerwa).......25. 06.11 .........Lublin MAMUSIE Nick...........Wiek....Udany cykl....Tydzień ciąży....Ter.porodu....Miasto scooby84......27.........???.................???..................???..........Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, ale u nas wieje dzisiaj, brrr my zamawialiśmy meble kuchenne ok. 3 tyg. temu. Na początku pan powiedział nam że może kosztować około 4 tyś. ale jak wszystko wymierzył i zrobił projekt to wyszło 2600zł. Tylko, że my mamy bardzo małą kuchnie (jakieś 4,5 metrów mebli) i sprzęt agd kupujemy osobno. Do tego 500zł. stół rozkładany i 480 zł za 4 krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarlotta1983
monida, to mnie pocieszyłaś, że może być taniej. Ja chcę jasną z takiego a'la wytartego drewna, prowansalską, taką retro. Jak tylko ułożą nam płytki, dzwonię po kuchnię :D nasza ma 11 m kwadratowych całej powierzchni, więc też niezbyt duża, ale podłużna, więc trochę się tych mebli zmieści. Mam takie wizje, ze chyba nikt mi tego nie zrealizuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie gniewajcie się ale uzupełnię tabelkę dopiero po wizycie u gin ok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla @...3 dni za wczesnie, wiec nawet nie mialam okazji testowac. Scooby,pewnie. Wypelnisz tabelke jak juz bedziesz wszystko wiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ju nie ma tego krwawienia, nie wiem o co chodzi. Zawsze pierwszy dzien @ byl najgorszy, a teraz koniec? To nie bylo plamienie tylko normalna, zywo-czerwona krew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur-freak-on a może zrób dziś betę. Będziesz wiedziała. Bo czasami tak jest dziewczyny piszą że w terminie @ miały jakies krwaienia labo plamienia, A czy ty bierzesz progesteron w tab ( duphaston ,lutetine itp??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To krwawienie pojawilo sie znowu, ale jest tego moze 15% w stosunku do obfitosci moich poprzednich @. To takby mi sie juz konczyla. Nic nie biore. Tutaj w uk nie wykonuje sie bety tak powszechnie niz w PL niestety. To badanie lekarz zleca wtedy, kiedy podejrzane jest, ze ciaza nie rozwija sie prawidlowo. Najwidoczniej zostaje mi zrobic test jutro z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur może rzeczywiście zrób test, może coś pokaże :) Scooby pewnie że po wizycie uzupełnisz tabelkę, będziesz wszystko wiedziała dokładnie. A kiedy masz wizytę? Szarlotka co do kuchni to ja też miałam mnóstwo wizji, fakt że nie wszystkie zrealizowałam, ale jestem bardzo zadowolona :) Dzwoniliśmy wczoraj odnoście mebli do sypialni i przyjadą w przyszłym tygodniu-może... a ja myślałam że będziemy mieli meble na rocznicę-za 1,5tygodnia. Trochę mnie zdenerwowali bo już długo czekamy. Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniauu wizytę mam 14 lipca. Gin powiedziała że musi być pełne 4 tyg po IUI. A chce zobaczyć już serduszko i uszłyszeć że wszystko jest ok... Jejku jak ja wytrzymam 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj kiepski dzień;-( W pracy urwanie głowy, w domu sąsiad zrobil dziką awanturę bo mio znajomi staneli autem na jego podjeździe, pogoda marna... Jedyną dobrą info. jest wiadomość ze sklepu meblowego, że jutro przywiozą nam sypialnię:-) scooby84 - z trudem ale wytrzymasz;-) i nie martw się musi być ok. Get-Ur-freak-on - miałam podobnie w zeszłym cyklu; zrobiłam test i niestety wyszedł negatywny,a za dwa dni pojawiła @ - test to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dopłady wymioty ciążowe. Kilka ostatnich dni miałam poranne mdłości, a dziś musiałam poprzytulać kibelek. Fakt było o tylkko ok 2 g po śniadaniu pozniej już było ok. Ale jakoś dziwnie po jutro skończy sie 4 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby heh, bejbuś już walczy :) a ja dzisiaj się dowiedziałam, że moja szwagierka jest w ciąży z drugim dzieciaczkiem. i może zabrzmi to dziwnie, ale zrobiło mi się jakoś smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety @ rozkrecila sie na dobre i przez to , ze przyszla wczesniej, nawet nie wiem kiedy mam teraz dostac nastepna, nie wiem kiedy owulacja, nic. Bakoma, ostatnio znalazlam sie w takiej samej sytuacji i czulam sie dokladnie jak TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, nie możemy sobie tak wkręcać, ja między innymi dlatego zrobiłam przerwę, inaczej bym zwariowała :) Chcę być delikatna więc proszę, nie sądźcie, że oceniam. Nie, ja po prostu mam to samo :) Nie możemy sobie wkręcać, ześwirujemy inaczej. Doprowadzimy się do takiego stanu, że okres będzie dla nas objawem ciąży i mimo wszystko będziemy robić test podczas @. Ja teraz też miałam plamienie przed @, zdarzają się takie rzeczy, nie raz, nie dwa, zdarzały się, ale wtedy nie zwracałyśmy na to uwagi :) na jednym forum przeczytałam, że dziewczynie brzuch urósł jeszcze przed @ :) Po czym @ oczywiście przyszła :) To wszystko dla naszego dobra :) Ale nie martwicie się, ja tez co miesiąc już miałam mdłości, zgagę i inne takie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wiadomości o ciążach, mam to samo kochane :) podejrzewam że nie tylko my :) z rodziny męża teraz żona brata ciotecznego jest w ciąży, a ja przepłakałam jak się dowiedziałam kilka godzin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka1983 - masz rację, nie ma co się nakręcać... im bardziej nastawiamy się "że może tym razem" tym gorzej znosimy niepowodzenie i szczęście innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest wręcz odwrotnie. Jak się dowiedziałam że siostra jest w ciąży to mnie to zmobilizowało, porobiłam badania i się wzięliśmy do roboty :) A co do objawów @ to mam dokładnie tak samo jak Wy. Wydaje mi się za każdym razem że te bóle są jakieś inne, a są dokładnie takie same. Pozdrawiam Was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) U mnie cały czas remont, ale i tak ciągle myślę o starankach. Jutro chyba zrobię test. Teoretycznie powinnam dostać @ jesli przyjdzie regularnie 3 lipca ale, że moi rodzice Nas jutro popołudniu odwiedzają więc zrobie test jutro rano:) zobaczymy czy coś pokażę, chociaz mam przeczucia, że nic z tego. W sumie to dopiero pierwszy miesiac starań , zobaczymy:) Trzymajcie sie dziewczynki:) buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagierka powiedziała mi, że jak będzie wszystko ok to mam się szykować na chrzestną ;) w porządku... :D a zrobiło mi się smutno głównie dlatego, że oni o pierwszego synka starali się 3 cykle a teraz o dzidzie 2 (!) a my tyle czasu i nic... co do tych objawów... ja raz czy dwa miałam takie, krwawienie i drugim razem mnie mdliło. i naprawdę czułam się wtedy inaczej. ale nie doszukuję się na siłę objawów, bo już dawno bym w wariatkowie wylądowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinka to daj znać jaki wynik testu :) Trzymam kciuki! Bakoma z tymi objawami to każda z nas ma inaczej, czasami też witaminy czy jakieś inne leki zmieniają trochę te nasze objawy. Ja teraz czema na @ i raz boli mnie brzuch w dole, raz nie i nie wiem czy to już, bo już jeden dzień się spóźnia. Cierpliwie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
późno już a my ciągle składamy sypialnię :-) mój D uparł się, że na jutro ma być gotowa bo jutro u mnie 14 dc, a on szykuje niespodziankę... jak go znam to niespodzianką będzie romantyczna kolacja czyli moja ulubiona pizza i świece o zapachu wiśni, które wczoraj ukradkiem chował do kosza na brudną bieliznę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- moze to juz :) kiedy testujesz? Justynka-Tobie rowniez zycze powodzenia! Monida -owocnych staranek :) rozbawilas mnie tym tekstem o swieczkach heh. Scooby- juz Ci dzidzia daje znac o sobie :) Czy dobrze rozumiem,ze do zaplodnienia doszlo przez inseminacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania- moze to juz :) kiedy testujesz? Justynka-Tobie rowniez zycze powodzenia! Monida -owocnych staranek :) rozbawilas mnie tym tekstem o swieczkach heh. Scooby- juz Ci dzidzia daje znac o sobie :) Czy dobrze rozumiem,ze do zaplodnienia doszlo przez inseminacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam dzisiaj test i niestety wynik ujemny:( Teraz się tylko zastanawiam czy nie ma ciąży czy okres przyjdzie później i później miałam owulke i może nie wykryc jeszcze;/ Ale nie łudzę się. Myślałam, że może akurat się udało ale trudno..... Dzisiaj mam wizytę rodziców. A, że zrobiłam likierek krówkowy to się dziś troszkę odstresuję;) będzię grillek i wogólę. Życzę miłego dnia kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinkaa będzie dobrze :) a jak z pogodą u Ciebie? Bo u mnie leje od wczoraj, na grilla nie ma mowy ;) jeszcze na dodatek się przeziębiłam, skoczyła mi temperatura, z nosa leci, normalnie masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur-freak-on tak do zapłodnienia doszło w wyniku inseminacji ( i udało się za 1 razem). Pozdrawiam i trzymam za was kciuki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Monida zazdroszczę mebelków w sypialni, my nadal czekamy. Śmiesznie z chowaniem tych świec, ale fajnie ze robi Ci takie niespodzianki. Get-Ur nawet nie miałam zamiaru testować bo nie było w tym cyklu staranek. Z resztą @ przyszła w sobotę. Justinka zaciekawiłaś mnie tym likierem krówkowym, sama go robisz? Bakoma u mnie też pogoda okropna, cały czas leje i jest zimno. Scooby jak Ty się czujesz? Ja byłam wczoraj na 3 urodzinach mojego chrześniaka :) Jak on się cieszył z prezentów i pięknie zdmuchnął świeczki :) Co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×