Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Czy istnieją przyjaźnie damsko-męskie czy też...

Polecane posty

Gość też mi okres
nie istnieją , preędzej czy poźniej przychodzo ochota żeby się przespać z przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież przyjaźń to rodzaj miłości, to miłość bez seksu, ale pewnie będzie ich ciągło do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie szanse na prace
zdarzaja sie ! od 20 lat mam przyjaciela i nigdy miedzy nami nic nie bylo. jest chrzesniakiem u mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie odwrotnie
Ja przyjaźnię się z facetem, z którym miałam romans. Skończyło się, nie iskrzy między nami - i od wielu już lat przyjaźnimy się. Relacje są miedzy nami o wiele lepsze niż przedtem. Możemy być najbardziej skłóceni, a gdy któreś z nas potrzebuje pomocy - to drugie nigdy nie odmówi :-) i to jest fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie szanse na prace
chrzestnym*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pań, które uważają, że istnieją. I powiecie mi, że ten wasz przyjaciel, nigdy nie patrzył na Was pożądliwie jak na obiekt swoich zainteresowań seksualnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w patrzeniu nie ma nic
złego! Ale jesteśmy ludźmi - umiemy panować nad popędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, dobrze. Panujemy nad "popędami" czy pożądaniem ale na czym się ta przyjaźń opiera? Na fascynacji osobowością czy wizerunkiem atrakcyjnej kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jednym i drugim
albo na żadnym..... Przyjaźń opiera się na wzajemnym zrozumieniu, chęci bycia blisko z kimś - ale to wcale nie musi oznaczać seksu. Seks to tylko zaspokojenie popędu płciowego. Do łóżka można iść z każdym - tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...teraz ja!
Nie wierzę, choć przez jakiś czas się łudziłam. On miał dziewczynę, więc tym bardziej czułam się "bezpieczna". Gdy z nia zerwał, zaczal do mnie podbijać, ale ja nie chciałam żeby nasze relacje się zmieniły. No i przyjaźn się skończyla... Nie ma nic gorszego niz urażona męska duma, ale czy napewno można mówić tu o męskości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytsko zalezy od ludzi
ja przyjaznie sie z gejem to ze On mnie nigdy nie bedzie pozadal ani sie nie zakocha jest pewne na 100% a ja ?? mam narzeczonego, jestesm z Nim prawie 6 lat, za rok sie pobieramy, a moj przyjaciel nigdy nie byl w moim typie ale mialam juz przyjazn w ktorej w koncu kolega sie obrazil, przestal odzywac... bo nie chcialam z Nim byc tylko ze to chyba jednak nie byla przyjazn bo on od poczatku na cos liczyl, a ja sie tylko zawiodlam, bo mu sie zwierzalam itd....ufalam - a wyszlam na tym srednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revlonn
nie wierzę w przyjaźń damsko - męsko, zawsze kończy się w ten sposób, że jedna ze stron chce czegoś więcej... później jakieś chore układy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesi mialas romans juz to sie
nie liczy tuuu w tym temacie, chodzi o czyste relacje z bylymi tez sie rpzyjaznie ?? ale to jak sama nazwa mowi, nie byla tylko przyjazn mozliwa, z gejem sie przeciez nie przespisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×