Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Witajcie :) Pomimo nieobecności czytam Was co wieczór. Produkujecie się straszne hehe :) Gdyby Was ineresowało (bądź też i nie) to powiem tyle, że jakoś jakoś ciągnę. Z dzidziusiem wszystko dobrze tylko ja przeziębiona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dla chłopca wybraliśmy imię Gabriel. Dla dziewczynki Mój Luby chciałby Natalię ( tzn. ma też inne propozycję ale ja tylko na ew. Natalię mogłabym się zgodzić ;) ), ja myślałam o imieniu Maja. Wspólnie bylibyśmy zgodni jeśli chodzi o Anielę. Zobaczymy czy będziemy mieć dylemat czy też nie - zależy czy dzieciątko okaże się być chłopcem czy dziewczynką ;) Socjofobiqe Hej :) Jesteśmy w tym samym dniu ciąży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie, że jesteśmy w tym samym dniu :) zawsze raźniej hihi ja już nie mogę się doczekać kiedy poczuję ruchy dziecka i kiedy się dowiem czy jest dziewczynką czy chłopcem. A niestety usg dopiero na początku września ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do imienia to mój luby wymyślił sobie, że synek będzie Robert, a dziewczynka Zuzia.. A co do zmiany tych planów nie chce słyszeć chyba, że wymyślimy inne dla córki bo syn na pewno wg niego będzie nosił imię Robert :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla Was mamusie , na dobry sen :) Pewnego dnia , gdy dziecko było już gotowe do przyjścia na świat , zapytało Boga: - Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tam żyć, skoro jestem takie małe i bezbronne? - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę jednego dla ciebie. On będzie na ciebie czekał i zaopiekuje się tobą. - Ale powiedz mi, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do ciebie każdego dnia. I będziesz czuł jego anielską miłość i będziesz szczęśliwy. - A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówić, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie? - Twój anioł powie ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś, i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. - A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą? - Twój anioł złoży twoje ręce i nauczy cię jak się modlić. - Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni? - Twój anioł będzie cię chronić, nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. - Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Cię więcej widział. - Twój anioł będzie wciąż mówił tobie o Mnie i nauczy cię, jak do mnie wrócić, chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej ciebie. W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: - O, Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć powiedz mi, proszę, imię mojego anioła. - imię twojego anioła nie ma znaczenia, będziesz do niego wołał: "MAMUSIU".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Zuzi również myślałam :) Ale to będziemy się głowić jak dzidzia się ujawni ;) Bo jak będzie chłopiec to pozamiatane :D Co do mojego brzuszka to w ciągu 8 tygodni urósł mi 4 cm. Teraz mam 82 cm na wysokości pępka. Wszystko sobie zapisuję ;) Co do wagi to póki co nie przytyłam w ogóle, a nawet schudłam na początku 2 kg. Teraz delikatnie nadrabiam, ale i tak jeszcze nie wróciłam do wagi wyjściowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi czy mozna uzywac samoopalaczy?? lub balsamow brazujacych??? bo ja straswznie blada az strach wyjsc na miasto :P :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dużej różnicy nie widzę. Zawsze miałam "dodatkową fałdkę" teraz mi się zaokrąglił tylko brzuch. Ale lekarz stwierdził, że dziecko ładnie rośnie. To chyba ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardziej byłabym za balsamem brązującym. Efekty są mniej widoczne niż samoopalacz ale na pewno w miarę równo się rozsmarujesz. Ja używałam Dove Summer Glow. Bardzo fajny. A samoopalaczem możesz sobie narobić zacieków takich pomarańczowych a to nic fajnego bo ciężko schodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się mylę ale wydaje mi się, że możemy używać większości kosmetyków ( prócz tych zawierających kwasy) byle by tylko nie dostały się do krwiobiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
kika_79 byłam w Waeszawie na usg ale lekarz stwierdził że w 16 tygodniu ( tak wtedy wypadało) to nie ma sensu robić. chyba tylko po to żeby dziecko podejrzeć. No i podejrzeliśmy. Byłam na badaniu z mężem i fajnie bo widział jak maleństwo fika. I dziwił się, ze już takie duże i tak bryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra 11 a mój lekazr stwierdził, że usg robi się dopiero około 18-20 tc i nie chciał mi zrobić. Powiedział, że na przyszłej wizycie zaprasza i tatę i wtedy podejrzymy maleństwo, a to dopiero we wrześniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika - wzruszyłam się i poryczałam, jak to ja :) Już w połowie opowiastki szloch był słyszalny w kuchni, gdzie wytrwale sprząta mąż po moim całodniowym obżarstwie. Na usprawiedliwienie dodam, że ja dziś dzielnie pranie za praniem wstawiałam ;) Dobranoc ANIOŁKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jutro idę do nowego lekarza trzymajcie kciuki :) zdam relację jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
To ja na dobry początek dnia wpiszę się do tabelki :) NICK________WIEK ____DATA PORODU____ MIASTO____ PŁEĆ DZIECKA Gosia32______32____03-01-2012____Warszawa_____dziewczyn ka elzuniaw1______28____04-01______Kraków______niespodzianka Aguniek0121____27___05-01-2012__Lublin_______? martini657______23____06.01____Warszawa_________? Ana Lena ______28____07.01.2012____Warszawa______chłopczyk camilla2011_____24____08.01.2012____Sucha B._______? Sandra 11_______28____08.01.2012____Kielce_______? Groszek25______25____10.01.2012____Szczecin______? Ivona82________29____11.01.2012____Zach. Pom.______chłopczyk DoniaJulia______31____15.01.2012____Oświęcim_____dziewcz ynka Aless__________32____15.01.2012____Kraków_______? kokosznel______22____15.01.2012____Rzeszów______? margolatta_____31____18.01.2012_____UK__________? kat-har-sis_____25____20.01.2012____Warszawa____? Alka28_________28____23.01.2012____Warszawa____? monia_aa______24____26.01.2012_____Wlkp________? kamilcia_w_____27____26.01.2012____Malbork_______? rozsan________25_____27.01.2012____Szwecja______? Yeeta86_______25_____27.01.2012_____Łódź________?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, wczoraj weszłam wieczorem na forum i zdębiałam ile wpisów :) nie zdążyłam niczego przeczytać, ale nadrobiłam dzisiaj faktycznie pomysł stworzenia stopki jest fajny, mam nadzieję, że uda mi się za pierwszym razem wstawić suwaczek, jeśli nie to wybaczcie me dalsze próby :) aha, tydzień ciąży jest tam ujęty wg OM - nigdy mi przybliżony nie wyszedł z USG, może być nawet 2 tygodnie poślizgu do tyłu :( dlatego nie będę wpisywać ręcznie tygodnia bo w sumie sama go nie znam, a lekarz nie operuje wcale tym z OM tylko z pierwszego USG :/ rozsan - śliczny futrzaczek i piękny brzuszek, podziwy, że to kolejna ciąża, podobnie jak DoniaJulia -wyglądasz kwitnąco ja wczoraj dostałam kolejną przesyłkę z Allegro i również kupiłam taki fajniutki pajacyk z kapturkiem - dalmatyńczyk, pokażę Wam może zdjęcie: http://www.garnek.pl/eluniaw/16647898 jak Wam się podoba? :) widzicie, z wrażenia również założyłam konto na garnku :) synia87 - witaj, ja niestety płci dziecka nie znam, musimy jeszcze porozmawiać z mężem czy w końcu chcemy poznać czy nie Alka28 - ja już mam upatrzone imiona zarówno dla dziewczynki jak i chłopczyka, wybaczcie jednak dziewczęta, że ich nie zdradzę, nawet rodzinie nie mówiła, zresztą gdyby mama dowiedziała się, że już nawet o imionach myślę to by się nogą przeżegnała, zdradzę tylko, że imię dla dziewczynki jest takie jak jedno z imion monia_aa ;-) a myślałam, że nikt na takie imię nie wpadnie w obecnych czasach ;-) goha24 - ja stosowałam balsam brązujący, ale jestem teraz tak blada, że nawet po nim wydaję się jak wysmarowana samoopalaczem, poza tym nie martwię się czy szkodzi, nie sparowałam nim jednak piersi i brzucha Sandra11 - ja chodzę na wizyty z mężem od 3 wizyty (na początku miałam co 2 tygodnie gdy ciąża była zagrożona więc trochę już wizyt było), koleżanka mi powiedziała, że lekarze inaczej traktują kobiety gdy są przy nich mężowie, ja mogę to jedynie teraz potwierdzić no tyle się mogę odnieść, wybaczcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo Aless, właśnie zauważyłam, że też jesteś z Krakowa :) jak miło :) daj znać jak po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Aless czekamy na wieści :) Elzuniaw1 ciekawa jestek które imie :) ale sznuje Twoją decyzje :) wczoraj na bank poczułam malucha,takie smyranie koło pępka :) cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyn :) piękne macie te pajacyki :) w końcu ja muszeę też rozpocząć zakupy ale mój mąż do tego sceptycznie podchodzi, pewnie znowu moja najmądrzejsza teściowa nagadała," zaboboniara " jedna :D macie już siarę?? jak tak to od którego tyg?? ja mam od tamtego na początku jej nawet nie zauważyłam tylko stanik wydawałam mi się, że dziwnie szorstki się zrobił:D a później dopiero odkryłam przyczynę :) i mam pytanie gł już do mama bardziej doświadczonych bo pewnie się bardziej orientujecie mogę używać już na to wkładek laktacyjnych prawda?? tylko jak możecie to podpowiedzcie jakie :) na początku to były małe ilość ale z dnia na dzień wydaje mi się ze wylewa mi się coraz więcej dzisiaj rano to już miałam na koszulce ogromną plamę. Najwięcej to z prawej piersi bo z lewej to nawet czasami nie widać ... a wybieram się nie długo na wesele i miałam iść w sukience takiej bez stanika i teraz nie wiem co zrobić .... :/ Miłego dnia życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Socjofobiqe- pisz częściej :) Kika79 - znam to opowiadanie, bardzo ładne i wzruszające ;-) Aless - czekamy na dobre wieści i trzymamy kciuki oczywiście Elzuniaw1 - kolejny fajny "zwierzak", piesek obok również ;-) Od jakiego sprzedawcy zamawiałaś i jeszcze napisz mi jeśli możesz od kogo zamawiałaś legginsy bo na komórce nie mogłam otworzyć linku, a teraz zanim się doszukam... ;-) Z góry dziękuję. Monia_aa - gratuluję pierwszych ruchów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek25
hej wam:) u nas chlodno i strasznie wieje. Mam pytanko:myslicie,że lepiej kupic spodnie ciazowe czy ogrodniczki ciazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia_w
Cześć mamuśki monia_aa nie dość że termin mamy taki sam to jeszcze imię dla chłopca się zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) kokosznel- ja w pierwszej ciąży nie miałam siary teraz na razie też nie mam , to jest różnie , nie ma na to reguły , chyba Donia kiedyś pisała że u niej się pojawiła. Wkładki jak najbardziej możesz używać , wręcz powinnaś ze względów higienicznych i dla własnej wygody , a jakie to już zależy od Ciebie, po prostu kupuj różne i zobaczysz które ci spasują , po porodzie idą jak świeże bułeczki, a różnią się materiałem wykonania albo ceną , takie najbardziej popularne i tanie są te z Belli , ja je używałam i były ok :) Widzę że już chyba większość maluszków dała o sobie znać :) Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 -nazwa sprzedawcy od leginsów to wmoichprogach, link do niego: http://allegro.pl/show_user.php?uid=9867281 co do ciuszków to przyznam, że kupuję używane, ten kupiłam za prawie 6zł także nie podam Ci firmy, która takie sprzedaje :( wiem, że różnie ludzie podchodzą do używanych rzeczy, mi to zupełnie nie przeszkadza, mama obiecała, że wypierze mi wszystko jak będzie na urlopie :) kokosznel - ja siary nie zauważyłam, a czy ona zawsze występuje w ciąży? ja wiem, że dla doświadczonych mam to pewnie głupie pytanie, ale - przyznaję - nie znam się, tak luknęłam z ciekawości na inne forum i dziewczyny pisały, że jedne miały właśnie w połowie ciąży inne wcale, tylko zastanawiam się to się przekłada potem na ilość mleka? monia_aa - to smyranie jest faktycznie super, i strasznie mi smutno gdy tylko go nie czuję, ja zauważyłam, że mój maluch ujawnił się od kiedy ja zaczęłam być aktywniejsza, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy nie, ale ja większość czasu leżę w domu, natomiast od niedzieli jestem ciągle na nogach tak od godziny 15 aż do późnych godzin wieczornych, i codziennie właśnie w tych godzinach czuję jakieś takie wiercenie i smyranie w brzuszku :) natomiast w ciągu dnia gdy jestem w domu - cisza zupełna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek - to zależy jaki styl ubierania preferujesz , ja sobie pokupiłam spodnie, dżinsy, eleganckie , lniane , rybaczki i dresy jakoś do ogrodniczek nie mam przkonania może dlatego że nigdy nie chodziłam .Spodnie mają fajne pasy , super trzymają się na brzuchu , można je poszerzać wraz z rosnącym brzuszkiem , najlepiej jakbyś poszła do sklepu, przymierzyła to i to , zobaczysz co Ci lepiej odpowiada . Wydaje mi się że ogrodniczki to taki bardziej luźny strój a spodnie takie bardziej "poważne "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elżuniaw - tak jak napisałam kokosznel, na tą siarę w ciąży nie ma reguły , u jednych kobiet jest u innych nie i absolutnie nie przekłada się to na ilość mleka po porodzie , to że jest już w ciąży nie oznacza że po porodzie będzie nawał pokarmu, czasem wręcz zanika . Ja do używanych ubrań też nic nie mam i czasem kupuje jak trafie na coś fajnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×