Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość ja też mam termin
no oj potem to małe ciałko potrafi dać czadu -w pierwszej ciąży jak mi czasem maluch stuknął we wrażliwe miejsce to aż bolało. Fajnie to wygląda jak cały brzuch zaczyna falować i wybrzuszać się aż się kształt zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi nie czytaj taki głupot. I na pewno poczujesz dziudziusia, Waga nie ma tu nic do tego. Ja liczę że jak będę siedziała na plaży to się dziudziuś odezwie. ja też mam termin racja - muszę sobie zapisać bo ja zawsze zapominam o piciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufi ale daj spokoj zszokowałam sie:P hehe, po co tacy ludzie dzieci maja? nie wiem. juz sie nie moge tych ruchów doczekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
dziewczyny trzymajcie kciuki, wystawiłam łódź na sprzedaż mam nadzieję że szybko pójdzie.... a ja czekam aż ziemniaczki dojdą, pycha kapustka zasmażana już gotowa, i mielone też z papryką się już smażą..mniam typowy polski obiad...nigdy nie przypuszczałam że tak będe za Polską tak tesknić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, Ja właśnie po wizycie jestem :) Kruszynka ma się świetnie. Ma 91 mm i......... na 90% jest dziewczynką :D Czyli moje przeczucie się narazie sprawdza :) Szyjka macicy ma się też dobrze, zamknięta. Następna wizyta za dwa tygodnie. Idę papusiać, bo głodne jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj po wizycie:-) z maluszkiem wszystko ok,duzo sie ruszal,ale niestety przez to jego wiercenie sie,nie dowiedzialam sie czy jest chlopcem czy dziewczynka:-( moze nastepnym razem sie uda :-) ja za to,przytylam od ostatniej wizyty pol kg waze juz 49kg:-) co i tak duzo,bo zawsze mialam ok 46-47 :-) ale niestety wykryto u mnie bialko w moczu i dostalam tabletki,ktore mam brac przez tydz :-( i zakupilam dzis spodnie ciazowe:-)brzuszek jeszcze prawie nie widoczny,ale zwykle spodnie strasznie uciskaja,zwlaszcza jak siedze:-(ale sie rozpisalam:-) milego wieczorka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :) Ja już odliczam godziny do wizyty w środe tą ciekawe czy mi USG zrobi mam nadzieję ,że tak czekam 4 tydzień aby maluszka zobaczyć :) i mam nadzieję ,że też tak będzie i ,że wszystko Oki będzie ?? Troszkę się obawiam wizyty ale to chyba nie jestem jedyną która się boji ??:) DoniaJulia super ,że maluszek się dobrze miewa i oby tak dalej kochana :) camilla2011 Super ,że u maluszka jest wszystko jak w najlepszym porządku :) bardzo mnie to cieszy :): Ale mam na coś ochotę ?tylko na co ?? Mężowi Boczuś upiekłam a sama jak go teraz czuję to ten zapach mnie strasznie drażni ... bleeee nie wiem na co mam ochotę?? wczoraj na Chrzcinach tak się najadłam ,że ho ho .... niektórym gością nawet nie mówiłam ,że jestem w ciąży :) sami zauważyli hehehe :) to aż tak widać :) SUPER :) Czyli skoro brzuszek rośnie to jest wszystko Okey :) a to 13 tydzień :)hehe :) he he mogłabym tak pisac i pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie dziewczynki:) Jak miło słyszec, ze wszystko u Was dobrze po badaniach. Przeczytałam cały watek i nareszcie bede na biezaco. Mufi - moj gin powiedział mi,ze podczas podrozy w ciazy trzeba unikac gwałtownych hamowan i przyspieszen takze jedzcie sobie spokojnie, a wszystko bedzie dobrze. I oczywiscie wszystko to o czym dziewczyny juz pisały. Pytał tez jaki mamy samochod. Madzia_mi ruchy na pewno poczujesz, o to juz sie nie martw tylko cierpliwie czekaj;) Maz kupił mi czekolade i własnie tego było mi trzeba, on sam zajada sie zupka brokułowa i wszyscy sa zadowoleni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoniaJulia jakie wspaniałe wiadomości - gratuluję. Oby tak dalej. Aguniek0121 to mnie właśnie martwi bo szwagier właśnie tak ostro hamuje ale będę go pilnować. Od czekoladki mnie odrzuciło ale tą brokułową to bym ukradła Twojemu mężowi :P. Znowu zrobiłam sobie drzemkę na lewym boku i dzidziuś tak mi jajnik ścisnął że aż boli. Brzuch tak śmieszny skierowany w lewą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla1986
Zapomnialam sie pochwalic,ze wczoraj chyba poczulam pierwszy raz dzidziusia:-) poczulam jakby cos chlupnelo i odbilo sie od wewnatrz brzucha,i to dosc mocno,az sie troche wystraszylam,takie dziwne uczucie he he a po kilku sekundach powtorka :-) wtedy juz wiedzialam ze to musi dzidzia wariowac :-)wczesniej juz czulam takie laskotanie,ale myslalam ze sie mi wydaje,bo to za wczesnie:-)ale teraz jestem pewna ze to fasolka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Dziewczyny ,czy wy też macie problem ze spaniem w tym sensie że nie mogę się ułożyć do snu. Zawsze spałam na brzuchu i zacza mi się problem na brzuchu już nie moge bo już spory się zrobił i nie wygodnie, najlepiej działa na mnie podpórka pod nogę kładę na bok mojego faceta ale on mnie zwala :D Poduszkę jak podkładam to i tak mi się tam w nocy jakoś zsuwa, i jak się budze to i tak patrzę że spałam na brzuchu i to mnie niepokoi bo nie świadomie to robię i czy to dzidzi nie zaszkodzi takie zgniatanie robię co mogę żeby się nie kłaść na brzuchu ,podkładam poduszki a i tak ląduję na niem ((sweat))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
camilla1986 To gratuluję , takie ups z nienacka jest niesamowitym przeżyciem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
Ja zawsze spałam na brzuchu,jestem dosc szczupla wiec moj brzuszek sie zaokragla ale jeszcze nic specialnego hehe.Jednak od dłuzszego czasu zaczelam sie przyzwyczajac spac na boku i juz mi to całkiem niezle wychodzi hehe.Wic moja propozycja jest taka zeby wczesniej sie na to przygotowac :D...Mam jeszcze pytanko.Za dwa tygodnie mam wizyte to bedzie juz 17 tydz.i zastanawiam sie czy do usg mam miec pełny pecherz czy nie(bo swiadomosc ze musze miec pelny pecherz to po jednej szklance wody tak chce mi sie siku ze masakra)...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Kajek, nie musisz mieć pełnego pęcherza do usg brzusznego. Luzik. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
o jak to dobrze :) dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajek na usg z pustym pęcherzem! nie zrób tkiego błędu jak ja :D gdzieś wyczytałam, ze musi być pełny i poszłam i lekarz miał problem z badaniem, bo gdzie sie nie ruszył tam był pęcherz :D co do spania to polecam już na zaś lewy boczek (nie uciska czegoś tam :P ważnego, co dostarcza tlen dzidzi) ja zawsze spałam na brzuchu, a po 1 ciąży i karmieniu cycuszkami, po roku spania na boku juz tak zostałam :) i zawsze zwijam sobie kołdrę lub kładę poduszkę pod nogę. takie głupie przyzwyczajenie z czasów posiadania brzuszka. ale nie mogę sie już od tego oduczyć :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny same dobre wiesci to i ja tez sie pochwale jestem po wizycie wszystko ksiazkowo gin bo bylam u innego super pozartowalismy wszystko po kolei wyjasnial, no i powiedzial ze na 90% bedzie siusiak, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy w 13tygodniu mozna rozpoznac juz plec dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
Gdzies czytałam ze w 13 tyg. rozwijaja sie narzady płciowe dzidziusia i juz wiadomo co bedzie,jednak lekarz bedzie mial problem cokolwiek zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
No dziewczyny i ja się w końcu doczekałam jutro pierwsze moje badania krew i mocz....koniec 12 tygodnia a ja dopiero jutro się dowiem z krwi i moczu czy wszystko dobrze..trzymajcie kciukasy, a do USG u mnie jeszcze sporo czasu dopiero w 18 tygodniu albo i później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
dzień dobry mamuśki, ciszę się, że u Waszych dzieciaczków wszystko dobrze :) ja na wizyte czekam jeszcze do 2 sierpnia. Lekarz właśnie mi powiedział, że do usg dopochwowego trzeba mieć koniecznie pusty pęcherz, ale do brzusznego dobrze jak jest troszkę pełny bo lepszy obraz i kazał następnym razem nie siusiać przed wizytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie___? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______90%Dziewczynka Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? Ja tylko wpisuję płeć kruszynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Rimela, ja miałam usg brzuszne 2 razy w tej ciąży i wiele razy w poprzedniej i ani jeden lekarz ani drugi nie wspominał nic na temat tego że lepiej nie załatwiać się przed wizytą. widać zależy od tego jaki sprzęt mają lekarze. :) w 13tc to jeszcze nie rozpozna się płci. Lekarz może tylko przypuszczać. ale łatwo o pomyłkę. Ja ma wizytę 6.08 -to już będzie leciał wtedy 19tc więc może dziecię się pokaże ładnie i ujawni kim jest. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
też się zdziwiłam, ale skoro tak mówił to tak zrobię :) niestety mój lekarz na usg spr tylko czy dziecko dobrze rośnie i koleżanka mówiła, że raczej nie powie mi płci bo ma do tego wszystkiego słaby sprzęt, nie wiem tylko za co płacę 70 zł za każdą wizytę. ok 26 chce iść na badania połówkowe tak jak pisałam to wtedy napewno sie dowiem. już się doczekać nie umiem, żeby zobaczyć co u mojego łobuza słychać ;) ruchów nie czuje niestety, ale to dopiero 15 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ;) U nas dziś pochmurnie, całą noc padało i grzmiało ;/, a jaka pogoda jest u Was? Dziś według OM zaczynam 17 tydzień, tylko coś suwaczek źle wskazuje i nie wiem dlaczego, będę musiała go zmienić ;) Mufi zapraszam na zupkę bo mam jej bardzo dużo, wpadaj do Lublina ;) Camilla1986 cieszę się, że czujesz już ruchy dzieciaczka, to musi być wspaniałe uczucie. Nie chcę się chwalić za wcześnie, ale ja też w nocy miałam takie uczucie jakbym dzidziuś się wiercił, a przed chwilą też takie bulgotanie, ale to tak delikatnie więc chyba wstrzymam się z takimi wnioskami ;) Ira1 super wieści i gratuluję "siusiaka":) :) Rozsan na pewno wszystko będzie dobrze. Napisz jak już będziesz miała wyniki co i jak ;) Wy też tak się denerwujecie przed każdą wizytą u gina, czy już nie? Bo ja to bardzo, nie wiem jak wytrzymam jutro do 17h. Mam jakiś uraz chyba bo po pierwszej wizycie trafiłam do szpitala, a na ostatniej mówił, że mam krótką szyjkę i teraz boję się tego co mogę usłyszeć na kolejnej wizycie. Jutro zaparzę sobie dzban melisy ;) Mimo wszystko wierzę, że jest dobrze i tego się trzymam. Jutro wizyta bez USG, ciekawe kiedy zleci mi kolejne, pewnie gdzieś w sierpniu. Zapraszam po południu na pierogi ;) A najlepiej już teraz do pomocy przy lepieniu hehe. Dostałam taki dobry ser od cioci i muszę go wykorzystać, mój M.znów będzie dziś przeszczęśliwy jak zobaczy swoje ulubione danie ;) Miłego dnia! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ho :D u nas piękna pogoda, po wczorajszej brzydocie, to aż chce sie iść na spacer) w 13tc (pod koniec) mozna już określić płeć. pytałam sie w sobotę gina, czy by nam już powiedział, on na to, ze tak, tylko musiałby dopochwowo, a że byłam juz mega zmęczona, więc odpuściliśmy. mój gin musiał zmienić sprzęt, bo przy pierwszej ciąży o płci mówił dopiero koło 16/17tc. dziewczyny ale mnie ząb boli :( wypadł mi kawałek plomby :( nie mam teraz czasu iść do dentysty, jednak chyba nie będę miała wyjścia, bo 8 dni nie wytrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
powiem tak no teoretycznie można ale cóż jak czasem mimo pewności lekarzy zdarzają się niespodzianki albo na usg pod sam koniec wychodzi że to jednak nie tak było. Ale czasem uda się im trafić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×