Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___90%Dziewczy nka goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_100% CHŁOPACZYSKO---MAKSIU.. Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika Furagin jest z rodziny antybiotyków "Ciąża Przed zastosowaniem każdego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty. Nie należy stosować leku Furaginum Teva w pierwszym trymestrze ciąży. Karmienie piersią Przed zastosowaniem każdego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty. Nitrofurany dobrze przenikają przez barierę łożyskową, lecz ich stężenie we krwi płodu jest kilkakrotnie mniejsze niż we krwi matki. Lek Furaginum Teva może być stosowany podczas laktacji jedynie w przypadkach, gdy w opinii lekarza korzyść dla matki przeważa nad potencjalnym zagrożeniem dla karmionego dziecka. W takim przypadku należy rozważyć czasowe zaprzestanie karmienia piersią." Wiem że jest bardzo skuteczny, już jedna tabletka pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeeta86 ja liczę od ostatniej miesiączki czyli 20 kwietnia i wychodzi według obliczeń 27 styczeń termin porodu ,ale mi skaczeten termin z ostatniego usg wyszło mi na 23 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan super ,że już wiesz kto tam w brzuniu urzęduje :) ja mam nadzieję ,że się dowiem w piątek na Usg :)poprosze nowe zdjęcie brzunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kika79- sprzedawałam takie kamizelki:) rozsan- gratuluję synka!!! Cudowne wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Rozsan, gratulacje. :) Cama, ale terminami z kolejnych usg nie ma się co sugerować. Najbardziej wiarygodne są terminy ustalone na pierwszym lub drugim usg bo wówczas wszystkie dzieci jeszcze podobnym tempem rosną a potem już każde ma swój tryb. Trzeba przyjąć termin ustalony na początku i się go trzymać. Mój gin cały czas operuje terminem z OM. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz stwierdził, że Furagin jest na ziołach i nic nie może się stac ani mi, ani mojemu synkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam termin ale to tez zalezy od długości cyklów u mnie np, nie jest to 28 dni ... lecz 30-33 dni więc i data się przestawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Cama ale się uśmiałam, doczytałam że w piątek masz wizytę....ja też ;) Kolejna zbieżność ;) Yeeta86 dobrze liczysz, wszytko się zgadza. Martini czekamy na wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia_w no proszę :) kurcze ,ale nas wiele zaczyna łączyć :) ciekawe jaka płec maluszków u nas w brzuszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan gratulacje !!! Super wieści. Co lekarz to inna opinia, mój głową kręcił na paracetamol, a Ty kika nawet ibuprofen bierzesz. Ja jestem trochę spaczona przez moją mamę co pracuje w przychodni i stąd takie mam różne informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
nie, no rozumiem że są różne długości cyklu ale jakim cudem termin porodu miałby się zmieniać? Przy dłuższym cyklu przecież różnica jest taka że później niż w 28 -dniowym cyklu doszło do zapłodnienia i stąd ciąża jest młodsza. Ale potem już się to nie zmienia w raz z wiekiem ciąży. Ale raz ustalona data porodu jest stała. A to co wykazuje usg to zależy od wielkości dziecka -wystarczy że urośnie bardziej i już wg usg data będzie inna. Zresztą same pomiary usg mają spore odchylenie. no nic tak czy owak dziecię i tak wie kiedy się urodzić i my nic na to nie poradzimy. Daty swoje a dziecko swoje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Powiem ci tak ja mam czuja na chłopaka, ale wszyscy dookoła mówią że będzie dziewczyna, a teraz ja tu dziewczyny Ci mówią że Twój brzuch na "dziewczynkowy" wygląda to aż zaczęłam dokładnie podglądać bo mój wygląda bardzo podobnie. Tylko ja zaboboniara jestem, wiec wierzę we większość mądrości mojej Babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657 -daj kochana znać jak po wizycie u lekarza! my tu wszystkie ściskamy kciuki i myślimy o Was dziewczyny, ja to czasem tak się motam z tymi tygodniami, że szok, prawdę mówiąc po to "zrobiłam" sobie suwaczek (który mam w stopce) żebym mogła mieć ściągawę, zaglądam tam przed spotkaniami ze znajomymi itp. bo po prostu sama tego nie leczę, a zgodnie z sugestiami niektórych dziewczyn z forum przyjęłam po prostu termin z OM i suwaczek sam mi oblicza, jestem strasznie ciekawa USG w poniedziałek, czy dzidzia rośnie coś czy dalej tak wolno :( Cama_85 - ale fajny brzunio :) rozsan- super wieści o synku :) ja czuję się od paru dni jak - no nie wiem - przed okresem, drę się na wszystkich, jestem podenerwowana, grrrrr ścięłam się dzisiaj z ojcem, ale mnie wkurzył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilcia_w wiesz kochana ja tez mam przeczucie ,że chłopaczek na świat przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 Ja też się gubię w tych tygodniach ,ale tak jak ty założyłam sobie suwaczek i wiem w którym tygodniu jestem :) Niestety Hormony nam szaleja :)więc wszystko możliwe ja ostatnio bez powodu płakałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan - gratulacje! :):) Oj gorrąco się robi, ja dopiero dzisiaj o 19:30 będę podglądać :) U mnie niestety nastrój gorszy bo mój dziadziuś wczoraj umarł, jutro pogrzeb. Może odezwę się dopiero w piątek i wtedy dam znać, jak po USG. Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Alka, dziewczyno droga, trzymaj się dzielnie i tak strasznie mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka28 - współczuję.. trzymaj się! daj znać w późniejszym czasie jak po USG wiecie co Wam jeszcze powiem? mam tak ogromną tabletkę z magnezem, że już nie wiem jak ją brać, gdy ją przełknę potem boli mnie przełyk i czuję jak ta tabletka gdzieś tam siedzi, raz prawie się zakrztusiłam, przestraszyłam się i zaczęłam łamać na pół, ale z kolei przeczytałam, że tak nie wolno :/ macie jakiś patent na zażywanie byczych tabsów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1- patentu nie mam niestety, ale jak łykam tabletki, to wszyscy się śmieją, bo muszę głową rzucić do tyłu i wtedy nawet 4 duże pójdą:P Mój mąż mówi, że kiedyś łepek sobie rozwalę o ścianę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 ja też mam takie duze tabletki Magnezu ,ale daję sobię radę jesli nie moge połknąć smaruję masełkim i łatwiej u mnie idzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) - ja też tak do tyłu głowę muszę :) Cama_85 - muszę spróbować z tym masełkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki u was tez już wyszedł tak celulit ?? ja przed ciążą z nim walczyła i udało sie go pozbyć do takiego stopnia ,że nie był widoczny a teraz.... załamać się można ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm a myślałam że tylko ja się męczę... Już pod koniec Itrymestru zauważyłam na nogach taką brzydką pomarańczową skórkę, chociaż wcześniej nie miałam, a od początku ciąży masuje się intensywnie... Taki urok ciąży- woda się zatrzymuje i tłuszczyku przybywa:) ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka- mój Boże , tak bardzo mi przykro , trzymaj się dzielnie ... przytulam mocno ... Tylko nie rozumię ... podglądać będziesz ? USG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×