Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość tojah
Aniela - mleko, migdały, renni. Można brać. MNie pomagało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
Kasiek, skoro aż dzwonili do Ciebie (no chyba,ze to standardowa procedura) to ja bym zrobiła, do 1 czerwca jeszcze 2 tyg,zatem co szkodzi zrobić badania szybciej. Dla spokoju ducha. Gdyby jakaś infekcja jednak się zaczynała to byłabyś szybciej objeta leczeniem. POzdrawiam. A wszystkim życze kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski, a co wy jeszcze śpicie? hehe nie napewno zamias w domku przed kompem to na słoneczku (albo w pracy) kurcze troche sie przejełam tymi bakteriami w moczu, bo u mnie tez wyszło ich dużo ale do mnie nikt nie dzwonił a wizytę mam we wtorek to jakoś wytrzymam :( ale Kasiek jak do Ciebie dzwonili to ja bym te badania zrobiła, nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe mamusie, im nas więcej tym więcej się dzieciątek urodzi a to samo szczęscie i radość takie dzieciątko dla każdego :) nie mogę się już doczekać, chociaż wczoraj się trochę przestraszyłam bo koleżanka przyszła z dwójką jedno jak moja Zosia(niecałe dwa lata) a drugie ma miesiąc i tu jedno szaleje, drugie płacze... nie wiadomo które trzymać które karmić :) hehe trochę się wystraszyłam że niedługo będe miała tak na codzień :) ale z drugiej strony już bym się chciała z tym zmierzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY CZY WY WSZYSTKIE JUŻ SŁY6SZAŁYŚCIE BICIE SERDUSZKA? JA JESZCZE W SUMIE NIC NIE WIDZIAŁAM I NIE SŁYSZAŁAM :( OKRES MIAŁAM 13 KWIETNIA WIĘC JUŻ CHYBA POWINNI MI POKAZAĆ CO? JAK TO U WAS WYGLADA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w 5tyg i był tylko pęcherzyk nawet fasolki nie było nastepną wizyte mam 8.06 mam nadzieję ze zobacze dzidzię z bijącym serduszkiem mmalgorzataa a ty widziałaś zarodek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek 25
ja bylam w 5-6 ty jakos tak i tez lekarz widzial sam pecherzyk. Wizyte kolejna mam 31maja i to bedzie gdzies 9 tydz. Ogolnie mam mdlosci a czytalam ze to swiadczy o ochronie ciazy i ze jest silna co dla mnie znaczy ze wszystko jest ok.do tego pobolewanie w podbrzuszu.mecze sie ale mam nadzieje ze po pierwszym trymymestrze bedzie lepiej. Staram sie nie panikowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma9999
NICK_____WIEK___DATA PORODU____MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992___19______ 01.01_________Bielsko Biała____? madziatek____26______ 01.01_________warszawa______? kika79_______ 31_______02.01________Rzeszów_______? Madzia_mi____ 21______ 04.01_________Warszawa________? spiderka_____ 28______ 05.01_________Tarnów________? kasiek1984___ 27_____ _09.01_________Wrocław______? m0nik@______ 28______ 12.01_________Bielsko-B_______? fillipinka______27______ 15.01 _________Białystok______? foxy30______30______ 08.01 _________śląskie______? youstta______28_______17.01_________Wrocław____? ? hannam______23_______9.01.__________trojmiasto___?_? Mig_otka_______23____9.01________Tarnów____? Susełek________35_____3.01________Olsztyn inka1989______21_____11.01________Wadowice______? Gosiaczek 126____26____04.01________Raszyn_______? Emma9999______25______18.01?________Kraków______? Witam was wszystkie, właśnie się dowiedziałam że też należe do tego zacnego grona:) Strasznie sie ciesze i mam nadzieje że podzielimy sie wszytskimi odczuciami i objawami wlasciwie w tym samym czasie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam się i ja odebrałam wczoraj wynik bety i mnie powaliła 32dc a beta - 1046 :) koleżanka juz mi bliźniaki wróży usg w przyszły weekend, wczesniej wizyta u endo bo mam niedoczynnośc tarczycy i musze kontrolować tsh w ciąży szczególnie uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma9999
MMALGORZATAA8 , ja miałam okres 12.04, wczoraj mialam usg i moj pecherzyk mial zaledwie 4,5 mm, takze widzialam w sumie tylko mala , czarna kropke. Za wczesnie na serduszko, to podobno bardzo wcezsna ciaza. Mam przyjsc 8.06 to wtedy pewnie juz bedzie duzo wiecej widac i slychac:) Chyba bedziemy mialy podobny termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama M.
Ja też się wpiszę do tabelki po wizycie u gina za tydzień. Tym bardziej, że kiedyś poroniłam:(((( i nie chcę się bardzo nakręcać... Ostatni okres miałam 13 kwietnia, więc pewnie i tak teraz serduszka nie zobaczę, bo za wcześnie... A mi się marzą bliźniaki, chociaż w rodzinie jeszcze nikt nigdy ich nie miał:) Rano miałam lekkie mdłości... oby na tym się skończyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój M ma siostrę bliźniaczkę :) ale ja myślę że jest jeden siłacz, zobaczymy co nam się ukaże na usg, jak będa 2 kruszki tez bedzie dobrze, to moja pierwsza ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Byłam dzis na USG. Widziałam moja kochaną Fasoleczkę. Tydzień 7, 9 miimetrów, serduszko juz bije :-) Sreasznie sie cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle mi nie dobrze, bleee :( zjadłam monte i musze to przegryźć buraczkami w occie :D wzięłam sobie kolejny tydzień l4. zamierzam myslec tylko o sobie i o drobince ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ira1
hej dziewczyny ja jestem w zwartym /piatym tygodniu ciazy dzisiaj bylam robic bete wyniki o 14 mam nadzieje ze dobrze u mnie pechezyk jest ale malo widoczny a jak u was bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:D słuchajcie zastanawiam sie wlanise nad tą betą, ja mialam w 5-6 tygodniu 3900 ml i tam było rozpisane normy dopiero od 4 tygodnia. miescilam sie akurat w 5 i 6 tydzien ale zastanaiwa mnie czy oni mierzą ten 5 czy 6 tydzien od daty ostatniej miesiaczki? czy od daty zaplodnienia? czuje sie rewelacyjnie:d dzis o 16 zobacze czy z moim maluchem wszystko oki:D jade na usg trzymajcie kciiuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niestety jestem w grupie która nie widziała jeszcze pęcherzyka ani serduszka, we wtorek ide do gin ale ona nie robi usg tylko daje skierowanie więc nie wiem kiedy zobaczę co tam w brzuszku jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, bol brzucha przeszedl :) czasami pobolewaja mnie jajniki ale nie przejmuje sie tym. Od wczoraj mam mdlosci, ktore trwaja CALY dzien!! :( nie lebie tej dolegliwosci :D no ale coz, cos za cos :) A jak z Toba, czytalam ze wzielas L4 na kolejny tydzien, bardzo dobrze, odpoczywaj ile mozesz :) a w ktorym tygodniu teraz jestes?? Goraco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś mnie pobolewa brzusio i tez mam okropne mdłosci :o dodatkowo mam cerę jak 15-tka :o tak wzięłam l4 bo musze dbać o drobinkę ❤️ i w zasadzie dobrze zrobiłam, bo przed chwilą dowiedziałam sie, ze mamy w pracy jakąś wizytacje problemową i dyr liczyła na to, że zrobię zajęcia pokazowe i powypełniam ankiety i będę główną wizytowaną... za dużo stresu. u mnie zaledwie 5tc, jeszcze tyle przed nami... a u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, u mnie 5 tyg i 5 dni :) :) czyli jestesmy na takim samym etapie :) :) mi na te mdlosci pomaga woda z cytryna, moze nie likwiduje ich calkowicie ale na pewno lagodzi :) ja schudlam od poczatku ciazy juz 4 kg. Jakos nie jestem z tego zadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka1989 I Emma9999 JA WIDZIAŁAM TYLKO PĘCHERZYK - NIC WIĘCEJ.... MOJA PANI GIN JEST TAKA ZACIEKAWIONA, ŻE KAZAŁA MI PRZYJŚĆ JUŻ ZA TYDZIEŃ - WIĘC CZEKAM DO CZWARTKU I STARAM SIĘ NIE DENERWOWAĆ :) ALE CAŁY CZAS MAM UPŁAWY Z KRWIĄ... MÓWIŁA ŻE TEŻ TAK MIAŁA I MAM SOBIE TYM GŁOWY NIE ZAWRACAĆ...CIEKAWE JAK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Lenusi
witam kobietki ;-) dokładnie 11 maja 2010r. dowiedziałam się, że będę mamą ;-) pisałam na forum styczniówek 2011, ale urodziłam w grudniu. Moja Lenusia ma już 5 m-cy a mnie kończy się macierzyński/a jeszcze niedawno byłam na L4... Życzę Wam jak najlepszego samopoczucia, jak najmniej dolegliwości ciążowych i oczywiście szczęśliwych rozwiązań w terminie. Odpoczywajcie, wysypiajcie się, dbajcie o siebie i swoje brzuszki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, a u mnie jakoś smutnawo dzisiaj :( Właśnie wróciłam z pracy i czekam na męża mego i miśli mnie dziwne nachodzą. Jakoś nie mogę uwierzyć że się uda. W pracy szef męczy mnie żebym poszła na L4, ciekawe czy dostanę bo to dopiero 5 tc no i nie wiem czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że do tabelki dopiszęsiępowizycie 27.05 trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam od gina byłam tylko po l4 ale przy okazji zapytałam czy jak boli i kłuje czasem brzuch czy to normalne a on do mnie że - nie i tyle nic wiecej mi nie powiedział jak przecież wszędzie piszą ze takie bóle to normalne nie rozumię przecież to bardzo dobry ginekolog (podobno )co za debil jak wyszłam to aż sie poryczałam pomyslałam ze znowu poronie ale teraz sie już uspokoiłam masakra czemu mi tak odpowiedział?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×