Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Ja właśnie Ira widziałąm w warszawie w Auchan fajne ciążowe spodnie z pasem za 50zł Cena też jest w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spory, mowia ze to dlatego ze to moja druga ciaza, boje sie rozstepow, ale jestem przygotowana kremowanie co dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spory, ale dziewczyny mi mowia ze to druga ciaza i tak jest ze brzusi wysadza szybciej.... Kurcze boje sie rozstepow, chociaz kremuje sie co dzien.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki mam tak widoczny brzuszek ale to moja pierwsza ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kochane zmykam pieski wypuścić :) niech pobiegają soobie :) a potem wam napiszę co i jak po wizycie :) czyli tak koło 18 się pewnie odezwę może póżniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Was niezłe " stukaczki" , tyle od rana napisałyście i pokazały :) miałam co poczytać do śniadania :) Jak tak patrze na fotki to Wy laseczki jesteście , porównując mój brzuch (17 tc) to jest ogromny :P W pierwszej ciąży miałam bardzo duży , nawet położna w szpitalu się dziwiła, ale w tedy był taki "rozlany" po całości a teraz to robi mi się taka piłeczka :) No cóż, znowu będę jak wieloryb :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do napisania potem dziewczynki :) i czekam na relacje agniesiulka0121 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
no dziewczynki w szwecji zaczyna się ładna pogoda....zapraszam do siebie na urlopik...a póki co szukam inspiracji na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 samych dobrych wieści z wizyty, czekam na Twoje relacje i na swoja wizytę ;) Ira1 świetny brzuszek, u Ciebie też zostawiłam komentarzyk. Dziś na forum strony lecą w górę jak oszalałe i tak trzymać laseczki ;) Pokazujcie swoje brzuszki, fajnie się je ogląda. Jeszcze chyba ktoś swoją fotkę pokazywał, muszę się cofnąć do tyłu i odnaleźć ten brzuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira1 piękny brzuszek. Jesteście wszystkie takie szczuplutkie i tylko brzuszek zaokrąglony. Tak trzymać, zero śmieciowego jedzenie i słodyczy i szybko wrócimy do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
aguniek ja pokazywałam :) kurcze myślałam, że tylko po mnie widać i nawet mamy pytałam czy nie mam za duży brzucholek na 3,5 mies. ale się okazuje, że nie jestem sama :) szkoda że ruchów jeszcze nie czuje, czekam na nie z niecierpliwością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wasze brzuszki są takie ładne i duże, a ja mam malutki mimo, tego, że teraz sporo jem. Ale ja to zawsze chudzina a brzuch przed ciążą wklęsły ;) W 12 tc dzidzius miał 63 mm. Cama_85 Ciebie czeka dziś wspaniała chwila gdy wspólnie z mężem zobaczycie swoje kochane maleństwo, spytaj czy gin może nagrać to na płytkę to będziesz miała świetną pamiątkę. Ja mam tylko zdjęcia bo z tych emocji zapomniałam zapytać o nagranie. Ja mam dziś wizytę bez USG, wierzę, że mój dzidziuś ma się dobrze, wszystkie wyniki mam prawidłowe, także tylko ta moja szyjka mnie niepokoi i modle się, żeby było ok. Już Wam nie marudzę, uciekam na razie. papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimela właśnie tak o Tobie myślałam, ale teraz nie mogę znaleźć, gdzieś mi się to ukryło. Która to strona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam o wiele za duzy brzuchol wiec go na razie wam nie pokaze bo sie wstydze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi pokazuj bo kiedy pokarzesz jak teraz nie chcesz, co?? Teraz to już będzie tylko rósł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
madzie_mi przestań głuptasie! czego się tu wstdzić jak tam dzidziuś rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosnie rosnie:P ale moj brzuch juz byl duzy :P przed ciaza przez sterydy wiec wygladam conajmniej na 7 meisiac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi Ja też jestem grubasek i nie pokażę na razie muszę się oswoić z tą myślą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie:P ostatnio jak bylam w ikei pani z kasy mnie przepuscila jako pierwsza ciezarna:P dziwnei sie poczulam hehe ze jestem tłuscioch hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pokazywać brzuszki i to szybko. Ja może i jestem szczupła ale co z tego jak cała pupa w rozstępach, o celulicie nie wspomnnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej dawno nie pisałam, ale czytam codziennie - u mnie nic ciekawego, wizyt mam 29 lipca, w przyszłym tygodniu idę na badania krwi i moczu. Jestem w 16 tygodniu. Mufi - odnośnie l4 to myślę, że nie ma takiej obawy - kontrole owszem są, ale to raczej dla celów statystycznych ZUS - kobieta w ciąży jest "łatwym przypadkiem", idzie się na kontrolę, mówi co i jak i koniec. Nie słyszałam aby którejkolwiek cofnięto l4. A kontrola ZUS w domu jest raczej rzadkością - zazwyczaj kobieta w ciąży nie ma wskazań do leżenia w domu, ja na swoim mam "może chodzić", zatem nie jestem "uwięziona" w domu i nie muszę siedzieć do 16. A na l4 jestem od maja. Śliczne brzusie macie, sfotografuję swój i też wrzucę :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz bedzie tylko rosl, bedziemy cm mierzyc he he W zabobony nie wierze, ale czasami sie sprawdzaja mowia ze jak brzuch jak pileczka wyglada to na chlopczyka, a jak taki rozeszly to na dziewczynke.... Do wieczorka... Dla mnie to sama przyjemnosc ogladac swoj brzuszek, im wiekszy tym mniej czasu do porodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek, w tym problem, że nic nie czułam, że coś tam było nie tak. Ale bądź dobrej myśli, że u Ciebie jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odganiam od siebie te negatywne mysli. Dzis czuje się świetnie i wierze, ze wszystko jest dobrze. Nawet słoneczko pieknie wyszło zza chmur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Już tak dawno się nie udzielałam, że trudno mi przebrnąć przez tyle nowych stron Waszych komentarzy! Odpoczywamy teraz nad Bałtykiem, pogoda, wiadomo - w kratkę, ale nam to nie przeszkadza. Pozdrawiam Was stąd serdecznie i wysyłam w Waszą stronę masę jodu dla zdrowia naszych brzuszków :). Odezwę się pewnie znowu za jakiś czas, tymczasem ściskam i życzę zdrówka :) P.S. Brzuszek mam cały czas duży jak po obżarstwie, może trochę twardszy na dole, ale znajomi mówią, że widać, że to już kształt ciążowy :) Czasem martwię się, czy lokator mojego brzucha ma się dobrze, bo przecież ani go nie czuję, ani nie słyszę... Ale mąż dodaje mi wiary, że teraz już wszystko musi być dobrze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zrobiłam zdjęcie swojego brzuchalka tylko się teraz zastanawiam jak go tu wrzucić.. ale zaraz jakoś go Wam pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Śliczne macie te brzusie, ja wam swojego nie pokażę po dwóch ciążach to rozstępów nie mam tylko na uszach...aż się poryczałam jak popatrzyłam na wasze śliczne idealne brzuszki a mój taki nieciekawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×