Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Martaa- własnie tak się zastanawiałam czy już wróciłaś z tych Indii ? Jak było, jak Cię przyjęła rodzinka ? No i jak teraz Twoje nastawienie do dzidzi ? Ja tez w pierwszej ciąży smarowałam się tylko oliwką , przeważnie na mokro i nie miałam ani jednego rozstępu na brzuchu ani na piersiach, głupia tylko byłam bo resztę ciała smarowałam balsamami i niestety na udach kreseczki się pojawiły , więc nie wiem czy tak miało być czy ta oliwka pomogła. Buziaczki dla wszystkich Magdalen :):):) Aguniek- za mną też dziś chodzi sałatka , cały czas myślę o takiej z zupek chińskich i fety , mniam ale nie chce mi się robić :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś o 3 w nocy dostałam mmsa z fotką ślicznego dzidziusia , koleżanka urodziła , jak ja bym już chciała takie fotki wysyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Aguniek0121 miałąm problem z wejściem wczoraj na forum :( a jeszcze 3 godzinki i na USg pędzę :) i znowu stresik mały :) ale będzie dobrze :) musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tojah
Ja za Wami nie nadążę. Niestety. ZNiknełam na 109 stronie,a już 123. Masakra :-) Slub cudny, wszystko się udało, pogoda dopisała, musiałam oczywiscie zmienić troszkę tekst, by rozbawić towarzystwo. Ale pani z USC wczesniej na to pozwoliła :-) Poza tym czuję się super. Ruchy dziecka już wyczuwam. Ale dziś skonczyłam 16tydz. Widze,że Wy chyba na głodzie jakimś jesteście bo tylko o jedzeniu hihih I jeszcze chyba nam się zrobiło forum Agnieszkowo-Madziowe ;-) NIestety nie odniosę się do Was, jest Was zwyczajnie za dużo, i za dużo stron do nadrobienia. A że zaraz na drugi dzień po slubie wyskoczylismy nad morze to już jestem do tyłu bardzo. Marta - no szybko pisz jak tam w dalekim kraju. Wiecie, wczoraj miałam chłopca na korepetycjach, z geografii. Wielka mapa PL u mnie w pokoju wisi,a on nie był wstanie zgadnąć co to jest. I takie bzdury gadał,ze się załamałam, dobrze, ze matka była to słyszała i chyba zlu nie będzie mieć, jak on egzaminu poprawkowego w sierpniu nie zda, bo ja wątpię . Serio. Choć będziemy ostro walczyc. Agniesiulka - mianowanie robiłam 7 lat temu. Dyplomowanie 2lata temu. Zatem zdaje sobie sprawę ,ze teraz się bardzo zmieniło. Ja składałam wielka teczkę z milonem zaswiadczeń, poświadczeń, kser. A ostatnio, kilkanaście stron raptem. Ot i cała teczka. :-) Powodzenia życze, bo już niedługo. Ivona - no jasne,ze jedz na wycieczkę. TYlko odpoczywaj często. MY się zastanawiamy na Turcja,Bułgarią we wrzesniu lub październiku, ale samolotem. Aguniek - też bym poszła prywatnie, nie ma co tracić nerów i zycia w tym szpitalu,bo masz tylko takie wyjścia. z skontrolować szyjke musisz. :-) Agus83 - spokojnie możesz kupić cokolwiek nawilżającego. POlecam balsam czerwony Garniera lub Neutrogenę. Cokolwiek. Jak lubisz oliwkę (ja nie znoszę hihih) to oliwkę. Byle by nawilżać. A za jakiś czas możesz kupić coś bardziej typowego na rozstępy, Mustellę, Fissan. Zapytaj w drgerii lub aptece. Aless - najlepszego. Oby Wam się tak wszystko cudnie udało jak nam! Dobra, uciekam, ja dziś ogórkową mam i placki ziemniaczane. Ogórkową zrobiłam wieczorem i dziś mam już połowę z głowy. A Młoda zaraz wstanie i już nie ma roboty hihi A i Wasze brzuszki obejrzałam. Malutkie. mój to taki już wielki,. do soboty był malutki, w suknie nie było widać,ale w niedzielę już arbuz normalnie i rośnie. Tak się udało mi zebrać na imprezę hihi... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 ja bez USG juz mowie Ci, ze wszystko jest wporzadku z maleństwem i nie masz czym sie stresowac :) Wszystko bedzie dobrze Kochana. Juz nie moge doczekac sie Twojej relacji ;) Miłego popołudnia szczesliwe przyszłe mamuski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 ja sama się doczekac juz nie mogę a teraz obiadek sobie robie naszło mnie na fasolke szparagową duzo duzo fasolki do tego ziemniaczki i pomidorek:) he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
a ja czytam ale jakoś pisać mi się nie chce. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojah no jestes na reszcie dziewczyno:) Teraz już jako szczesliwa zonka. Gratuluje Ci serdecznie, zycze szczescia, moc miłosci, zdrowka i wszystkiego NAJ! NAJ! NAJ! Czekałam na to kiedy do nas napiszesz, no ale wiadomo - małzenstwo trzeba skonsumowac hehe;)) Mozna prosic jakas fotke ze slubu?:) Wiesz Tojah, ja chodze do tego gina prywatnie i on tam nie ma USG - dziwne prawda. A wizyty do tanich nie naleza. Teraz dał mi skierowanie na 1-dniowy pobyt w szpitalu i USG. Mimo, ze to tak wygladało jak wygladało byłam przyjeta do szpitala ze wszystkimi tymi ich formalnosciami, ale nie było wskazan zebym tam została.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojah - grtuluje, cieszę się, ze wszystko sie udało i życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, a przede wszystkim duż duzo miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojah oj tak życzę tak jak dziewczynki wszystkiego co najlepsze mozna w związku przeżyć cudnych dni aby wasza miłość nie zgasła i aby była taka jak przed ślubem a może i jeszcze mocniejsza , Wszystkiego kochana najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojah nareszcie, bo już nie mogłam się doczekać jak tam u Ciebie. Fajnie że zrobiliście sobie od razu miodowy miesiac, bo potem to nie ma kiedy. Mój był rok po ślubie i wtedy spłodziliśmy juniora :-) Cama_85 ja wczoraj wsunęłam chyba z kilogram szparagówki. Czekamy na relacje z usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojah no kochana wszystkiego najlepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi a mnie dziś naszła ochota na nią :) he he uwielbiam ta fasolkę :) i napewno zdam relacje po wizycie i USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mi wczoraj przywiózł szparagową yto dzis ją zjem :) a mój mąż się zatruł czymś i niestety wiecie co się z tym wiąże ?? ... niestety nie może nic dziś jeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Ja dopiero teraz w domku jestem. Rano poszłam zaprowadzić córki do babci, a ja na badania. Później wróciłam z powrotem do mamy. Tam zjadlam obiadek (rosołek i kopytka z serem). Pojadłam sobie dość trochę, ale już jestem głodna :P Właśnie zrobiłam sobie sałatkę owocową i zajadam z lodami. Pogoda tutaj deszczowa, ale jakoś mnie to nie zraża, odpoczywam na łóżku, a kruszynka szaleje w brzuchu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziś mam ochotę na cukinię w panierce, ale jak kolejny dzień nie będzie mięsa na obiad to mąż chyba będzie się stołował na mieście :-) zjadł bidak ze mną tą szparagówkę, też chyba z kilogram i pyta co na obiad, a ja już obiedzona byłam że ruszyć się nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi....Ty łobuzie :P i po co napisałaś cukinia..... mmmmmmmm..... jutro będę musiała kupić i zrobić sobie placuszki cukiniowe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, im lepiej się czujemy (tzn mdłości minęły lub są mniejsze) to ten nasz wątek taki kulinarny się zrobił... hehehe.... Fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a cukinia dobra jest ?? Bo szczerze nigdy jej nie jadłam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż typowy mięsożerca, zresztą ja też ale w ciąży zmieniły mi się trochę smaki. A cukinię mam z działeczki już od niedzieli, ale wiesz Donia ile z tym roboty, normalnie nie chce mi sie za to zabierać :-) i zawsze wszystko tłuszczem spryskane i mąż będzie musiał szorować jutro kafelki :D a wiadomo jak to uwielbia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Indie kraj ogromnych kontrastow, nie da sie opisac w kilku zdaniach. To jest poprostu inny swiat, to nie europa. Tescie i cala rodzina przyjela mnie cudownie. Mama jest bardzo kochana i traktuje mnie jak corke. Juz w po 3 dniach powiedzielismy im o ciazy, przezyli maly szok ale ogolnie pozytywnie. Niestety nie oszczedzalam sie tam w ogole, goraco , wilgotnosc strasznie wysoka a przy tym odczuwalna temperatura nawet ponad 5o st, o zdrowym jedzeniu tez nie mozna powiedziec , ostatnie dni spedzilam miedzy lozkiem a toaleta i przez 4 dni prawie nic nie jadlam wiec jak rodzice odbierali nas z lotniska to stwierdzili ze wygladam jak anorektyczka ;/ Ale kilka dni w Polsce i waga juz na plusie , przypuszczam ze bylam tez lekko odwodniona, bo waga w ciagu 4 dni skoczyla z 47 kg na 51 i momentalnie pojawil sie brzuszek;) Ciagle jem az juz mowie zeby mi zamykali lodowke ;pTak wiec martwilam sie dosc mocno ale z dzieckiem wszystko ok mimo ze macica powinna byc troche wieksza no ale brzuszek powolutku sie zaokrągla . Jesli chodzi o moje podejscie to jestem pogodzona z sytuacja ale wciaz bez szalenstw radosci mimo ze dokladnie sledze i czytam w necie co tam akurat sie zmienia w moim brzuszku. Widze ze niekotre juz wyczuwaja ruchy dziecka, tez na to czekam i na instynkt;) Ah i jeszcze bym zapomniala sie pochwalic ze na 2 dni przed wyjazdem moj kochany chlopak oswiadczyl mi sie a przygotowal to w taki sposob ze kazdy sie wzrusza jak opowiadam a mi lzy leca, szczescia oczywiscie , ;) To bylo zupelne zaskoczenie ! Duzo zdrowia wam zycze i caly czas czytam co tam sie u was dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem. Kiedyś miałam swój ogródek. A cukinia smakuje super, przynajmniej jak dla mnie. Ja lubię makaron z cukinią i pomidorami. Proste danie a smaczne. A dla mięsożerców można dodać do tego podsmażony boczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martaa1987 no to gratulacje:), wzbudziłaś moją ciekawośc tymi oświadczynami :), jeżeli to nie tajemnica to zdradź szczegóły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie :) Ale się rozpisałyście... nie nadążam z czytaniem. Ostatnio się nie udzielam, ale regularnie czytam ;) U nas dwoje wszystko w porządku. Ostatnio jak oglądaliśmy film to poczułam jakby coś mi się przekręciło w brzuch:D to za wcześnie na ruchy..ale tak sobie myślę że może to nasz szkrab :) Ja ostatnio po tej biegunce to 4 kilo mniej ważyłam.. teraz wszystko nadrabiam. Głód mi minął, tylko mama we mnie pcha wszystko :) a takiego lenia mam, że szok..Dziś porządki porobiłam w szafce, bo regularnie ktoś coś dokupuje dla maleństwa a ja już nie mam gdzie tego chować (musiałam uszczuplić moją szafkę z ubraniami :() Nie wiem czy pamiętacie, ale planowaliśmy z moim P ślub.. Poszedł już w odstawkę, zadecydowaliśmy że ślub kościelny będzie razem z chrztem. Ale porozmawialiśmy trochę... i doszliśmy do wniosku że nic nie zaszkodzi jak weźmiemy teraz ślub cywilny (zawsze jakieś formalności będzie łatwiej załatwić) Planujemy na listopada (trzeba czekać na tę cholerną 18-stkę) no a to już będzie jakiś 6/7 miesiąc? A w co ja się kurczę ubiorę.. Może widziałyście gdzieś jakąś kieckę..? Niedrogą oczywiście.. Albo jakąś w którą się wtłoczę z brzuchem to może podobną znajdę u siebie... Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i miłego popołudnia :) przepraszam, że się tak rozpisałam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zmykam do domku się pakować, jutro wyjazd nad morze. wracam za tydzień:) trzymajcie sie cieplutko i myślcie o mnie!:) i trzymajcie kciuki za ładną pogode:) buziaki dla fasoleczek:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×