Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Cześć dziewczyny, ja właśnie zjadłam placuszki zjabłkami, pycha :) angie77777 stres źle wpływa na ciąze, pewnie to wiesz. My kobiety jesteśmy silne, jestem pewna, że sobie poradzisz. Ciąza niestety ma to do siebie, ze bardziej przeżywamy pewne rzeczy, ah te hormony. Ale jak maleństwo pojawi sie na świecie to zobaczysz jak taki mały cud moze dużo zdziałać, ile szczęścia i radosci dać :). Głowa do góry, teraz jeszcze nie jest ale bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale się rozpisałyście z samego rana, a ja w pracy mam taki młyn że nie mam czasu odpisać. angie77777 musi Ci być bardzo ciężko i żadne nasze pocieszenia na nic się nie zdają. Popłacz sobie chwilkę a potem głowa do góry i myśl o tym że jest w Tobie ktoś kto będzie Cię kochał bezgranicznie. Ten facet to jakiś kretyn. Współczuję Ci bardzo. Tak piszecie o tym seksie, że uważacie, a ja to normalnie szaleństwo totalne. Tylko w jednej pozycji jest mi jakoś dziwnie :-) ale czasem i to mi nie przeszkadza. Muszę zapytać lekarza czy wszystko z tym w porządku. Cama_85 widać że nigdy nie leczyłaś się na to paskudztwo jak pomógł Ci najprostszy lek, on mi tez na początku pomagał. Super że już jest lepiej. Mój mąż też łykał jakąś tabletkę raz dziennie, ale potem coś mu się wkręciło że jego też swędzi więc jeszcze smarował się jakąś maścią, ale nie pamiętam żadnej nazwy. Trzeba lekarza męczyć żeby coś przepisał. Po kuracji globulkami czy czymś podobnym, zaaplikujcie sobie laktowaginal dopochwowy, ładnie odbuduje florę. Drogi ale warto. ira ja na zaparcia jem dużo jabłek, teraz są już młode. Powiem Ci że właśnie one mi pomagają. Śliwek suszonych jakoś nie mogę przełknąć. Teściowa poradziła mi też wypić szklankę wody z rana, ale jeszcze nie próbowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angie777777 nie martw sie kochana, nie warto taki pacanem. facet ktory sugeruje ci dokonanie aborcji to nie facet. nie wyobrazam sobie takiej sytuacji. Jestes młoda, na pewno znajdziesz jeszcze wspanialego faceta swojego zycia, i bedziesz jeszcze sie cieszyc z tego ze postapilas tak, i nie płacz kochana on nie wart jest twoich łez, pokaz mu wlasnie ze sobie swietnie radzisz bez niego, ze jestes dzielna i nie zaplakana a szczeliwa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do spraw łózkowych, to ja niestety mam zakaz. I chyba prze to jeszcze bardziej mi sie chce :), jezu a jakie mam sny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja tez mam sny:P haha:P a dzis snił mi sie mały synek ktorego ze swoim P kąpalam:P ciagle mi sie jakies porody snia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus83
Cześć dziewczyny, już jakiś czas czytam wasze forum i byłoby mi bardzo miło jakbym mogła się do was dołączyć. Jest to moja pierwsza ciąża, wyczekiwania. Mam zespół policystycznych jajników i myślałam że nigdy nam się nie uda. A tu taka niespodzianka po roku i 4 miesiącach starań. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też strasznie panikuję. termin mam na 22 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek25
hej wam:) nie udzielam się ale was podczytuje;) zresztą pewnie nie tylko ja:) tu przez przypadek znalazłam coś takiego ;) jak bedzie wyglądało wasze dziecko:) też to później zrobie ale musze pierw pstryknąć fotki;) http://zobacz-dziecko.pl/g/loader.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Agus83, gratuluję i zapraszamy do naszego grona. I nie martw się ja też czasami pnikuje i zastanawiam się czy wszystko będzie ok. To chyba normalne. Pewnie tak już będzie aż do stycznia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivona82 mi się wydaje że tak to już będzie do końca życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny ale Wy dużo piszecie:) jeszcze nie zdążyłam przeczytać całkiem wcześniejszych stron kiedy jeszcze mnie nie było tutaj na forum a tu takie zaległości z bieżących dni he he no ale to dobrze że tak aktywnie tu jest :) ja dzisiaj byłam na badaniu krwi i w ogóle nie mogli mi się wkuć myślałam że tam zemdleje tak bolało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cama)85
Ivona82 ale narobiłaś mi smaka na te placuszki pychotka :) jaki przepis masz na te pyszne placuszki ?? :) podałabyś mi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus83
NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie___? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______90%Dziewczynka Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01______Konstancin-Jeziorna__? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? Dopisałam się do tabelki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cama)85
Agus83 suer ,że dołączyłaś do nas :) coraz więcej jest styczniówek 2012 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie___? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______90%Dziewczynka Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01______Konstancin-Jeziorna__? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? To ja też się dopisałam do tabelki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cama)85
super dziewczynki dopisujcie się koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już podaję przepis: -mąka -mleko -jajko -pół łyżeczki proszku do pieczenia -jabłko -cynamon -cukier puder Wszystkie skłdniki mieszamy, jeżeli chodzi o ilośc to w zaleznosci ile osób ma chęć na placuszki :), ja dodaję na oko, żeby kontystencja była odpowiednia. Cynamon jak kto lubi, mozna dodac lub nie. Jabłek nie tarkuję tylko kroję , wtedy bardziej je czuć. Na koniec posypać cukrem pudrem. Pycha :)Szybko i smacznie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczynki:)) miejsca u nas na pewno nie zabraknie:) iwonka nie rób smaka:P bo siedze w pracy i zaraz obslinie monitor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cama)85
Dziekuje Kochana :) zaraz pędzę po potrzebne składniki i będę robić placuszki jeśli na dwie osoby to wszystko x 2 ?? pisząc mleko miałas na myśli szklanke mleka ??;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cama)85
a no dobrze tak zrobie :) to może już na 5 osób bo ty twój maluszke ja z maluszkiem i mąż mój :) hheheheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieje ,że mi nie zbrzydnie bo tak ostatnio mam jak szykóję obiad lub cokolwiek to sie nawdycham i się odechciewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy madzia_mi :) dopiero zauwazyłam ,że jestes z warszawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agus83
Ja chciałam coś napisać na temat grzybicy pochwy. Też męczę się z tym cholerstwem. Pierwszy raz miałam na samym początku, jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży (objawy: swędzenie, pieczenie, upławy serowate). Dostałam wtedy globulki dopochwowe Nystatyna, a mąż krem Pimafucin (profilaktycznie). Myślałam że po kuracji już wszystko ok, bo nie miałam żadnych objawów, tylko zwiększoną wydzielinę z pochwy, ale wszyscy mówią że w ciąży jest dużo więcej upławów i śluzu, więc się tym nie przejmowałam. Ale niestety po stosunku mój mąż dostał tego cholerstwa, czyli musiał się zarazić ode mnie. Na ostatniej wizycie ginekolog stwierdził, że to znowu drożdżyca i znowu globulki dostałam. Skończyłam je brać tydzień temu, ciekawe czy już wszystko ok, nie mam żadnych objawów, tylko wydzielina z pochwy. Za tydzień mam wizytę to się okaże. Z drożdżycą jest tak, że jak się raz załapie, to lubi się odnawiać, szczególnie w ciąży, bo zmienia nam się ph i są świetne warunki do rozwoju tego grzyba. Nie szkodzi to dziecku na szczęście, ale trzeba leczyć. A co do leków, to ja twierdzę, że krem Pimafucin jest kiepski, lepszy jest Pimafucort, (też mam w domu), tylko że Pimafucort ma w swoim składzie steryd, więc ja bym nie stosowała go w ciąży, aczkolwiek wiem, że dużo ginekologów go przepisuje kobietom w ciąży. Bezpieczne są globulki Nystatyna i krem Pimafucin, przynajmniej w pierwszym trymestrze, a później to już chyba można stosować coś silniej działającego. Ale się napisałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama, ja najpierw sypie mąkę (ok 2 szklanki) i dodaję jajko, mleko to tak jak pisałam, aby konsystencja była odpowiednia, ciasto nie moze być za bardzo lejące. Zawsze mozesz dosypać mąki albo dolać mleka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narobiłyście smaka tymi racuchami że chyba też się dziś na nie skuszę , dawno nie robiłam :) kokosznel - to Ty też Rzeszowianka , jak miło , chyba na rzeszowskim forum Cię widziałam :) Do jakiego lekarza chodzisz i gdzie się wybierasz rodzić ? angie- kawał s.....a z tego faceta, wiem ze łatwo się mówi ale już nigdy nie chciałabym mieć z nim nic do czynienia , jak nie szanuje ludzkiego życia to też nie wiadomo jakby Ciebie traktowała w przyszłości. Fajnie jest we dwoje dzielić się troskami i radościami z narodzin dziecka , ale jak masz oparcie w rodzinie znajomych, dach nad głową , co jeść to dasz sobie radę i jeszcze kiedyś będziesz dziękowała Bogu że tak pokierował Twoim życiem . Głowa do góry, pokaż mu że dla Ciebie to juz jest tylko śmieciem i świetnie dasz sobie poradzisz bez niego i jego łaski, może lepiej że dziecko nie będzie znało ojca który chciał się go pozbyć . Trzymaj się :) Yousta- chyba Ty pytałaś o co robię na bóle głowy? W pierwszym trymestrze to ratowałam się Paracetamolem czy Apapem ale słabo na mnie działają , a teraz dwa razy juz wzięłam Ibuprom bo nie byłam w stanie normalnie funkcjonować , myslałam że będę głową walić w ścianę , lekarz na ostatniej wizycie powiedział mi że teraz mogę brać właściwie każdą tabletkę przeciwbólową , więc jak juz nie daję rady to ten Ibuprom biorę , chociaż w niedzielę to nawet on mi nie pomógł. Ufam swojemu lekarzowi więc mam nadzieję że dziecku nie zaszkodzę . Tyle napisałyście ze już nie wiem co miałam komu odpisać :P A ja dziś obiecałam mężowi że zrobię pizzę wiec będzie wyżerka a potem znowu wyrzuty sumienia że za dużo zjadłam :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no po drodze raczej nie bo z domu nigdzie się nie ruszam a dzieli nas 78 km jeszcze zalezy jaka dzielnica wawy :) he he :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ciasto robię po prostu takie jak na naleśniki tylko bardziej gęste , czasem zamiast kroić jabłek wycinak krążki bez środka , maczam e cieście i na patelnię i u mnie musi być duuuuóz cynamonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×