Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rozgniecione_truskawki

Staramy sie po raz pierwszy :)

Polecane posty

wiosenka gdzieś czytałam że prolaktynę w połowie cyklu, progesteron w drugiej części, bo wtedy jest on ważny. Tarczycę chyba nie ma znaczenia, bo też badałam i było wszystko jedno. Oby wszystkie wyszły dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sobie spadła temperatura... więc chyba nici...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bakoma temperatura może spaść na dzień lub dwa właśnie przy implantacji. Także kto wie, kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Można do Was dołączyć? My dopiero mamy zamiar się starać. W przyszłym tygodniu mam wizytę u gina, badania, jeżeli wszystko będzie dobrze to może jeszcze w tym cyklu zaczniemy, a jeżeli nie to w czerwcowym. Na razie biorę folik i witaminy. Widzę że niektóre z Was już kilka cykli się starają, więc mam nadzieję że w najbliższym się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aniauu :) no ja w przyszłym tygodniu też do gina :) co by potwierdzić owulację :) jak co miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jest piąte podejście. Od trzech miesięcy staram się z pomocą gina. tzn męża przede wszystkim :) Gdzieś czytałam że statystycznie zdrowa para stara się pięć miesięcy z ciągłą kontrolą gina. A ja, jako że jestem panikarą i wszystko mnie stresuje, to się wybrałam po dwóch miesiącach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciekawa jestem ile u nas będzie to trwało. Moja siostra jest teraz w ciąży i fajnie by było gdyby i nam się w najbliższym czasie udało, by dzieciaczki były z podobnego wieku :) Ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka dzisiaj wzrosła temperatura :) może jesteś jakąś dobrą wróżką, co spełnia życzenia? :P hehe witamy, aniauu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja myślałam, że to jest tak, że raz i już jest :) A tu niespodzianka:) Ale trochę pokory zaczęłam się uczyć przynajmniej. bakoma, jak się okaże, że Ci wywróżyłam, to sama sobie potem wywróżę :):):) I nam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bakoma :) Widzę że miałaś ślub chyba tydzień po mnie :) To temperatura roście i starania znów. Oby owocne! Szarlotka to wszystkim nam wywróż takie dobre rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ślub miałam dwa miesiące po Was :) Wywróżę, wywróżę :) Jeszcze chwila i wszystkie będziemy mamusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) ślub miałam 3 lipca :) w 37 stopniowym upale i @ w trakcie... ;) to było coś :) pamiętam, że mama za mną tylko chodziła i patrzyła czy mi coś nie "przeleciało", haha :P zostać mamą- to było by "git", jak to u nas mówią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w październiku, pogoda taka jaką sobie zamówiłam:) no i też@ przyszła:) chociaż nie zamawiałam. Teraz się śmieję, ale wkurzona byłam równo. Cykle zawsze po 28 dni, to na pół roku przed ślubem po 25 co by uraczyć mnie @ na sam ślub. A zaraz po ślubie znowu 28-29 dni. No po prostu złośliwość losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara15
Cześć dziewczynki, poczytałam sobie wasze forum, ja też się staram już drugi cykl:) Mam pytanko, któraś z was pisała o macie, a o której dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj klara :) no mój małżonek właśnie bierze macę. To takie tabletki, on bierze teką ogólną, bo jest też dla osób starszych. Do tego androvit, witaminę c, i folik ze mną. Podobno sporo poprawiają się wyniki. Klara mój bierze chyba taką: http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c=&products_id=4852&n=maca-maka-na-wzmocnienie-organizmu-korzen-maki-80kaps.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poprawia produkcję spermy i ruchliwość plemników" - a to cytat z tej strony do której link podałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bakoma my mieliśmy 10 lipca ślub czyli tydzień później, ale pogoda taka sama-upał :) Na szczęście @ miałam przed ślubem więc był spokój na weselu i w podróży. Szarlotka mi się cykl nie zmienił przed weselem, ale przez tydzień schudłam chyba 3 kg ale sukienka była super uszyta więc nie było widać. Witaj Klara:) Ja o tych tabletkach maca to nie słyszałam.Ale jeśli poprawia wyniki może warto spróbować. A jest bez recepty? Ja się powoli szykuję na wesele mamy w sobotę, jutro jeszcze muszę kupić jakiś żakiet czy bolerko bo podobno ma padać deszcz po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to aniauu fajowej zabawy. Tak, maca (czyt. maka) jest bez recepty, to coś w stylu suplementu. Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę "maca na plemniki" albo coś w tym stylu i sporo stron wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara15
Dzięki bardzo za informacje:) Powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co u Was? Ja już odespałam po weselu, zabawa była świetna i bardzo dobre jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aniauu, właśnie miałam pytać jak po imprezie :) coś nikt tu do nas nie zagląda :( u mnie 18 dc, w środę idę do gina potwierdzić czy była owu. Ale i tak jeśli była to nic z tego, mnie po owu już ćmi brzuch na @, także ja szykuję się za miesiąc na laparo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szarlotka! A dlaczego na laparo? Ja mam wizytę w czwartek, zobaczymy czy wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 miesiąc starań (który nic nie wniósł nowego), do tego mam coś do usunięcia z jajnika, na szczęście niegroźnego i mogę z tym być nawet w ciąży i usunąć to coś po niej. Także umówiłam się z nim, że jak nie będzie się udawać to usuwamy teraz a przy okazji sprawdzamy drożność jajowodów i czy nie ma endometriozy. Także ja już bym chyba chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rzeczywiście lepiej to usunąć teraz i mieć już to z głowy. Myślę że 5 miesięcy starań to jeszcze nie jest tak dużo, na pewno wkrótce się uda! Trzymam kciuki! Mnie dziś odwiedziła siostra z synkiem, ale on jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki aniauu :) dziś właśnie idę do gina, chcę mu powiedzieć, że chcę laparoskopię już, on jednak może stwierdzić, że jeszcze dwa cykle poczekamy. W tamtym cyklu też już chciałam, ale kazał jeszcze poczekać. A mnie to tak dręczy, że już przez ten sam stres nie uda mi się zajść. Dzieci mojej siostry to takie diabełki dwa małe, że ja jak u niej jestem to jej mówię, że wizyta u niej jest najlepszą antykoncepcją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×