Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

ale fajnie ze masz na necie, u mnie trzeba iść i czekać normalnie do następnego dnia...wiem bo 2 razy byłam ..heh..noi nic... będę dziś szła na zakupy to zajrzę do apteki i zapytam o te testy może mają jakieś dobre ... moja kuzynka od razu po badaniu zaszła w ciążę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczątka:) tak czytam czytam i trzymam kciuki magdulek:) Chciałam się Was zapytać czy przybieracie albo przybierałyście na wadze po duphastonie albo CLO?? bo ja mam jakies wrażenie że przybywa mi kg. Po świetach wzięłam od siostry orbiterek i codziennie po 20 minut na nim cwicze i robię sobie jeszcze brzuszki i waga mi rośnie a nie maleje;/ nie chce zwalać na tabsy ale czytałam ze zbiera się woda w organiźmie i niektóre kobiety naprawde dużo przybierały:( dość że mam sporą nadwagę to jeszcze teraz te tabsy hmm. Juz i tak się ograniczam z jedzeniem nie słodze kawy i herbaty ograniczam slodkie, jem tylko ciemny chleb i to nie duzo i dupa:( Może znacie jakis dobry sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów? Prosze napiszcie co myślicie, a i są takie momenty ze mam straszny aptety, najgorzej jest ze słodkim poprostu nie moge się oprzeć;/ tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea oddałabym wszystko żeby podzielić los Twojej kuzynki:) No nic, zobaczymy, chocaż nie byliśmy z m. nader aktywni w tym miesiącu...:/ A powiedz, Tobie tak bez problemu te testy na owu wychodzą? Pamiętam że pare razy to kupiłam zanim zaczęłam chodzić na monitoring i wogóle się nie mogłam połapać w tym, ale pewnie sierota zasmarkana ze mnie i tyle;) Justinka, muszę Cię zmartwić...ja po 9 miesiacach z Clo, estro. i luteiną przytyłam łącznie 6 kg:( I wszystko byłoby ok gdyby nie to, że z tym niespecjalnie da się cokolwiek zrobić niestety. Tzn. tak było w moim przypadku, ale gadałam o tym ze swoim lekarzem i podobno to normalne.To są najczęstsze skutki uboczne łykania hormonów. I możesz mało jeść a tu dupa. Mało tego to ja miałam dłuuugą przerwę w hormonach i na serio ciężko było to zrzucić. Tzn. właciwie to ja zrzuciłam jakieś 2 kg,ale od kiedy wróciłam do luteiny ( a to już jest dłuuuuugo) z powrotem powróciłam do tej wagi. Najpierw zastanawiałam się czy to kwestia mojego łakomstwa (tu się przytulę do Ciebie, bo też uważam że najgorzej ze słodyczami:)), ale ograniczyłam słodycze, nie jem po 18 a jak już to tylko owoce i w sumie waga nadal stoi w miejscu.Dlatego wydaje mi się że z samymi kilogramami wynikającymi z brania hormonów nic się nie zrobi, możemy tylko nie pogarszać sprawy. Ja się pocieszam tym, ze to taki etap wstepny przed ciążą;) no w końcu bedziemy jeszcze okrąglej kiedyś wyglądać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justinka nigdy nie brałam ani tego ani tego więc nie wiem, no jedyne co znam to ruch ruch ruch, zero słodyczy i nie jedzenie po 18 albo...dieta dukana :P:P ogromnie popularna..heh.. magdulek u mnie testy pokazowo wychodziły, najpierw nic, potem od coraz bledszej do mocniejszej niż testowa i pokrywało się z bólem jajnika kilka razy więc uważam że jako tako działają ale niestety jakoś u nas mimo to jakoś się nie udaje, ten cykl nie testuję chyba, nie wiem czy kupię testy, zobaczę jutro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze, że często pojawiacie się na forum, fajnie:).. ja troche czasu nie mam ostatnio..chciałam Wam powiedzieć, że byłam u mojej ginekolog i wkońcu mi dała badania hormonów LH, nawet nie wiem co to muszę poczytać na necie.miałyście może to badanie? a i kazała mojemu mężulkowi zrobić badanie nasienia:/, masakra, troche się wkurzał, że w sumie jeszcze tak długo się nie staramy a poza tym ja wiem, że to ja mam problemy...i robiła mi usg i stwierdziła, że mam za dużo pęcherzyków na jajnikach i jak badania hormonu LH i nasienia wyjdą ok to mnie wyśle na laparoskopie, żeby pozbyć się tych pęcherzyków... i juz nie wiem co robić, bo chce iść na konsultacje do innego ginek.a ona planuje dalszy ciąg leczenia a do 2óch chodzić nie mogę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinkaa25 - ja na castoagnsie przytyłam 3kg, mimo że jadłam to co zwykle i w niewielkich ilościach :-( teraz zaciskam pasa, chcę zrzucić to to przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika, moim zdaniem warto się skonsultować jak masz możliwość, ale do podjecia ostatecznych kroków docelowo wybrać jednego lekarza bo lepiej trzymać się jednego systemu leczenia. Prawda jest taka, że ile lekarzy tyle teorii, każdy z nich wolałby w innej kolejności konkretne badania, dałby inne skierowania itd.LH to jest ten hormon, którego skok przypada na owulkę i on też stymuluje ciałko żółte do produkcji progesteronu.Troche mnie dziwi, że ginka Cię skierowała tylko na LH a nie dodatkowo na FSH, bo mówisz że masz za dużo pęcherzyków, więc podejrzewam, że chce sprawdzić czy nie masz policystycznych jajników. A wtedy ważny jest stosunek LH do FSH. No ale to ona jest lekarzem i na pewno wie co robi. A na tym forum niektóre dziewczynki miały laparo i teraz bagaż w brzuszku:) więc jakby co to na pewno to działa! I bardzo dobrze że M. przekonałaś. Będzie miał z głowy, a poza tym od facetów też często zdarzają się np. słabsze żołnierzyki. Wtedy odpowiednia dietka, witaminki i luz, ale lepiej wiedzieć przeciez. Z jednej strony rozumiem doskonale wzburzenie:) z drugiej strony tyle co wysiedzisz na fotelu gina to już raz się może poświęcić!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście sie rozpisałay że aż nie moge sie naczytac wróciłam dopiero do domu jutro nadrobie zaległosci i przeczytam dzis juz nie mam siły zdązyłam tylko wyczytac że magdulek masz termin @ na 15 tak jak ja więc umnie bez zmian boli mnie brzuch nie zrobie tesu bo wiem że będzie jedna kreska czekam na okres do niedzieli a jak nie to w poniedziałak ide na krew magdulek,lea trzymam kciuki za Was.:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xrozza ja się walnełam w tej dacie, hahaha! Sierota ze mnie, bo w naszej tabelce dobrze wpisałam, czyli 19.01. A pamiętałam, że Ty masz na 15.01 i po prostu w jednym poście jakoś chyba za dużo o Tobie myślałam:) Także najpierw kochana to za CIEBIE trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że muszę być przygotowana na to że przytyję:/ no ale taka cena dzidziusia:)Ja tak myśle ze tez koło 19 powinnam dostać @ i jakieś mam przeczucie ze dostane;/ trzymajcie sie dziewuszki miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babolki, raaany jaka dziś pogoda do dupy! Cały dzień pada u nas śnieg z deszczem, w depreche można wpaść. Podjęłam męską decyzję: w tym miesiacu nie testuję! Strajk!W niedzielę ostatnia luteina i bede cierpliwie czekać!Justinka chyba podobnie mamy mieć @, więc łączę siły:) buziole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulek tylko że ja słyszałam że tak przerwana nagle luteina może zle wpynąć gdyby jednak była ciąża mysle że nie powinnas odstawiać tak mi przynajmniej mówił gin. rano bolał mnie brzuch i już byłam pewna że @ a tu jakieś miałam plamienia ale dosłownie ino ino a teraz nic sucho więc znowu okres robi mnie w konia i robi sobie zemnie żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jednak testuję :P i kupiłam testy owu, dziś druga bladziusieńka więc czekamy dalej.. magdulek, justinka 3mam kciuki xorozza a może ciąża ? 3mam kciuki żeby się nie rozkręciło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulek mi gin mówił żebym nieodkladała luteiny bo organizm jest naszprycowany luteiną a potem nagle jak odłozysz może szaleć i spada progesteron a on gównie odpowiada za podtrzymywanie ciązy w każdym bądz razie ja miałam zalecenie brac aż okres się nie pojawi no niewiem ...co Ci radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lea też bym chciała żeby sie nie rozkręciło ale naprawde złudne nadzieje wolałabym okres odrazu a nie takie wodzenie mnie za nos! i łudzenie mnie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, ale przecież jak się cały czas bierze progesteron to się okresu nie dostanie...dopiero ze dwa, trzy dni po odstawieniu...;/Ajjj znowu wątpliwości grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to Lea może mieć rację, miałaś wcześniej takie plamienie zaledwie przed okresem? Jeśli nie to może warto się pokusić o testowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam jak kiedys spóźniał mi sie z powodu stresów różnych to jak brałam luteine to dostałam w trakcie brania po paru dniach więc niewiem....a Twój lekarz co Ci mówi ?? i od jak długo bierzesz lutke? od ilu cykli?? mysle że bezpieczniej było by brać tzn tak mówił mi lekarz niewiem jak zalecił Ci Twój. nie miałam takich plamień jeszcze ale przecież chciała bym sie łudzić ale znowu zaczął mnie bolec brzuch poczekam do poniedziałku jak niedostane okresu to zrobie bete niewiem już nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, a może to zależy od tego na co tą luteinę bierzesz...? Ja miałam tak, przed tamtą poronioną ciążą to kazał mi lekarz brać od 16 dc przez 10 dni a potem czekać. Wtedy zwykle dwa, trzy dni potem dostawałam okres. A dość wcześnie się wtedy kapnęłam że jestem w ciąży więc kontynuowałam już tą luteinę do końca. Ten lekarz, do którego chodzę teraz to też mi zalecił od 16 dc przez 10 dni, a potem test od razu i w zależnosci od wyniku kontynuować lub nie. Tylko, że to testowanie mnie już dobija, mam takie zrosty na żyłach że masakra. O stresie nie wspomnę, bo każdej z nas towarzyszy...No i oczywiście tydzień depresji po negacie:( A sikacze są do dupy. Mi dłuuuugo sikacz nie wychodził jak zaszłam w ciążę chociaż hcg było już dostatecznie wysokie. Dlatego wolałabym poczekać... xrozza, jeśli to nie jest typowe to myślę że jest szansa! Koniecznie zrób betę w poniedziałek jakby się nie pojawiła @, bo przecież ewentualne plamienie może być groźne!! A że brzuch boli to dobrze! Tutaj dziewczyny-brzuchatki opowiadały że też tak je brzuch bolał jak na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie wszystkie już smacznie śpicie...albo baraszkujecie;) Mój M. ma dziś nockę i siedze sama i się nudzę:( Wyjeżdżam na weekend, wiec dostęp do neta ograniczony mogę mieć, ale postaram się zajrzeć choć na chwilę. Xrozza, poczytałam jeszcze o tej luteinie i normalnie odstawiam i czekam. Nie będę się katować kolejnym negatywnym testem, a i "silną wolę" poćwiczę, o ile taka istnieje w moim przypadku...Trzymajcie się kochane, trzymam kciuki za staraczki i pozdrawiam wszystkie mamuśki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick..................Wiek....Cykl starań....Data nast@.......Miasto Justinkaa25..........25...........5............. 23.12.11........Nowa Ruda monida................32...........8..............31.01.1 2r.......woj.maz. bakoma...............21...........???..............???... ..........Toruń vika78................33............6...........20.12.11. ........UK mika_997............26...........4 .............11.02............Rzeszów magdulek1984......28............9.............19.01...... .......Wrocław xrozza ..............24............5...............15.01........... .. Kraków Lea 6 ................28............10 ???...........30.01........... .Białystok MAMUSIE Nick.................Wiek...Udany cykl...Ter.porodu......Płeć.....Miasto scooby84.............27.........???...............???.... ......???.......Poznań aniauu...............26..........2..........06.05.2012... ..M i K......Radom Szarlotka1983......28.........9...............???........ .....???.......Lublin Get-Ur-FreakOn....25........10.........22.08.2012....... .???.......Leeds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kochane. uaktualniłam dane bo zaczął sie kolejny cykl starań, wczoraj dostałam okres, troche dziwny, pierwszy raz mi się zdarzyło, że mam takie bóle jak w okresie a skapą miesiączke, w sumie to jakieś plamienie, coraz bardziej podejrzewam ze to przez "policyst.jajniki", oczytałam się o tym i wiem, że będą trudnośći z zajsciem... zapisałam się wkońcu prywatnie na ten tydz.to muszę przesunąć wizytę ze względu na okres.... Widze, że niektóre z Was cierpliwie czekają, moge Wam tylko życzyć powodzonka i trzymać mocno kciuki, fajnie jakby się wkońcu którejś udało:):) miłego weekendu Wam wsz. życzę, bo ja 7 dzień z rzędu maszeruje do pracy:( :************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick..................Wiek....Cykl starań....Data nast@.......Miasto Justinkaa25..........25...........5............. 23.12.11........Nowa Ruda monida................32...........8..............31.01.1 2r.......woj.maz. bakoma...............21...........???..............???... ..........Toruń vika78................33............6...........20.12.11. ........UK mika_997............26...........4 .............11.02............Rzeszów magdulek1984......28............9.............19.01...... .......Wrocław xrozza ..............24............6...............10.02........... .. Kraków Lea 6 ................28............10 ???...........30.01........... .Białystok MAMUSIE Nick.................Wiek...Udany cykl...Ter.porodu......Płeć.....Miasto scooby84.............27.........???...............???.... ......???.......Poznań aniauu...............26..........2..........06.05.2012... ..M i K......Radom Szarlotka1983......28.........9...............???........ .....???.......Lublin Get-Ur-FreakOn....25........10.........22.08.2012....... .???.......Leeds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika , xrozza - kolejny cykl, nowa nadzieja :-)3 mam kciuki , u mnie nadal brak pozytywnego testu owu, także testuję dalej, co tam u Was dziś w tą białą niedzielę ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątek byłam u gina. Zrobił cytologię i usg i stwierdził, że chyba wszystko ok. ale w moim wieku to już nie ma na co czekać, a że to początek cyklu to od razu zaczynamy monitoring. Trochę mnie przestraszył, ale z drugiej strony im szybciej zaczniemy działać tym lepiej. Powiedział mi też, że jeśli monitoring nie zadziała to konieczne będzie badanie nasienia, a zaraz potem lparoskopia. Stwierdził, że skoro od dwóch lat się nie zabezpieczamy to już powinno coś z tego być:-( No i uaktualniam tabelkę bo według niego cykl powinnam liczyć od krawwienia a nie od plamień, które miałam na tydzień przed. STARACZKI Nick..................Wiek....Cykl starań....Data nast@.......Miasto Justinkaa25..........25...........5............. 23.12.11........Nowa Ruda monida................32...........8..............05.02.1 2r.......woj.maz. bakoma...............21...........???..............???... ..........Toruń vika78................33............6...........20.12.11. ........UK mika_997............26...........4 .............11.02............Rzeszów magdulek1984......28............9.............19.01...... .......Wrocław xrozza ..............24............6...............10.02........... .. Kraków Lea 6 ................28............10 ???...........30.01........... .Białystok MAMUSIE Nick.................Wiek...Udany cykl...Ter.porodu......Płeć.....Miasto scooby84.............27.........???...............???.... ......???.......Poznań aniauu...............26..........2..........06.05.2012... ..M i K......Radom Szarlotka1983......28.........9...............???........ .....???.......Lublin Get-Ur-FreakOn....25........10.........22.08.2012....... .???.......Leeds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć monida, to mówisz że dopiero po monitoringu jakby się nie udało to dopiero wtedy badanie nasienia? nie kazał Ci wcześniej robić? jakoś myślałam że się od razu robi, pójdę do gina to zobaczymy co mi powie, w tym cyklu już na monitoring się nie załapię ale może w następnym o ile posiew będzie ok i nie będzie żadnej infekcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×