Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

Magdulek dzieki za rade. A 3 razy to nie za duzo bo wiem ze siemie stosuje sie tez na zaparcia, żebym póżniej nie miała jakiejś rewolucji żołądkowej;)Dziewuszki dziewuszki jak dobrze ,ze mamy ro forum jak kobitka sie wygada to jakos tak lżej na serduchu:) trzymajcie si ei buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justinka na pewno nie bedziesz mieć rewolucji:)zresztą to się chyba tak powinno pić. Dwa lub trzy razy po szklance.Ja teraz też piję, ale rzadziej bo oczywiście zapominam. I zauwazyłam że chyba bardziej smakuje nie jak się parzy to w ziarenkach (gluty bez smaku) tylko takie mielone. Chociaż jak kto woli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się monida :* justinka słyszałam o tym lnie ale na razie kupiłam wczoraj po raz pierwszy wiesiołka i zobaczymy co to daje u mnie... co tam u reszty dziewczyn ? mnie chyba przeziębienie łapie bo wczoraj połaziłam za dużo w poszukiwaniu foremek na babeczki dla teściówki w prezencie i coś mi się zdaje że dziś chyba wieczorem jakaś polopirynka s....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdulek współczuje to koszmar jakiś :((( mam dzisiaj doła bo 25 dc i czekam aż @ przyjdzie bo napewno przyjdzie bo skoro ciągle przychodzi to czemu miałaby nie przyjsc!!!jestem złaaa to tyle całuje wszystkie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. a na co ten len czy wiesiołek:), szybciej się nam uda:)... ja jutro idę do tej mojej frańcy, ciekawe co mi powie, jak usg wyjdzie, dzis ost.dzień biorę duphastoni pewnie za kilka dni okres dostane...a tak wogóle to ost.pokłóciłam się z moim mężem, ma mnie już dość, wogóle ost.jestem nerwowa, dużo pracy, obowiązków, no i przede wszystkim, że ciągle nic;/, mąz powiedział, że już nie chce się starać i robic nic na siłe, jak będzie to będzie a jak nie to nie, ale byłam wściekła na niego, ale nast.dnia mnie zaczepiał i pytał czy mam 2 kreski na testach owul., co z tego jak u mnie chyba owulki nie było...a wczoraj byliśmy u znajomych, mają małą niunię 1,5 roku, była chora na białaczkę, ale do czego zmierzam- mój mężulek nigdy nie brał dziecka na ręcę(nawet chrześnicy swojej, boi się) , a ta mała tak do niego ciągneła, rączki wyciągała, i tak się słodko z nią bawił, karmił ja,przytulał, że łezki mi w oczach stały, czemu nie może tak z naszym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak tam dziś? :-) mika no to cudne jest jak widzę jak mąż się bawi z jakimś maluszkiem od którejś mojej kumpeli czy brata swojego :-) też byśmy już chcieli nasze a tu klopsik, jakoś się nie pojawia i później są różne nerwówki i napięcia bo też faceci myślą że to raz dwa będzie bo skoro już podjęli decyzję o dziecku to zaraz ono będzie a jak nie ma i nie ma to też się stresują i my się stresujemy i kłótnie mogą być i o spontan bzykens też ciężko... eh, no ale na pewno nam się niebawem uda, nie mam co do tego wątpliwości bo przecież musi się w końcu udać.. :-) u mnie polopiryna jak na razie zadziałała ale i tak jakos niemrawo się czuję, w przyszłym tyg jakoś owu i testy zakupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jak tam dziś? :-) mika no to cudne jest jak widzę jak mąż się bawi z jakimś maluszkiem od którejś mojej kumpeli czy brata swojego :-) też byśmy już chcieli nasze a tu klopsik, jakoś się nie pojawia i później są różne nerwówki i napięcia bo też faceci myślą że to raz dwa będzie bo skoro już podjęli decyzję o dziecku to zaraz ono będzie a jak nie ma i nie ma to też się stresują i my się stresujemy i kłótnie mogą być i o spontan bzykens też ciężko... eh, no ale na pewno nam się niebawem uda, nie mam co do tego wątpliwości bo przecież musi się w końcu udać.. :-) u mnie polopiryna jak na razie zadziałała ale i tak jakos niemrawo się czuję, w przyszłym tyg jakoś owu i testy zakupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cooo boli mnie brzuch na @ tylko czekac jak przyjdzie kolejny cykl do bani.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy masz termin @ ? czasami dziewczyny bolał brzuch jak na @ a były w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie objawy ciąży są dokładnie takie same jak na @. Ja tak miałam i byłam przekonana że zbliża się @ i nie przyszła. Trzymam kciuki za Was dziewczyny! U mnie zaczął się 23tc, zaczynam się brać za robienie listy na wyprawkę, w końcu z bliźniakami muszę mieć wszystko wcześniej. Mamusie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoRoTkA___
Do spodziewanego okresu został mi jakiś tydzień a od wczoraj pobolewa mnie brzuch na dole po prawej stronie. Myślicie że może to być oznaka ciąży czy to za wcześnie na jakiekolwiek objawy?? Miała tak któraś z Was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea termin @ mam 15.01 jednak mnie tak boli brzuch (chodz z przerwami) że nie nastawiam sie na ciąże pewnie jutro przyjdzie albo po jutrze nie robie sobie nadzieji bo taki typowy ból jak na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..no nic trzeba czekać, ale tak jak widzisz aniauu miała takie same objawy jak na @ a miała zamiast tego II :-) także możesz nie robić sobie nadziei ale też jej nie trać :D bo do niedzieli jeszcze 4 dni , a będziesz testować ? dorotka -wszystko jest możliwe... co taka cisza , co tam kobiety u Was? ja już lepszy nastrój , jednak zbliżająca się owu to nastrój i nadzieje rosnąąą ... ps. jak się robi mrugającą buzkę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana już tyle razy miałam nadzieje i nic . oficjalnie sie już nie staram zajmę się czyms innym chodz seks w owulacje jak najbardziej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźźźźźźźźwa, rano taaaki długi post nasmarowałam i w ostatniej chwili miałam awarię neta. I widze że dupa, nie zapisał się, grrrrrr. Mika, ten wiesiołek to był na lepszy śluz i endometrium:)Tylko jak coś to pamiętaj, że wiesiołek tylko do czasu owulki się bierze! Aniuu, Ty kochana to koniecznie trzymaj kciuki, bo Was przecież w sumie trójka jest:))) Co trzy pary to nie jedna, hihi:) W 23 tyg to już pewnie jak rumiana bułeczka wyglądasz, co?:) A to prawda że bliźniaki często wczesniej się pchają na świat? Dorotka, nie wydaje mi się żeby to był objaw ciąży, to zdecydowanie za wcześnie. Co oczywiście wcale nie oznacza że nie możesz w niej być, czego Ci życze:) xrozza, 15.01 to już lada moment!! Ja bym już testowała! A masz możliwość z krwi zrobić?? Jak wtedy zaszłam w ciążę to pasiak mi późno wyszedł, chociaż hcg było już wysokie. Jeśli masz możliwość biegnij na krew! Ja mam 21 dzień....i ciągle wielką nadzieję, narazie jajniki mnie nachrzaniają okrutnie, ale mam tak zawsze więc się nie podniecam. Lea 6 a ty jak się czujesz? Bo coś o polopirynce pisałaś...;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle słuchajcie, byłam dziś pierwszy raz na rehabilitacji, mam trochę kłopotliwe bóle kręgosłupa bo gnaty taakie krzywe. Poszłam prywatnie bo u nas cholera na NFZ to ze dwa lata czekałabym. Powiem Wam, że masakra, laska mi kręgi ponastawiała że aż chrupało, czuję się jak paralityk:/ Ale za to jaka byłam dzielna postanowiłam zafundować sobie nagrodę;P I właśnie pałaszuje lody truskawkowe z bitą śmietaną i rodzynkami , mniaaaaaaaaaam! Niech żyją kalorie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) xrozza jak tam się czujesz? jak tam dziewczyny w ogóle? magdulek ja też na reha.muszę chodzić ale najpierw się muszę zapisać...skoliozy i inne takie mam i bolące bóle mnie nachodzą też ale teraz to nie wiem kogo plecy nie bolą -co 2gą osobę chyba...takie połamane pokolenie jakieś.... no powiem Wam że grypa mnie chyba ominęła bo jest ok, i myślę że za jakieś 4-5 dni owu powinna być więc starań nadejdzie czas a potem oczekiwanie na termin małpy bądź jej braku.... piszcie co u Was bo coś cicho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) xrozza jak tam się czujesz? jak tam dziewczyny w ogóle? magdulek ja też na reha.muszę chodzić ale najpierw się muszę zapisać...skoliozy i inne takie mam i bolące bóle mnie nachodzą też ale teraz to nie wiem kogo plecy nie bolą -co 2gą osobę chyba...takie połamane pokolenie jakieś.... no powiem Wam że grypa mnie chyba ominęła bo jest ok, i myślę że za jakieś 4-5 dni owu powinna być więc starań nadejdzie czas a potem oczekiwanie na termin małpy bądź jej braku.... piszcie co u Was bo coś cicho :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej znów podwójny post, ja nie wiem jak ja to wysyłam...heh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Lea, wszyscy teraz krzywi;) Ja to wogóle przemogłam sie w końcu po dłuuuugim czasie. Kiedyś miałam złamaną kość guziczną i teraz te dwa ostatnie segmenty kręgosłupa mam zagięte do jamy ciała, wygląda to dosc komicznie na zdjeciu no i o tyle daje w dupe że cała reszta bardziej obciążona-tak przynajmniej mówił mi ortopeda. To sie niby operuje, ale ja dziękuję za takie przyjemnosci, to już wole na rehab.połazić. Lea, dobrze że Ci przed owulką przeszło, bo to w sumie staranka z gorączką to nic fajnego hehe;) A teraz jakiś sezon sie chyba zaczął bo z kim gadam to każdy chory. Powiem Ci, że ja od 4 lat regularnie się szczepie na grypę w październiku i odpukać przez te cztery lata nie przypominam sobie żebym wogóle chora była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie krzywizny nas dopadają...a siedzenie przed kompem nie służy oj nie służy :P no ja nie wiem czy testy owu kupić czy raczej metodę co 2 dni zastosować...a gdzie ta tabelka nasz, kiedy masz termin? będziesz testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI Nick..................Wiek....Cykl starań....Data nast@.......Miasto Justinkaa25..........25...........5............. 23.12.11........Nowa Ruda monida................32...........8..............31.01.1 2r.......woj.maz. bakoma...............21...........???..............???... ..........Toruń vika78................33............6...........20.12.11. ........UK mika_997............26...........3 .............15.12.11...........Rzeszów magdulek1984......28............9.............19.01...... .......Wrocław xrozza ..............24............5...............15.01........... .. Kraków Lea 6 ................28............10 ???...........30.01........... .Białystok MAMUSIE Nick.................Wiek...Udany cykl...Ter.porodu......Płeć.....Miasto scooby84.............27.........???...............???.... ......???.......Poznań aniauu...............26..........2..........06.05.2012... ..M i K......Radom Szarlotka1983......28.........9...............???........ .....???.......Lublin Get-Ur-FreakOn....25........10.........22.08.2012....... .???.......Leeds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, a testy owu Ci normalnie wychodzą? Pamietam, że ja to się w tym połapac nie mogłam, ale pewnie po prostu sierota ze mnie;) Termin @ na 15.01 i powiem szczerze, ze zastanawiam się czy testowac czy spokojnie poczekać ...Niby teraz mam tak, że w niedziele biorę ostatnią luteinę i powinnam w poniedz. hcg z krwi zrobić. No i że niby jakby wyszło pozytywne hcg to kontynuowac luteinę. Gin mi tak kazał robić więc biegam na tą krew jak porąbana i dupa. Dlatego zastanawiam sie czy nie zastrajkować ale nei wiem czy wytrzymam...miałam w tym miesiacu badanie drożnosci więc nadzieje rosną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooo no to pewnie że czekam na Twoją betę w poniedziałek :-) po droznosci to jak nic powinno się udać :-) :-) 3mam kciuki mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiesz, co miesiac obiecuję sobie, ze nie ma mowy, nie idę na hcg, bo moje internetowe konto z laboratorium wygląda dramatycznie. Same bety, jest ich kilkadziesiąt. I wszystkie 0,1:( no oczywiscie poza tymi z okresu ciaży. A to hsg wyszło w sumie dobrze, więc sie zastanawiam czy to wogóle ma jakieś znaczenie cholera, znasz kogoś kto zaszedł zaraz po tym badaniu jeśli wyszło pozytywnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×