Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Get-Ur... ja mam to samo, po dwóch cyklach mojego wysłałam już na badania, a ja byłam u gina z postawioną przeze mnie diagnozą - brak owulacji :) Okazało się, że ją mam, zatem szukam dalej. Koleżanka mi powiedziała ostatnio, która miała laparo, że moja torbiel jest zbyt mała żeby ją zakwalifikować do zabiegu, że w takim przypadku przepisują tabletki, więc skoro znalazłam gina, który woli usunąć, niż czekać pół roku na działanie leków, to trzymam się tego faceta :) Także ja mam 3dc. zaczęłam dietę, muszę parę kilo zrzucić, ale pewnie wytrzymam tylko do owu :) Bo z przerwą pewnie nie dam rady, i chociaż mała szansa że przed zabiegiem się uda, to sraczkować będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po kopenhaskiej. I ladnie schudlam- 7 kilo;). Kurcze, jestem tak nakrecona,ze nie wiem. Moj mi caly czas gada,ze w ciazy jestem ,bo koty non stop na mnie leza,jeszcze tydzien do testowania. Wydaje mi sie jednak,ze znowu bede we lzach. Uwazam,ze kwestia psychiki i tego,ze sie za bardzo chce odgrywa tutaj ogromna role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur, kopenhaską robiłam kiedyś, i też 7 kilo. Teraz plaż południowych :) Jakoś przypadła mi do gustu. I nie martw się, może @ nie będzie :) Trzymam kciuki. Koty wiedzą co czują. A co do lamentu i płaczu, to też to robiłam 4 miesiące. W tym cyklu po raz pierwszy to olałam :) Mojej siostrze udało się za czwartym razem, może i Tobie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
get-ur to testujemy razem :))) ja też za ok tydzień, - heh z tymże u mnie z ciąża to byłby cud w tym cyklu ( owulacja była po stronie niedrożnego jajowdu). ALe jak to gin stwierdziła cuda się zdarzają ( komórka po uwolnieniu może przedostać się do drugiego jajowodu). A jestem po HSG wiec ten lewy jesyt super drożny :)) A jak nie to staram sie nie załamywać ( bo po dwóch latach to mogłabym w wariatkowie wylądować). Jak brakuje mi mocno dzieci to jadę do szwagierki która ma diwe śliczne córeczki i siędze z nimi calutki dzień, a one z ciotką robią co chcą :)) Jak sie nie uda to w kolejnym cyklu zwiększamy dawkę puregonu aby urosły na obu jajnikach pecherzyki, i podejdziemy do inseminacji ( także trzymajcie kciuki aby tym razem urósł po lewej stronie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sprawdzic ta south beach wlasnie. Ponoc bardzo zdrowa :) Dzisiaj mamy na noc synka mojego narzeczonego, wiec troche sie zrelaksuje i zapomne o wyczekiwaniach. Scooby obysmy razem 'zaciazyly' :) A to ze jajeczko wedruje to prawda, wiec wszystko jest mozliwe :) Szarlotka, kiedy testujesz? W ogole pomyslalam, ze moglybysmy zrobic ta slynna na innych tematach,tabelke. Co Wy na to? Zeby byc mniej wiecej na biezaco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur, u mnie 3 dc, także ja testuję za około 4 tygodnie :) Ale cóż, u mnie też musiałby nastąpić cud :) Przed laparo z tą torbielą którą posiadam będzie ciężko :) Do sierpnia się nie nastawiam :) Jestem za tabelką :) Plaż południowych stosowałam już raz, także jest dobra, bo po pierwsze właśnie zdrowa, po drugie schudłam 8 kg, po trzecie nie ma jakiejś okrutnej katorgi nawet w tym pierwszym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....................wiek....cykl staran......data nast @......miasto Get-Ur-Freak-On.....25.......4...................3.06.11..........Leeds Cos takiego np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.....................wiek....cykl staran......data nast @......miasto Get-Ur-Freak-On.....25.......4...................3.06.11. .........Leeds szarlotka1983.........27......5...................23..................Lublin Cos takiego np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, data niepełna :) Nick.....................wiek....cykl staran......data nast @......miasto Get-Ur-Freak-On.....25.......4...................3.06.11. .........Leeds szarlotka1983.........27......5...................23.06.11 .............Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja zrobiłam wczoraj badania, w poniedziałek wyniki a w przyszłym tygodniu wynik cytologii. W między czasie pewnie przyjdzie @ więc staranka po 1 czerwca. Ja mam znów malucha pod opieką, mój P. trochę mi pomógł, więc chyba coś zaczyna powoli rozumieć, ale chyba jeszcze do niego nie dociera że dzieckiem trzeba się zajmować cały czas. Scooby mam nadzieję że uda się z tą inseminacją. Dziewczyny ja też próbuję zrzucić parę kilo, ale powoli mi to idzie, na razie ubyło 2kg. STARACZKI Nick.....................wiek.. ..cykl staran......data nast @...........miasto Get-Ur-Freak-On.. ...25............4................3.06.11. .............Leeds szarlotka1983.........27............5...............23.06.11 ..............Lublin aniauu..................25............1................30.05.11..............Radom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi póki co ubyło 5, ale wcześniej sporo wpadło. Niestety. Dietę stosuje, ale chyba do owu :) Szansa mała, ale męża mogę przecież dopaść :) Ja dziś też z dziećmi siostry siedzę. Mąż w pracy, siostra z mężem na grillu, a ja z dzieciakami. Często mówię jej, że wizyta u niej to najlepsza antykoncepcja, bo oszaleć można :) Mój mąż wykazuje nawet więcej cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wiec bedziesz wiedziala najszybciej z nas wszystkich :) Trzeba byc dobrej mysli i wierzyc ,ze sie uda. Ja dzisiaj jestem w wisielczym nastroju. Wczoraj mialam z narzeczonym meega klotnie. Cale szczescie, ze doslismy do porozumienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Get-Ur-freak-on ten cykl był taki nie zamierzony i nie pilnowałam owulacji, więc pewnie nic nie będzie. Z resztą już mam bóle przed @, także się nie nastawiam. Następny cykl będzie bardziej dokładnie planowany :) Kłótnie się zdarzają, taki urok związków :) Chrześniak pojechał, ale obiecałam mu basen, więc na dzień dziecka pewnie pojedziemy, tylko muszę przeczekać @, bo będę się niekomfortowo czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, to tym bardziej powinnas zajsc, bo sie nie nastawialas , a ponoc psychika odgrywa w tym wszystkm ogromna role. Ja mam okropne bole podbrzusza, ale pocieszam sie tym, ze to jest jeden z symptomow ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chyba w moim wypadku the bole zwiastuja @. Juz naprawde ledwo chodze. Nie pamietam kiedykolwiek, zeby mnie az tak bolalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) No tak, te bóle oznaczają i @ i ciążę, ale wiadomo jak jest ze starającymi, nasłuchujemy z każdej strony :) Dwa tygodnie od owu do ewentualnej @ to zawsze najdłuższe tygodnie w miesiącu. Kochane, a ja mam totalnie zawalone gardło, masakra jakaś. Oskrzela tak samo. Boję się jakiegoś zapalenia płuc czy czegoś równie poważnego. Dlatego zapisałam się dziś do laryngologa. Zapewne dostane antybiotyk, za 1,5 tyg. owu. Myślicie, że powinnam sobie odpuścić ten miesiąc? Chociaż szansa i tak mała będzie w moim przypadku, to jednak mimo wszystko. A co do kłótni z naszymi facetami :) Która z nas tego nie zna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.....................wiek.. ..cykl staran......data nast @...........miasto aniauu..................25............1................30.05.11..............RadomGet-Ur-Freak-On.. ...25............4................3.06.11. .............Leeds szarlotka1983.........27............5(przerwa)....23.0611 ..............Lublin Dziewczynki, pomyślałam, że ustawimy się w kolejności wg dat @. Będzie łatwiej przerzucać się na koniec, a my będziemy wiedziały, która następna testuje. Ja póki co wpisałam sobie przerwę, bo w tym antybiotykowym miesiącu chyba sobie daruję. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.....................wiek.. ..cykl staran......data nast @...........miasto aniauu..................25............1................30.05.11..............RadomGet-Ur-Freak-On.. ...25............4................3.06.11. .............Leeds szarlotka1983.........27............5(przerwa)....23.0611 ..............Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick.................wiek.. ..cykl staran......data nast @...........miasto aniauu..............25............1.............30.05.11.................Radom Get-Ur-Freak-On.. 25...........4............3.06.11. .................Leeds szarlotka1983......27...........5(przerwa)..23.0611 ...............Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie z cudu raczej nici. tempka poszła dziś na maska w dół. Wiec pewnie za ok 2 dni przyjdzie @. Nie chce na razie laparo. Spróbujemy na tym jednym drożnym. STARACZKI Nick.................wiek.. ..cykl staran......data nast @...........miasto scooby84..........27.......nie liczę już......1-2.06.11.............Poznań aniauu..............25............1.............30.05.11. ................Radom Get-Ur-Freak-On.. 25...........4............3.06.11. .................Leeds szarlotka1983......27...........5(przerwa)..23.0611 ...............Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez się wpisuję :) a mama już lepiej się czuje, ale jeszcze trochę poleży... STARACZKI Nick.................wiek.. ..cykl staran......data nast @...........miasto scooby84..........27.......nie liczę już......1-2.06.11.............Poznań aniauu..............25............1.............30.05.11. ................Radom Get-Ur-Freak-On.. 25...........4............3.06.11. .................Leeds szarlotka1983......27...........5(przerwa)..23.0611 ...............Lublin bakoma..............21........również nie liczę....24.06.11.........Trń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlotka, jeslimasz flegme w oskrzelach to nie wolno bagatelizowac. Ja sie w ten sposob nabawilam astmy i do dzis uzywam inhalatora. Mysle, ze nie powinnas odpuszczac,o ile tylko bedziesz miala sily, to chyba i tak warto sprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie wiem :) do lekarza nie idę jednak, musiałabym prywatnie, troszkę nie mam pieniążków. Głos mi wrócił na szczęście, flegma owszem jest niestety, ale ból gardła mniejszy, poczekam zatem jeszcze 2 dni, jak się nie poprawi to trudno, pójdę. A do tego czasu flegamina :) Jak mi troszkę przejdzie, to się postaramy troszkę, a jak nie to trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Już czuję że zaraz przyjdzie @, na pewno nie ciąża. Odebrałam wyniki badań, tyle tych liczb a ja nie bardzo się znam, ale pani w laboratorium mi wyjaśniła. Wszystko jest ok, teraz jeszcze tylko czekam na wynik cytologii. Także ja spadnę pewnie na dół tabelki :) Ale ja to dopiero zaczynam także raczej się nie przejmuję. Szarlotka nawet jeśli będziesz chora to i tak trzeba próbować :) Scooby mam nadzieję że inseminacja się uda. Get-Ur-freak-on współczuję bólu, ale niedługo pewnie minie jeśli to @. Ja mam nadzieję że dostanę jeszcze dziś lub jutro bo w środę trochę mam do zrobienia, a mam dość bolesną @ i nie bardzo mam siłę. Dziewczyny co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski :) u mnie niby trochę lepiej, do owu jeszcze z 6 dni, więc może mi się poprawi na tyle, że dorwę męża :) Póki co kaszlę, a płuca to już mi chyba wybuchną zaraz. Myślę o wakacjach w lipcu, gdzieś trzeba by pojechać, oczywiście myślę, żeby zgrać to z owu, co by być bardziej wyluzowanym na urlopie :) A Wy dziewczynki? Macie jakieś plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Szarlotko, ja naprawde radzilabym Ci tego nie lekcewazyc, ale zrobisz jak bedziesz uwazala. Szybkiego powrotu do zdrowia zycze. Wczoraj juz nie mialam tych bolow, za to dzisiaj czuje mdlosci(?!). Ale to z pewnoscia wina niewyspania i tego, ze sie objadlam na noc wczoraj ;) Na wakacje mam zamiar jechac do Polski , odwiedzic mame :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, za granicą zawsze do Polski się chce :) Ja bym chciała na kilka dni dosłownie, na wieś gdzieś, jakaś agroturystyka, strasznie na coś takiego mam ochotę. Muszę męża nakręcić :) A mój stan zdecydowanie lepszy. Jak będzie źle to pójdę jutro albo pojutrze do lekarza, ale ogólnie niebo a ziemia w porównaniu z wczoraj. mam lekką chrypkę i odrywający kaszel. Płuca i oskrzela już nie bolą. Tylko gardło. Get-Ur... testujesz w piątek czy może wcześniej?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×