Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Cześć dziewczyny :) Śledzę każdą stronkę także jestem na bieżąco. ^^ Czasem się dziwię co wypisujecie i dowiaduję niesamowitych rzeczy, czasem smucę razem z wami, a innym razem zacieszam. Tak czy siak - dzieje się, oooj dzieje ;) U mnie minął 14,tc. a w środę idziemy na USG. Z tej okazji foto brzuszka : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/793f5f3bb391243a.html Pozdrawiam Was Wszystkie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat-har-sis śliczny brzuszek ja jestem w końcówce 13 tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych, którym się nie otwiera garnek.pl, wrzuciłam fotkę brzucha na fotosik (dodałam jeszcze jedno zdj z brzuchem w sukience) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Ja juz po wizycie u lekarza, tak się cieszę bo wszystko jest ok,mam odstawić leki i brac tylko witaminki i juz moge wyjść na spacerek, hurrraaa:). No i najwazniejsze u mnie bedzie chłopak, natawialiśmy sie na dziewczynke bo łobuziaka juz mamy, ale najważniejsze że jest wszystko dobrze. Moze następnym razem się uda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i lekarz powiedział, że przez tą bliznę po cesarce, nie będę mogła rodzić naturalnie bo jest zagrożenie, ze mi szyjka popęka. Tak więc nie mam wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzuniaw1
DoniaJulia - Ty to już masz taki prawdziwy brzuszek, nie taki pojedzeniowy oszukaniec jak mój :) kat-har-sis - zgrabniucha :) Ivona82 - super, że wszystko w porządku u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajek20
DoniaJulia ktory to tc??U mnie sie zaczyna 16 i nawet po calym dniu nie mam takiego brzusia.Fakt ja mam go na codzien i nie widze zeby rosl :),moze troszeczke.Moja mama i mj brat mowia ze rosnie :). Dzis troszke was poczytałam,mialam do nadrobienia bo caly weekend nie mialam czasu czytac. Dzis rozmawialam z bratowa i tez sie zastanawialam kiedy kupowac rzeczy maluszkowi,powiedziala ze jak zna sie plec to lepiej jak najpredzej bo pozniej moze byc za pozno.W czawartek ide do lekarza i usg.Juz nie moge sie doczekac jestem mysli ze wszytsko jest dobrze i ciekawe czy maluszek sie ujawni. Czytam te wasze przepisy i widze ze sobie niezle dogadzacie.Ja do tej pory musze jesc uwaznie bo nadal robi mi sie niedobrze.Ale znowu zaczyna mnie chytac głod w nocy wiec maluch chyba zaczyna intensywnie rosnac. Mam jeszcze takie pytanie (w czawrtek ide do lekarza ale jeszcze was sie zapytam).Do ktorego tc. ma sie biale uplywy z pochwy.Bo ja jestem juz w 16tc i nadal sa zastanawiam sie czy wszytsko dobrze. No to by bylo na tyle Pozdrawiam was mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczyny! Kajek20, zdjęcie robiłam wczoraj, i to było dokładnie 15 tyg i 3 dni (czyli też jestem w 16 tc). Ale to moja trzecia ciąża, więc szybciej rośnie :P Wszystkie doczekamy się dużych brzuchów, a później będziemy narzekać, że nam ciężko i kiedy się to wreszcie skończy... :P :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
dzień dobry :) śliczne macie te brzucholki :) mój mam wrażenie rośnie z dnia na dzień ;)ale jeszcze spokojnie dopinam się w swoich spodniach, chociaż coraz bardziej uciskają :/ mam dziś jakieś nieuzasdnione nerwy na wszystko, dośc mam braku organizacji w swojej firmie :/ najchętniej rzuciłabym tym wszystkim i poszła do domu i jeszcze ta pogoda :/ szaro, ciągle leje, już drugi tydzień i chyba wpadam w depresje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam problemy w nocy ze spaniem, nie robię sobie drzemki w ciągu dnia i chodzę na spacery i staram się być aktywna, ostatni posiłek jem przed 19-stą. Ale regularnie w nocy ok 3 budzę się i po spaniu :( i tak do 5-tej 6-tej albo czytam, albo tv. trochę mnie to martwi bo to dopiero początek ciąży a ja już zarywam noce. Może macie jakiś sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ebel, nie martw się. Problemy ze snem mogą się pojawić na każdym etapie ciąży. Też tak miałam. Teraz budzę się w nocy koło 2, muszę coś zjeść i zasypiam koło 3, czasem później. Ale czuję się dobrze. A jak Ty się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Lena
Ale fajne brzuszki! :) Ebel, ja ostatnio też słabo sypiam. Budzę się ok 3 do toalety i nijak nie mogę później zasnąć. Podobno to normalne w ciąży, ale co z tym zrobić to nie wiem... Na dodatek staram się spać na boku, a i tak zawsze budzę się na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewzyny :) Donia ja czuje się świetnie, muszę spróbować z tą melisą. dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, jak zwykle u nas deszczowo :( Brzucholki macie urocze, nic się nie martwcie , urosną :) Ja to jestem jakiś wyjątek bo mój to już taki duży że zaczynam mieć problemy z depilacją :P Mamusie , które już były w ciąży , wiedzą o co chodzi :P ale, nic to , będę wieloryb i tyle :P:P:P:P Ze spaniem też mam problem , ale to przez sikanie i zaczyna mi być niewygodnie . Może wyda Wam się to śmieszne ale wiem , że sie sprawdza , to jak i ile teraz śpimy będzie podobnie wyglądało z dzieckiem . Ivona- a kiedy Ty rodziłaś ? Mi lekarz powiedział , że zobaczymy co będzie pod koniec ciaży, jak dziecko znowu bedzie duże to od razu CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzuniaw1
ja często meliskę wypijam przed snem (no tak na filmie, który oglądam przed snem), potem staram się jeszcze siusiu i czasem udaje mi się przespać prawie całą noc, niestety b. często muszę wstać w nocy do toalety (co mi się niiiigdy nie zdarzało :( na dodatek przy pełnym pęcherzu boli mnie z prawej strony w dole brzucha (po opróżnieniu pęcherza przez chwilę też) - wiecie dlaczego tak może być? nie są to objawy zapalenia pęcherza, który doświadczyłam kiedyś najgorsze dla mnie w tym momencie jest łóżko - tapczan, jest tak straszliwie niewygodne, że czasem budzę się z takim bólem, że ciężko mi się obrócić, najlepiej byłoby mi spać na plecach, ale wiem, że powinnam już powoli leżeć na boku no i muszę spać w staniku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia_w
elzuniaw1 mam tak samo z pęcherzem jak ty, też mnie pobolewa. Dlaczego śpisz w staniku??? Ja średnio w nocy wstaję 2 razy, a rzeczywiście mi też najlepiej śpi się na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzuniaw1
muszę spytać o to właśnie lekarza bo w necie info jest sprzeczne, raz piszą, że jak duży brzuch, innym razem, że nawet od 15 tygodnia, ale warto się już przyzwyczaić pewnie wcześniej bo ja np. spałam zawsze na prawym boku przodem do ściany i tak mi najwygodniej :/ no i na plecach także

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzuniaw1
kamilcia_w - kochana ja mam rozmiar F/G biustu, w okresie ciąży stał się tak niesamowicie ciężki, że gdy leżę bez to boli straszliwie, poza tym gdzieś wyczytałam, że dla kobiet z dużym biustem lepiej spać w wygodnym staniku bo biust się tak nie rozciągnie niż gdyby tak leżał i pod swoim ciężarem opadał na boki :/ wiem, brzmi to okropnie, no ale takie życie :) zakupiłam więc sportowy stanik i w nim najczęściej leżę, bez tego ani rusz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goszek25
cześć Kobity:) ja tylko napisze ,że jutro mam wizyte na 15.15:) po jak wróce dam znać:) ps. wczoraj mnie cały dzień po dziś rano bolała głowa... na szczęście już przeszło:)) a teraz wracam do kuchni bo gotuje zupke pomidorową:) KIKa Twój mąż jest może żołnierzem?? bo te służby mi się tak skojarzyły;) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Przeczytałam wczoraj wszystkie wpisy wieczorem po zakupach, ale nie miałam siły pisać. Popodziwiałam też Wasze śliczne brzuszki. Zaszalałyście z tymi fotkami ;) Ja może ujawnię swój brzuszek we czwartek po USG. Oby moja szyjka już się nie skracała, tak bardzo ją proszę. Trochę się boję tego USG, ale przy okazji kontroli może4 poznam płeć maluszka. Ciekawe czy moje przeczucia się sprawdzą i będzie chłopiec ;) Alka28 narobiłaś mi apetytu na to spaghetti, chyba będę musiała zrobić bo dawno nie jedliśmy ;) DoniaJulia masz śliczny brzuszek, a jaki już duży. Córki też super, bardzo ładne. Widzę, że mamy podobną figurę. Ja mam 165 cm wzrostu i też zawsze, od kiedy pamiętam ważyłam 50 kg. Po ślubie przybyło mi kilka kg, ale w figurze jakoś nie robi to żadnej różnicy. Teraz waga idzie bardzo wolno w górę, a często też spada. A jem sporo i teraz głównie wieczorem mam taki apetyt. Cama_85 a Ty gdzie u siebie widzisz ten tłuszczyk co??? ;) Elzuniaw1 - kolejny ładny brzuszek ;) Kat-har-sis - Twój brzuszek wielkością jest najbardziej zbliżony do mojego. Ebel ja też mam problemy ze snem, dziś kolejny dzień jestem padnięta, ale ja w dzień nigdy nie zasnę, choćbym nie zmrużyła oka przez całą noc. Jakieś 2-3 tyg.temu też miałam tak, że wstawałam do łazienki o 2h w nocy. a potem nie mogłam zasnąć do 5-6h. Teraz zasypiam momentalnie na kanapie przed telewizorem ok 21h, a potem albo się budzę, albo mąż mnie budzi ok 23h żeby pójść do sypialni no i nie mogę zasnąć ;/ Jestem bardzo zadowolona z wczorajszych zakupów, było tyle fajnych rzeczy i promocji, że nie wiedziałam co mierzyć ;) Co prawda nie kupiłam typowo ciążowych ubrań bo na to chyba jeszcze u mnie nie najlepsza pora ;) ale za to takie ciuszki, które zmieszczą brzuszek, a po ciąży będą idealne. Kupiłam sobie taki cieniutki sweterek do połowy ud, beżową obcisłą sukienko-tunikę, sukienkę u góry biała w granatowe paseczki, dół granatowy odcinany pod biustem i jeszcze szarą, bawełnianą spódniczkę w H&M. A w Cubus znalazłam świetne i wygodne rybaczki. Chciałam jeszcze jakieś długie spodnie, ale nic mi się nie podobało, zresztą nawet nie wiem jakie kupić. Przy okazji mam do Was pytanie. Czy w H&M jest osobny dział z ubraniami ciążowymi? Bo u nas w mieście nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 ja tam widzę tłuszczyk :) he he co do działu dla kobiet w ciąży w H&M jest w warszawie napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie przyszłe mamusie:) nie wiem czy dzidziuś będzie w styczniu czy lutym bo termin mam na 31 stycznia wiec moze byc roznie:) ale podlacze sie do was bo jestem juz styczniowa mamusia z 2009 r. mam coreczke. troszke bylo komplikacji z obecna ciaza w 9 tygodniu wyladowalam z krwotokiem w szpitalu ale udalo sie uratowac i utrzymac ciaze dzisiaj jak narazie wszystko jest w pozadku tylko leki musze brac ciagle. brzuszek lekko sie okragli:) a poza tym zadnych objawow. jutro mam wizyte i bardzo sie stresuje czy wszystko z dzidzia dobrze juz 3 tygodnie nie widzialam mojej fasolki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mon1czka25 Witaj :) Napewno wszystko będzie dobrze trzymamy kciuki :) i czekamy na wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×