Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Dziekuje Wam za wsparcie. Zostałam w szpitalu, dostałam zastrzyk. W sumie to nic jeszcze nie wiem, miałam tylko zwykłe badanie, podotykanie brzucha, mam lezec na boku i malo wstawac. Moze jutro zrobia mi usg po obchodzie. Tetno 2 razy sprawdzane i jest ok. A brzuch napiety, jak leze to jest niby ok, ale jak wstaje to go czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek to nie wstawaj tylko odpoczywaj, a jutro napisz jak się czujecie i co mówią lekarze, dobrej nocy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że zniknęło trochę wpisów z poprzedniej strony chyba kafe szwankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Cześ dziewczyny. Wstałam dzis w nocy z okropnym bólem migdałka. Chyba zaczyna mi się angina :( zastanawiam się czy iśc szybko dziś do lekarza czy poczekać do jutra co się z tego rozwinie. Poki co próbuję domowych sposobów - herbatka z miodem i cytryną a zaraz płukanie gardła wodą utlenioną. Może to tylko zapalenie. Ale coś mi się jednak wydaję że nie :( niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Kolejna nie przespana noc za mną :( Aguniek0121 co ja czytam w szpitalu jednak ciebie zatrzymali ?? Kochana poleż w takim razie odpocznij i nie martw sie wszystko będzie obrze kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko- sukienka rzeczywiscie bardzo fajna, tylko zwroc uwage na to ze to modelka, jesli masz duzy biust to sukienka moze bardziej odstawac, wiec i pod biustem i duł bedzie szerszy, tym bardziej ze jest mocno sciagana pod biustem. wszystko zalezy od figury, ja np. mam troche ciałka i biust juz duzy, i wybieram sukienki raczej blizej ciala, zeby nie czuc sie poprostu grubo, nie wiem jak jest w twoim przypadku.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie wam zazdroszcze, prawie wszystkie spicie o tej porze, a ja juz w trakcie sniadania jestem i do pracy na 11 ide. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowałyście moze jakies leginsy ciazowe na allegro?? podrzuccie jakies ciekawe linki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ty ja nie śpię :( o 6 psica się zesiusiała, nachlała się wody w nocy :/ ja już właśnie po śniadanku, zostały mi tylko ziółka do wypicia co do sukienki to zgadzam się z komentarzem, że jak ktoś ma duży biust to niestety odpada i nie ma co się zastanawiać nawet :( ja o takiej sukience mogę zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goha24 o leginsach już kiedyś pisałam ;-) podaję link do sprzedawcy u którego ja kupiłam leginsy: http://allegro.pl/show_user.php?uid=9867281 zaznaczę, że są b. obcisłe, ale w brzuchu jak dla mnie ok chociaż w późniejszym okresie pewnie będę je nosiła pod brzuchem, a nie na jak teraz ja piję różne ziółka w zależności od pory dnia, na wieczór meliskę, a rano różnie, dzisiaj koper włoski - uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama ja tez dzis mało spałam,leze na korytarzu w centralnym miejscu:-) Pobrali mi krew do badan, moze doczekam sie dzis tego usg bo moze to przez szyjke. Daja mi tylko nospe, zaraz powinien byc lekarz. Czuje ruchy maluszka. Miłego dnia dziewczynki:-) PS. Przyszedł do mnie własnie taki super lekarz, tydz.temu robił mi usg i juz mnie pamieta. Zrobi mi usg, rozbawił mnie i pocieszył. Chociaz jeden miły;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 - ty to bidulko masz przejścia, dowiedz się po wszystkim dokładnie co to było i czemu tak się dzieje i może jak zapobiegać temu na przyszłość, szkoda żebyś co chwilę przeżywała taki stres wraz z maleństwem dobrze, że czujesz ruchy, miło pewnie czuć, że nie jesteś tam sama ;-) wracaj szybko do domu i odpoczywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 jak się coś dowiesz daj znać ... to dobrze ,że maluszek się rusza :) jeśli jest super lekarz to znacznie lepiej wtedy stres nawet nie dokucza a mało jest takich lekarzy... niestety kochana będę czekać na wieści od ciebie a ja lece po Femibion 2 do apteki bo mi sie juz skończył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koniec zapytał czy nie miałam problemu z zajsciem w ciaze, a ja z usmiechem, ze nieeee :-) to zacza sie smiac. Mam całkowity zakaz dotykania brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takich lekarzy jak na lekarstwo, dobrze ze on dzis tu jest bo to taki rodzynek w całym tym towarzystwie. Maz miał mi przyniesc Oliwie (powiedziałam,gdzie lezy), przyniosł wszystko, ale powiedział, ze oliwki tam nie byłf (do ciała) hahahaha Ale biedaczek tez przemeczony i zestresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek, trzymam kciuki. A zakaz dotykania brzucha, rozumiem, też mam. A to dlatego, że pod wpływem głaskania, ściskania, macica częściej twardnieje. Ja bym proponowała ci zakup pessara, lakarz założy ci go podczas badania. Ja za tydzień będę zamawiała i bedę mieć założony. Tyle, że mi lekarz kazał. Nie ma co ryzykować z szyjką, szczególnie, że jednak niewydolna u mnie ona jest. Sama rozumiesz, jednak z pessarem będziemy trochę spokojniejsze. :) Buziaki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz wczoraj połozna mi zabroniła, masowania, dotykania, nawet reki nie moge kłasc na chwile bo to powoduje skurcze. Przepraszam, ze Wam tak "jecze", ale nie mam teraz co czytac :-) Juz znikam. Musze gdzies tel.naładowac bo mi padnie, a na korytarzu gniazdek nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilcia_w
Koko ja idę na wesele w październiku i też czaje się na tę sukienkę, nie mam jakiegoś mega biustu więc zobaczymy, a cena jest kusząca ;) Jak się na nią zdecydujesz daj znać czy warto ;) Cama ja też mam problemy z migdałami, czopy mi się robią i też płukam wodą z wodą utleniona, mi pomaga, zresztą byłam u lekarza bo myślałam, że to angina mi się zaczyna i kazała mi domowymi sposobami zwalczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Aguniek0121 trzymaj się tam i wracaj szybko do domku :* dziewczyny ja właśnie jestem chudzina i drobniutka więc do figury myślę że będzie pasować sukienka tylko zastanawiam się czy brać S czy już M żeby później w biuście nie zrobiła się za ciasna :D chyba że mi już bardziej nie urosną :D nie wiem zobaczę do wieczora czy w ogóle zamawiać ... w nocy miałam taki straszny koszmar:( normalnie płakałam przez sen pierwszy raz takie coś... a później po obudzeniu nie mogłam przez godz dojść do siebie :( ale teraz jest lepiej idę sobie poprawić humor tylko nie wiem jeszcze czym :D Miłego dnia :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek, tylko że szew jest dość niebezpieczny, tzn trzyma bardzo dobrze, ale ryzyko ucięcia szyjki jest. Mówił mi to lekarz, przy poprzedniej ciąży, jak i teraz. I dlatego mój obecny lekarz odradza szew, jeśli nie ma przeciwwskazań do pessara (czyli krążka zakładanego na szyjkę macicy). Ja wiem, jak się czułam w drugiej ciąży z założonym szwem. Strach, że szyjka zacznie się otwierać lub skracać zniknął, ale pojawił się strach, że szew mógłby uciąć mi szyjkę. W szpitalach przeważnie zakładają szew, bo pessara, podczas zwykłej wizyty w gabinecie ginekologicznym. Przy szwie usypiają do zabiegu i trzeba zostać w szpitalu około 3 dni. Pessar nie wymaga usypiania ani szpitala. Jednak decyzja należy do Ciebie i lekarza. Zapytaj o pessara. Ściskam mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokosznel - kiecka jest bardzo ładna, cena atrakcyjna.. tylko z obrazka wydaje się być bardzo krótka.. nie wiem ile masz wzrostu i jaki brzuszek, ale jak jest duży to może sukienka "pójść to góry" i robi się taka duża przestrzeń pomiędzy brzuszkiem a nogami i wtedy ta sukienka może wyglądać jak przykrótka halka.. Jest tam długosc tej sukienki to sobie wymierz czy będzie ok :) Aguniek -121 - trzymaj się dzielnie, już prawie półmetek :)) ja dziewczyny czuję się coraz gorzej.... normalnie cały czas jestem zmęczona i najchętniej bym sobie spaała :) na dodatek mój brzuszek ma już 104 cm, (zaczynała od 69 cm) i też już zaczynam go odczuwać. Czuję się jak wieloryb, a gdzie do końca?... i ciągle jakieś dolegliwości, to brzuch to kręgosłup.. Przy pierwszej ciąży do 30tc czułam się rewelacyjnie.. a teraz mam wrażenie, że cała energia ze mnie gdzieś uleciała. Czekam teraz na usg połówkowe - 23 sierpnia - mam nadzieję że jak zobaczę dzieciaki to mi się od razu poprawi nastrój No to sobie ponarzekałam :)) o 12 idę po wyniki na toxo IGM, mam nadzieję że się tym świństwem nie zaraziłam w ciaży.. Dobrego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku :-) ja już po drugim śniadanku i w końcu chwila przerwy zeby do Was napisać. Aguniek cieszę się że jesteś w dobrych rękach. kokosznel sukienka ładna na zdjęciu, ale mam jakiegoś czuja że jest kiepskiej jakości. Ja jestem maniaczką jeśli chodzi o zakupy na allegro i nie raz się juz nacięlam. Może lepiej podjedź sobie do full marketu tam na piętrze jest takie stoisko ciążowe (Pan sprzedaje) i chyba widziałam tam coś ładnego. Legginsy na allegro sprzedaje moja znajoma, nie powiem Wam jakiej są jakości bo jeszcze ich nie widziałam, ale podobno sobie chwalą. Podaję przykładowy link http://moda.allegro.pl/20-wiskoza-ciazowe-leginsy-3-4-getry-legginsy-44-i1746106828.html Akinom77 dzięki za info o krzywej cukrowe, to ja w takim razie zrobię tuż przed wizytą wtedy właśnie będę już w 25 tygodniu :D ojej jak to poważnie brzmi :P Wczoraj lekarz zapytał czy czuję już ruchy, to ja mu na to że sama nie wiem co to jest, no to on dalej pyta|: pływa rybka? lata motylek? a ja mu że nie, że ja czuję jakbym miała w brzuchu jajko z niespodzianką i nim postrząsała - uśmiał się strasznie że jeszcze takiego porównania nie słyszał. Naoglądałam sie wczoraj ciężarnych, niektóre były naprawdę duże a inne miały ogromne brzuchy ale suchelce straszne. Dziewczyny a mi sie dziś śniło że urodziłam chłopczyka, ale poród przespałam :-) urodził sie w listopadzie - wcześniak ale był duży 3,5 kg. Najgorsze w śnie było to że ciągle płakał a nikt mi go nie chciał dać na ręcę, ale koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Postanowiłam do Was dołączyć:) Mam na imię Renata, jestem w drugiej ciąży Termin mam na 10 stycznia Ruchy czuję od 13/14 tc, na pocżątku było to takie bulgotanie, teraz już są kopniaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Reni! Kika, Mufi, gratuluję :) Oby coraz więcej takich pozytywnych wpisów po badaniach:) Socjo - wiem, że to nie jest proste, ale im wcześniej przestaniesz przejmować się tym, co mówią ludzie, tym lepiej. Staraj się chodzić dumnie z wypiętym brzuszkiem, a po urodzeniu Twoja dojrzała postawa będzie świadczyła o tym, że wiek nie zawsze ma znaczenie, liczy się zawartość głowy :) Cama - myślę, że lepiej nie zwlekać, pójść do lekarza sprawdzić migdały - ja przechodziłam anginę na początku ciąży i musiałam wziąć antybiotyk. Choroba szybko się rozwijała i lekarz powiedział, że większym zagrożeniem dla dziecka są bakterie i gorączka, niż leki. Dostałam "bezpieczny" antybiotyk" i szybko angina odpuściła. Aga - współczuję, że musiałaś zostać w szpitalu. Nie znam się kompletnie na rzeczy, ale widzę, że Donia już Ci coś doradza, wie więcej. Ja tylko mogę wysyłać pozytywną energię w Twoją stronę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za wszystkie miłe słowa, jestescie Kochane. Dobrze,ze jestem podlaczona do swiata. Zmienili mi łozko na korytarzu, teraz mam super miejscowke :-) Oddział jest przepełniony. Nadal czekam na usg bo ciagle jest kolejka. Ordynator mnie zbadał, przepisali mi magnez. Wszystko zalezy od usg. Dzis czuje sie swietnie, mogłabym juz isc do domu :-) DoniaJulia - dziekuje za info. Wypytam o wszystko podczas usg. Mi jeden dzien gdzies uciekł i cały czas myslałam,ze dzis jest sroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie witam nowa mamusie. Bardzo ciesza mnie wszystkie dobre wiesci z wizyt, to jest bardzo budujace. I wszystkie Wasze wpisy niosa ze soba energie dla mnie :-) Myslicie juz o porodzie? Bo wczoraj taka dziewczyna pytała mnie czy sie boje (ona bardzo), ale powiedziałam, ze nie. Wszystko wytrzymam, aby tylko szczesliwie dotrwac do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×