Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Gość elzuniaw1
DoniaJulia - wow! ale piękny wyraźny brzusio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najedzona i uradowana, spaghetti wyszło mi, nieskromnie powiem, znakomicie :P Kika - szczerze mówiąc, nie znałam tego zwyczaju i byłam mile zaskoczona, jak na ostatnim weselu każdy z gości zastał przy stole paczuszkę z kolorowymi cukierkami w ksztalcie serduszek w woreczku zawiązanym wstążeczką z etykietką i pieczęcią, którą zaprojektowali Młodzi jako ich symbol, bardzo oryginalne to było. Myślę więc że spokojnie można zostawić podarki przy talerzach, żeby się nie nadźwigać, a dedykację można wypowiedzieć do mikrofonu, wznieść toast za zdrowie gości od Was i wspomnieć o tych upominkach. Tylko jakie te prezenty, trzeba pokombinować... może coś związanego tematycznie z Młodymi...? Mają jakieś charakterystyczne, nietypowe pasje/zawody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzunia, dzięki :) teraz wolę sobie siebie nie wyobrażać pod koniec 9 miesiąca...hihihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - no no, brzusio niesamowity! Już ładnie widoczny i ani grama tłuszczu, naprawdę przyjemny widok, gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - u mnie też ;) Ale co tam, taka nasza uroda :) Dzisiaj rozmawiałam przez tel. z moją przyjaciółką, która też jest w ciąży i też nigdy chudzinką nie była i obiecałyśmy sobie, że w ciąży nie będziemy lamentować nad wagą niczym Bridget Jones, bo to niezbyt mądre jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam przytyć, ale nigdy mi to nie wychodziło. I dałąm sobie z tym spokój. Najważniejsze, że nie choruję i dobrze się czuję. Mam 163 cm wzrostu i odkąd pamiętam ważyłam 50 kg. A jem bardzo dużo, moja mama tylko się zastanawiała czy to normalne tyle jeść i nic nie przytyć. Zresztą do tej pory to słyszę. Widzicie jaki mam brzuszek, a na wadze tylko pół kilo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) kurczę widzę że niektóre z nas już na ostro zabrały się za zakupy:) ja jeszcze nic ani dla sobie ani dla maleństwa nie kupiłam. Szczerze nawet troszkę się boję nie wiem czemu ostatnio mam dziwne obawy że coś jest nie tak ale jak Was czytam to nie tylko ja tak mam. Nie wiem czemu nawet niektórym wolę się nie chwalić że jestem w ciąży, zła jestem na siebie ale naprawdę mam takie głupie myśli czasami że strach ... dzisiaj powtarzałam morfologię mam nadzieję że w końcu poznam wyniki bo ostatnio powiedzieli mi że zrobił się skrzep i nie wyszły:/ a ja od razu miałam głupie myśli że coś z nimi nie tak chyba jakaś przewrażliwiona jestem. W ogóle postanowiłam dzisiaj że będę robić uzupełniające studia i to dziennie bo mam tylko licencjat. Mam nadzieję ze to nie jest zły pomysł ale do pracy i tak teraz nie pójdę a stwierdziłam że po co mam płacić za zaoczne jak mogę na dziennych wziąć tryb indywidualny a oszczędzić troszkę pieniążków bo z nimi krucho a i tak pewnie będziemy zmuszeni wziąć kredyt bo mamy zamiar kupować dom tylko na razie nie wiem za co .. a co do tego wpisu jakiejś pomarańczy dziewczyny najlepiej ignorować takie bo to jest forum i pewnie jeszcze nie raz ktoś nas urazi ja jak nieraz czytam co potrafią ludzie wypisywać to aż w głowie się nie mieści ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama, czy ty chcesz oberwać patelnią po głowie za ten tłuszczyk. Masz piękny brzusio. Nic dodać, nic ująć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogóle dziewczyny piękne brzusie macie :) chyba i ja muszę zrobić zdjęcie ale coś mi sie wydaje że mam najmniejszych brzuszek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczko....mmmm.... dzięki też tak sądzę... :P Ja na niego mówię gorąca czekolada, a on na mnie gorące mleczko. A teraz w brzuchu mam mleczną czekoladkę... hihihihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama to ty masz jak ja, he he ale juz za miesiac brzuszki beda bardziej zaokroglone, ladny ladny Donia Julia ale ty szczuplutka jestes, corki juz duze, ladne za mamusia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, te zdjęcia na fotosiku (moje) są głównie z irlandii, z kwietnia tego roku, czyli z okresu, kiedy to stworzyliśmy maleństwo rosnące teraz w brzuchu u mnie :P a zdjęcia brzuszka robione dziś, to jest dokładnie 15 tygodni i 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z DoniaJulia ,że ty elzuniaw1 masz śliczny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak myślicie mogę sobie pofarbowac włoski farbą do włosów wellaton muse ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Lena
Nie wiem czemu, ale Wasze zdjęcia mi się nie wyświetlają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
mi sie też Wasze zdęjcia nie wyświetlają moge zobaczyć tylko te z fotosika i otworzyło mi sie zdjęcie elzuniaw1 a te z www.garnek.pl nie da rady:( elzuniaw1 ale masz juz fajny brzusio (no innych niestety nie mogę zobaczyC) a u mnie prawie jeszcze nie widać dopiero jak się najem to jest taki troche większy ale rano jak wstaję to prawie nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polajanka
dzięki za odp w sprawie płynu do płukania ust:) Kikia79 no ja własnie też słyszałam gdzieś że nie za bardzo można używać:( chyba jednak odpuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×