Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość znajcie moją dobroć
NICK_____WIEK___DATA PORODU__ OSTATNIA @ __MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992____19______ 01.01____11.03____ Bielsko Biała____? madziatek_____26______ 01.01____25.03_____warszawa_____ ? Kinia74________36______01.01____26.03_____Wrocław______ ? kika79________ 31______02.01____26.03_____Rzeszów_______? Susełek________35______03.01____21.03 ____ Olsztyn________? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01_____________ Warszawa______? Gosiaczek 126__26_____ 04.01____27.03_____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01______________Tarnów_______ ? foxy30________ 30_____ 08.01 _____________ śląskie________ ? monia555______25______08.01___ 06.04 _____ S. Beskidzka___ ? ogie__________ 31____ 08-19.01__ 01.04 _____Koszalin ______ ? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____03.04____ Wrocław______ ? hannam_______ 23_____ 09.01______________ trojmiasto____ ? Mig_otka______33_____ 09.01______________ Tarnów_______ ? inka1989______ 21_____11.01______________ Wadowice_____ ? Mufi__________ 28_____11.01______________ Rzeszów______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01______________ Bielsko-B______ ? Shagyy________25_____ 12.01_____19.04_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____________ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01_____07.04_____ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____08.04_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ 08.04_____ Kraków_______? youstta_______ 28_____17.01_____ 10.04_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ 15.04_____ dolnyśląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ 12.04_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ 09.04_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ 10.04_____ Głogów_______ ? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ 13.04_____ trójmias to____? zoooja________ 23_____21.01_____ 15.04.____ Podkarpacie___? Vivanilli________21_____23.01_____ 16.04_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ 17.04_____ Poznań_______? iti___________ 34_____ 25.01_____ 18.04_____ Toruń________? Locaa_________28_____ 26.01_______x_______ Wawa________? ira1___________26_____???????_____ 19.04______ UK _________ ? monia_aa______ 23______ ?________19.04 _____ wlkp ________? edkar2________32_______?________ 25.04_____ Kraków______? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ 16.04_____ trójmiasto ____? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ 03.04_____ Szczecin______? polajanka______30_____ 28.01_____21.04_____ dolnyślą sk_____? kasiczek159____21_____16.01_____ 1.04______ tychy_________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajcie moją dobroć
NICK_____WIEK___DATA PORODU__ OSTATNIA @ __MIASTO______PŁEĆ__ czarna1992____19______ 01.01____11.03____ Bielsko Biała____? madziatek_____26______ 01.01____25.03_____warszawa_____ ? Kinia74________36______01.01____26.03_____Wrocław______ ? kika79________ 31______02.01____26.03_____Rzeszów_______? Susełek________35______03.01____21.03 ____ Olsztyn________? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01_____________ Warszawa______? Gosiaczek 126__26_____ 04.01____27.03_____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01______________Tarnów_______ ? foxy30________ 30_____ 08.01 _____________ śląskie________ ? monia555______25______08.01___ 06.04 _____ S. Beskidzka___ ? ogie__________ 31____ 08-19.01__ 01.04 _____Koszalin ______ ? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____03.04____ Wrocław______ ? hannam_______ 23_____ 09.01______________ trojmiasto____ ? Mig_otka______33_____ 09.01______________ Tarnów_______ ? inka1989______ 21_____11.01______________ Wadowice_____ ? Mufi__________ 28_____11.01______________ Rzeszów______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01______________ Bielsko-B______ ? Shagyy________25_____ 12.01_____19.04_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____________ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01_____07.04_____ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____08.04_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ 08.04_____ Kraków_______? youstta_______ 28_____17.01_____ 10.04_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ 15.04_____ dolnyśląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ 12.04_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ 09.04_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ 10.04_____ Głogów_______ ? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ 13.04_____ trójmias to____? zoooja________ 23_____21.01_____ 15.04.____ Podkarpacie___? Vivanilli________21_____23.01_____ 16.04_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ 17.04_____ Poznań_______? iti___________ 34_____ 25.01_____ 18.04_____ Toruń________? Locaa_________28_____ 26.01_______x_______ Wawa________? ira1___________26_____???????_____ 19.04______ UK _________ ? monia_aa______ 23______ ?________19.04 _____ wlkp ________? edkar2________32_______?________ 25.04_____ Kraków______? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ 16.04_____ trójmiasto ____? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ 03.04_____ Szczecin______? polajanka______30_____ 28.01_____21.04_____ dolnyślą sk_____? kasiczek159____21_____16.01_____ 1.04______ tychy_________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajcie moją dobroć
Ej Mamuśki poprawiłam Wamk tabelkę bo nie lubie rozpierduchy... musi być cyc tabelka a nie jakieś wszystko poprzestawiane... każdy sobie coś tam umyślił a teraz macie cyc malina tabelka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiczek159
DoniaJulia ja miałam drugą owu, jak stwierdził lekarz, bo byłam u niego dzień przed właściwą w 14dc i potwierdził owulacje, a w 23dc. myśląc, że już po wszystkim (znaczy po owu) z mż sobie pozwoliliśmy :P zresztą zawsze się sprawdzało ... ;) no i bach.... ale bardzo się cieszymy z takiego zbiegu okoliczności .... ;) We wtorek chyba uciekam na L4. Rok temu jak tylko dostałam plamień pojechałam do szpitala (w ciągu 0,5h) no i okazało się, że serduszko już nie bije... ale widzę, że macie plamienia i wszystko jest okej całe szczeście :) trzymajcie się i pięęęęękna tabelka hihi :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny jeśli mnie przyjmiecie to z chęcią się dołącze do grona styczniowych mam termin mam na 10 stycznia. Tak troche podczytywałam topik i chyba będe najmłodszą styczniową mamą? :) Co do objawów to narazie tylko jestem bardzo senna i mam mdłości ale nie wymiotuję. Dziewczyny mam pytanie bo nie chce popełnić jakieś gafy ale mam pytanie madziatek pisze że dwie dziewczyny nie są już w naszym gronie (współczuje tym dziewczyny wiem co to strata dziecka) czy można prosić o nicki. Co do przeczuć to nie mam żadnych i dla mnie i mojego M nie jest ważne czy będzie chłopak czy dziewczynka najważniejsze że będzie i żeby było zdrowe Powoli postaram się nadrobić zaległości w czytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soooo
do znajcie moja dobroc: rozpierucha jest nadal, bo daty na koncu pomieszane :P ale tak jest slicznie, bo czysto. uwazam jednak, ze ostatnia @ w tabelce jest niepotrzebna i robi balagan. lepsza bylaby informacja o ilosci dzieciatek, wiedzialybysmy do kogo ewentualnie sie usmiechac o porady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soooo masz dobry pomysł faktycznie ostatnia @ robi troche bałaganu a ilość dzieciaków byłaby dobrą sprawą bo tak jak napisałaś byłoby do kogo się usmiechać o porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny. witam nowe styczniówki :) jak Wam minęła niedziela? u nas były dwie burze :/ pół niedzieli przeleżeliśmy w łóżku:) i muli mnie cały czas,wczoraj znów miałam spotkanie z kibelkiem. a co do tabelki to wg mnie data @ tez nie są potrzebne i tak samo informacja ile kto ma dzieci. Ale to moje zdanie:) Agniesiulka jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajcie moją dobroć
NICK_____WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ czarna1992____19______ 01.01___ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______ 01.01____warszawa______ ? Kinia74________36______01.01____Wrocław_______ ? kika79________ 31______02.01____Rzeszów_______ ? Susełek________35______03.01____Olsztyn________ ? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa______ ? Gosiaczek 126__26_____ 04.01____ Raszyn________ ? spiderka_______28______05.01____ Tarnów________ ? foxy30________ 30_____ 08.01 ____ śląskie________ ? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka____ ? ogie__________ 31____ 08-19.01___ Koszalin _______ ? kasiek1984____ 27_____ 09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23_____ 09.01_____ trojmiasto_____ ? Mig_otka______33_____ 09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin______ ? inka1989______ 21_____11.01_____ Wadowice______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B______ ? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska___ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok______ ? Rimela________ 29_____ 14.01______ śląskie________ ? DoniaJulia_____ 31_____ 14.01_____ Oświęcim_____ ? Aless__________32_____15.01_____ Kraków_______? kasiczek159____21_____16.01_____ tychy_________? youstta_______ 28_____17.01_____ Wrocław_____ ? -cukierkowa-___20_____18.01_____ dolnyśląsk ____ ? Emma9999_____ 25_____18.01_____ Kraków_______? ivonne36______ 36_____ 18.01_____ Gdynia_______ ? Ebel__________ 33_____ 20.01_____ Głogów_______ ? Mmalgorzataa8_ 29_____21.01_____ trójmias to____? zoooja________ 23_____21.01_____ Podkarpacie___? Vivanilli________21_____23.01_____ Śląskie _______? MelisQa_______ 22_____ 24.01_____ Poznań_______? iti___________ 34_____ 25.01_____ Toruń________? Locaa_________28_____ 26.01_____ Wawa________? ira1___________26_____???????_____ UK _________ ? monia_aa______ 23______ ?________ wlkp ________ ? edkar2________32_______?________ Kraków______ ? Natalucha_____ 22_____ 28.01_____ trójmiasto ____? polajanka______30_____ 28.01_____ dolnyślą sk_____? NIE MA ZA CO :) pozdrawiam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ta tabelka ładna teraz. Dziękujemy za poprawki. Bez tej @ ładniej jest. A z ilością dzieci też fajny pomysł. Ja osobiście mam dwie córki z poprzedniego małżeństwa. Są pod moją opieką. Lilianna ma 10 lat, a Emilia 6 lat. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek 25
witajcie:)mam pytanie. W lipcu mam wizyte i to bedzie 12-13 tydz i mój prartner idzie ze mną.chce wejsc do srodka. I tu pytanie brzmi czy ginekolog moze wyprosic ojca dziecka? A wlasnie i w ktorym tyg robia usg przez brzuch? Z góry dzieki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ilość dzieci to ok, ale ilości tych dzieci, których się spodziewamy. To jest forum o ciąży, a nie o całym życiu każdej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Trochę mało się udzielam ale czytam na bieżąco. Kinia74 - zgadzam się z tobą to jest forum o ciąży, ale myślę że nie tylko, nie chodzi przecież o suche info które można znaleźć wszędzie. My tworzymy społeczność, było mi bardzo miło że DoniaJulia opowiedziała nam swoją historię, dzięki temu trochę bardziej ją poznałyśmy. Co do twoich wypowiedzi mam podobne odczucia jak kiki79, że w każdej Twojej wypowiedzi do kogokolwiek wyczuwa się jakieś takie dziwne podejście, złość. Takie oschłe wypowiedzi, pouczanie. Pomimo że to moja pierwsza ciąża to myślę że jak bym miała dzieci to też bym chcial czasami o nich wspomnieć na tym forum - to chyba naturalne a co do tabelki to zadecydujcie a ja się dostosuje. miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja po aktywnej niedzieli nie mam na nic ochoty. bylismy wczoraj na basenie ale dla mnie było troche zagłęboko, basen w najpłytszym miejscu miał z 1,5 m wody jak weszłam to miałam po szyję. tatus z małą aktywnie uczył się pływac, to były zajecia z instruktorem a mała az piszczała z radości i nawet nury jej sie podobaty i skoki z materacu jak z trampoliny :) a poza tym to moje hormony dzis znów buzuja i tak mnie wszystko wkurza ze szok, meza rozstawiam po kontach od rana, dobrze ze poszedł juz do pracy.. poza tym mój dwulatek tez z rana pokazuje co to nie ona... a mnie nosi poprostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tabelka piekna tylko tam gdzie były po dwa znaki zapytania przy płci to znaczyło ze dziewczyny czekaja na bliźniaki... kinia to jest forum o ciazy ale siłą rzeczy nie długo będziemy znaly swoje zycie trochę bardziej bo nie idzie pisac tylko o mdłosciach i takich tam. zresztą kazda dziwczyna ktora poraz pierwszy się wpisuje i przedstawia nie jako, pisze jakie ma już doswiadczenia z ciążą czy rodziła czy poroniła czy to jej pierwszy raz.. i to jest moim zdaniem naturalne bo coś juz o sobie wiemy i takim sposobem jesteśmy sobie bliższe, ale w tabelce nie musi tej informacji byc jeśli komuś to nie pasuje, mi wszystko jedno, ja czytam to forum dość często więc i tak wiem kto ma dzieci a kto jest po nieudanych próbach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wam też tak strasznie zatyka uszy? ? ? Wyczytałam gdzieś, że to przez hormony... ;P Któraś z Was pisała, że zna się na kwestiach prawnych a propos praca- ciąża. Mam taką głupią sytuację - przyjmowałam się do pracy 2.05. tego roku na zlecenie (jeszcze nie wiedziałam o ciąży) a od 1.06 mam umowę o pracę na rok. Lekarz w związku z tym jaką mam pracę i na poprzednią ciążę, każe mi iść na zwolnienie, strasznie mi jest głupio, że tak wyszło i nie wiem jak poinformuję szefową o tym, ale mam pytanie co do kwestii prawnych, czy mogą zerwać ze mną umowę lub nie wypłacać pensji etc....? Poza tym musiałam naściemniać na badaniu wstępnym co do terminu om, bo by się wszystko wydało (1.06 miałam robione). Proszę o jakąś radę/pocieszenie :P itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Kasiczek159 -pierwsze słyszę żeby podczas badań wstępnych ktokolwiek pytał o datę okresu. Kilka razy takie badania robiłam i nigdy mnie nikt o to nie pytał. Zresztą pracodawca nie ma prawa dopytywać się o takie sprawy. Jeśli więc masz umowę na rok to nie mogą cię zwolnić. Masz prawo do chorobowego normalnie (dla 100% L4 musisz dać zaświadczenie o ciąży) a potem po porodzie do macierzyńskiego. Potem to mogą nie przedłużyć umowy gdy się skończy w 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiczek159 już pisałam w tej kwestii, że polskie prawo chroni kobietę przed zwolnieniem już w chwili poczęcia się dziecka. Nie ważne na jak długo jest podpisana umowa o pracę. Pamiętaj że przez 30 dni masz czas oczekiwania (niepłatne zwolnienie) - nie jestem biegła w sprawach wypłaty zasiłków więc o te kwestie wypłaty należności najlepiej dopytać w ZUS (Panie są bardzo uprzejme wbrew opiniom), czyli wg mojej wiedzy płatne zwolnienie będziesz mieć dopiero od 01.07. Nie martw się, jesteś w bardzo komfortowej sytuacji że dostałaś tą umowę o pracę. Rozumiem że czujesz się nie wporządku, ale przecież dziecko to nie jest powód do smutku. Pewnie jak zaraz pójdziesz na zwolnienie to szefowa będzie miała na głowie kontrole z ZUS, czy przypadkie nie zatrudniła cię fikcyjnie, ale to już nie jest Twój problem. Powodzenia. P.S. też się nie spotkałam żeby na badaniach okresowych pytali o termin miesiączki, ale nic mnie już nie zdziwi jeśli chodzi o medycynę pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jeszcze jedno. My wypłacaliśmy 100% za zwolnienie jeśli tylko był wpisany kod "B", nie wymagałam od pracownic zaświadczenia o ciąży. Ale być może w innych zakładach pracy jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
nie, no masz rację że kod B wystarczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Locaa
ech no właśnie dlatego pracodawcy nie lubią zatrudniać kobiet... kasiczek159, jeśli firma jest duża (np korporacja) to się nie przejmuj, oni nie jedno już widzieli więc będą wyrozumiali... będziesz krążyła jako śmieszna ploteczka :) ale jeśli firma jest mała to narobiłaś im niezłego bigosu i się nie zdziw jeśli będą wściekli... pewnie najuczciwiej by było zrezygnować z pracy, w końcu przepracowałaś tam tylko miesiąc i dostając umowę na rok z premedytacją ukryłaś przed nimi fakt bycia w ciąży... ale perspektywa dostawania przelewu co miesiąc musi być kusząca... tak czy inaczej moim zdaniem mają prawo dowiedzieć się jak najszybciej i mieć okazję szybko przyjąć kogoś na Twoje miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie ciężarówki :)) Nie pisałam przez jakiś czas, bo miałam trochę sajgon w pracy i w domu.. Wczoraj wieczorem wróciłam też z 3 dniowego szkolenia wyjazdowego, więc ostatni tydzień miałam dość intensywny. Mnie nadal mdli, ale raczej wieczorem. No i spać, spać i jeszcze raz spać.. Ciąży ukryć się też nie da, bo brzuszek rośnie jak na drożdzach.:)) Waga też podskoczyła.. ale to dlatego, że muszę coś podjadać bo to powoduje mniejsze mdłości. Zastanawiam się kiedy iść teraz na wizytę, niby mam chodzić co 3 tyg, czyli wypada ok 20 czerwca tylko teraz pod koniec czerwca będzie można zmierzyć już przezierność karkową i kość nosową i nie chcę iść na ponowną wizytę znowu na początku lipca. Jak byłam w ciąży z Majką, to przezierność wyniosła 2mm, czyli w gornej granicy normy (do 2,5 mm) , strachu się trochę najadłam bo w rodzinie męża był przypadek wad genetycznych, a podwyższona przeziernośc może świadczyć o wadach, na dodatek lekarz nie sprawdził kości nosowej. Ale oczywiście wszysko jest ok, córka jest okazem zdrowia :)) Teraz też będę szła z niepokojem na to badanie. Ale mam nadzieję że bliźniaki mi takich atrakcji nie dostarczą i przezierność będzie malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiczek159 - to jest takie proste i oczywiste że chcroni Ciebie teraz przepis art. 177 kodeksu pracy. A dlaczego? bo wprowadziłaś pracodawcę ( i lekarza) w błąd. Jesli dobrze widzę w tabelce to jesteśmy mniej więcej w tym samym terminie co ja, czyli podpisując umowę wiedziałaś, że jesteś w ciaży, bo to ok 8 tydzień. Przepisy prawa pracy chronią kobiety w ciąży, ale pod określonymi warunkami, to fakt, ale... na mocy art. 300 kodeksu pracy - stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu cywilnego i na tej podstawie wprowadzony w błąd pracodawca może się uchylić się od skutków oświadczenia woli co do zawarcia umowy o pracę. To spowoduje utratę skuteczności umowy o pracę. Uprawnienie przysługuje wtedy, gdy błąd (fałszywa informacja) był na tyle istotny, że skłonił pracodawcę do zatrudnienia Ciebie (tzn. pracodawca nie zatrudniłby Ciebie, gdyby znał prawdę). Nie wiem co zrobi Twój pracodawca, ale na pewno ma mozliwość wystapienia do sądu z takim powództwem i ma duże szanse wygrania. Ale może przymknie oko i jak go stać, to będzie płacił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
tutaj jest to kwestia podania fałszywych informacji lekarzowi medycyny pracy a co za tym idzie jego zaświadczenie dotyczące zdolności do pracy może być nieprawdziwe. Co innego gdybyś powiedziała lekarzowi o ciąży a on wydał zaświadczenie że nie ma przeszkód do pracy na ww. stanowisku. Ale z tego co piszesz o L4 to mówiąc prawdę nie dostałabyś tego zaświadczenia. Ogólnie nieciekawa sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufi a czy musze mieć specjalne zaświadczenie od gina o ciąży, jeśli poszłam po l4 do zwykłego lekarza (były to dni, w których wiedziałam już o ciąży, a byłam chora, ale rodzinny po testach nie chciał mi wpisać B, tylko dostałam normalne na 80%) czy wystarczy jeśli ksiegowej przedstawię wypis lekarza z 1 wizyty, mówiący o tym, że pierwszym l4 byłam juz w ciąży - to był 4-5 tc. Bo naliczyli mi 80% (przez 2 tygodnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
to chyba od lekarza zależy. Ja dałam w pracy najpierw zaświadczenie o ciąży. Potem za jakiś czas sie rozchorowałam i od rodzinnego bez najmniejszego problemu dostałam L4 z kodem B. Nawet mnie lekarka pytała czy pisać z kodem B -czy w pracy wiedzą. Nie przedstawiałam rodzinnemu żadnych zaświadczeń wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia u mnie same nudy :P leżę w łóżku całe dnie, zaczęłam w zeszłym tygodniu nadrabiać swój awans, ale dziś nie kiwnęłam palcem w tej sprawie, bo do 13 cały czas spałam :o no nie wyrabiam, senność i mdłości. i raczej dziś sie nie pouczę w ogóle. wczoraj rozpoczelismy 8tc. za tydzień wizyta u gina. cały czas plamię, ale raczej leciutko. nie wiem co to będzie u lekarza. brdo bym chciała zobaczyć mocne serduszko i piękne, prawidłowo "wymiarowe" dzieciątko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja też mam termin, ale sęk w tym, ze ja najpierw poszłam na l4 u rodzinnego, a potem dopiero potwierdziłam ciążę. zastanawiam się, czy księgowej wystarczy zwykły wypis od ginekologa z wizyty, gdzie jest na wycinku wszystko wypisane, czy muszę go poprosić o "zaświadczenie o ciąży".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×