Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

EdZiA:) no nie jesteś sama ja tez się z tym męczę i bardzoomnie to drażni szczerze :( tak to kosmetyki używałąm na celulit a teraz nie mogę... no trzebabedzie przebolec ,ale mam nadzieję ,że taki nie zostanie mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozsan- gratuluję synka , jak juz będziesz miała czas to napisz jak tam wyglądało to USG :) Mufi - no tak jest , co lekarz to inne poglądy i zalecenia i to nie tylko w ginekologi czy położnictwie , trzeba po prostu ufać swojemu i tyle . Wiadomo, każdy lek trzeba konsultować a co dopiero w ciąży . A widzisz , znowu w tym linku który ja podałam jest napisane : "Nie stwierdzono jakiegokolwiek szkodliwego wpływu preparatu na płód. Lek nie przenika do mleka matki " W pierwszej ciąży miałam problemy z bakteriami w moczu i wyleczyłam je antybiotykiem, na szczęście do tej pory jest spokój . Ach... cellulit , nawet o nim nie wspominajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cellulit.... nawet na jednym zjęciu z wakacji go widać :-( a przed ciążą prawie się go pozbyłam. Jedyny mam plus taki że mężowi on przestał przeszkadzać albo po prostu z racji ciąży mi go "wybacza". To on głównie mnie motywuje żeby z nim walczyć. No a teraz zostały tylko masaże, nawet zrezygnowałam z naprzemiennych pryszniców bo czytałam że szkodzą na płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż nie zauważa u nikogo celulitu hhe. Za to mój tatuś, zawsze mi mówił "kochanie, o nogi trzeba dbać i nie można doprowadzić do cellulitu. Jak będziesz wyglądała w spódniczce? " A ja zawsze się śmieje bo mój tatuś ma ogromny brzuszek(piwny-choć nie pije alkoholu:)) i chyba nigdy nie przykładał wagi do swojego wyglądu:) Kobietki po ciąży doprowadzimy się do porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama_85 najprawdopodobniej różnica wynika z tego, że mamy różne długości cykl. Ja mam 30 a tak jak mówicie dzidzia i tak będzie wiedziała kiedy na świat przyjść. Poza tym śliczny brzusio, mój wygląda podobnie. Co do Furarginum to ja mam jakieś lekkie zapalenie i moja gin. przepisała mi go 3 x1 tabletka i tak mam wybrać dwa opakowania po 30 tabletek. Powiedziała, że Furarginum jest najlepsze dla kobiet ciężarnych bo niby działa w pęcherzu i jest wydalany z moczem, czy coś. Tak powiedziała, więc chyba wie co robi. Dziewczyny strasznie wam zazroszę, że znacie płeć my mamy zapisać się na USG połówkowe tak około 10 września więc może wtedy. Dziewczyny mam taki dylemat, we wrześniu wygraliśmy z mężem wycieczkę do Włoch na tydzień czasu, odległość 1200 km z tym, że musielibyśmy tam dojechać samochodem. Konsultowałam się z moim ginekologiem i powiedziała, że jeszcze przed ewentualnym wyjazdem powinnan przyjść na wizytę i jak będę się dobrze czuła to raczej mogę jechać, musiałabym tylko wyrobić w NFZ taką międzynarodową kartę ubezpieczenia w razie co.. Będę wtedy w 22 tygodniu i nie wiem, czy powinnam jechać. Z jednej strony bym chciała, ale trochę boję się, że to za daleko. Co myślicie na ten temat. Może któraś z was też się wybiera w dalszą podróż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak wy sobie radzicie z tymi upałami. Ja po prostu nie daję rady. Od kilku dni 34-35 stopni tutaj. Chłodzę się jak mogę, moczę nogi w zimnej wodzie, piję niezliczone ilości mineralnej z lodem i cytryną, ale to i tak mało. Youssta, gratulacje parki Rozsan, gratulacje synka Alka, moje kondolencje Co do kształtu brzuszka, trzeba pamiętać, że dzieci nam się ciągle ruszają w środku, więc i kształt brzucha będzie raz bardziej okrągły, raz mniej. Mój brzuch jest dość pokaźny, wczoraj spotkałam koleżankę, która jest w 7 miesiącu i myślała, ze ja także w tym samym okresie ciążowym. Nie chciała mi wierzyć, że zaczęłam piąty. Dokładniej to w piątek zacznę 21 tc (już!), czyli teraz to już z górki, hahaha :P Moja mała jest tak ruchliwa i silna, że potrafi mnie obudzić w nocy :) Co do mojej wagi to narazie nie wiem ile na + W każdym bądź razie powiększyłam się tylko w brzuchu, piersiach i biodrach, reszta ciała bez zmian. A jem baaaaaardzo dużo. I lubię teraz znajomych spotykać, idąc gdzieś. Każdy dotyka brzuszka na tzw szczęście :) Pozdrawiam i życzę miłej reszty dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, jakby któraś miała konto na Fb, to zapraszam do znajomych, mam tam parę fotek z brzuszkiem :P i moje wiersze, i zdjęcia, które robię :) Konto mam jako Dominika Asemota :) Buziaki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane, dziękuję. Dziadek miał chore serce, po prostu przestało bić, słabł od jakiegoś czasu, więc mogliśmy się trochę przygotować. Ale smutek mimo to jest, wiadomo. Kika, podglądanie = USG połówkowe, chodziło mi o podejrzenie jaka płeć się kryje między nóżkami, właśnie jedziemy sprawdzić :). Trzymajcie kciuki, żeby się udało. Z góry dziękuję ;). Ściskam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka- o rany, to nieźle namieszałam , nie doczytałam głupia i pomyślałam że to z dzidziusiem coś się stało , dla tego nie rozumiałam co Ty chcesz podglądać ... w takim razie przykro mi z powodu śmierci DZIADZIUSIA . Koniecznie odezwij się po badaniu , trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoniaJulia - dzięki :). Fajną rodzinkę masz :) Alka28 - też w pierwszej chwili przeczytałam inaczej - tak to jest jak się czyta za szybko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh dziewczyny dałam czadu, kupiłam sobie przez internet spódnicę bo wszystkie mam sztywne w pasie, a chciałam taką na szerokiej gumce, wygrałam aukcję po czym przypatruję się spódnicy na zdjęciu na spokojnie bliżej, a to co wzięłam za szeroką gumkę w pasie to zdobienia wstążkami :D ale sierota ze mnie, przyjdzie spódnica i będę mogła ją sobie co najwyżej powiesić na ścianie i podziwiać dopóki nie urodzę i nie spadnie mi brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DoniaJulia prosze bardzo kochana :) czekam na aktualne zdjęcia brzuszków na garnku dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alka - przykro mi z powodu dziadka. Zdaj nam relacje po usg. Martini - mam nadzieje, ze u Ciebie wszystko dobrze. Donia - jak bede przy kompie to odezwe sie na fb. Dziewczynki, ale sie rozpisałyscie. U mnie z szyjka bez zmian, zleciłmi morf., mocz i toxo., glukoza po 25tyg. Dzidzia zdrowa i energiczna, znow szalała, az dr sie smiał:) Pomiary idealne, wazy 380g, i . . . bedzie dziewczynka:) Wszyscy sie ciesza, dziadkowie szczesliwi. Odezwe sie jutro jak przeczytam wszystko, teraz musze uciekac. Z praca meza tez juz ok na szczescie, uff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yeeta 86 ja 3 tygodnie temu bylam na wakcjach. Przejechalam samochodem 2500 km, ale nie jednego dnia. Moj lekarz pozwolil mi jechac bo z dzidziusiem wszystko ok, ale (zawsze jest jakies ale) kazal robic co trzy godziny postoj i spacerowac lub torche polezec. W pazdzierniku tez wybieram sie jeszcze na male wakacje, tym razem samolotem, jak lekarz potwierdzi, ze nie ma zagrozenia. Mysle, ze musisz zaufac swojemu lekarzowi i samej sobie. Wszystko zalezy od tego jak sie Ty czujesz i Twoje Malenstwo. :-) Ja generalnie mam lekarza nastawionego na to, ze kobieta w ciazy ma zyc normalnie, oczywiscie na miare swoich mozliwosci. Moim zdaniem fajne podejscie. Alka, moje kondolencje. rozsan gratuluje synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek 0121 - super, że wszystko dobrze. Ja martwię się swoją szyjką, też mam nadzieję, że będzie bez zmian. Wizytę mam w piątek i stresik coraz większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam chwilkę więc opiszę jak tu wyglądało USG. Trwało prawie 40 minut, dokładnie wszystko mierzyła z każdej strany, po kilka razy, pytania sobie napisałam po szwedzku a odpowiedziała mi po angielsku na nie...dzieciaczek ma 15,2cm... wszystkie pomiary są bardzo dobre...jest nadzwyczajnie ruchliwy, i kompletnie niewstydliwy co chwile pokazywał siuraka, nawet w stanie erekcji...wszyscy mieliśmy z tego niezły ubaw... A i wklejam zdjęcie do garnka z usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ale mnie tu nie bylo, na urlopie nie mialam czasu, mam wiele do nadrobienia, juz wiele dziewczyn zna plec ja jeszcze nie. A witam nowe mamusie, u mnie 2kg na plusie brzuszek juz ciazowy i spory he he jestem teraz w 19tc i moj maluszek ostro fika w brzuszku ide pakowac corcie do przedszkola, pozdrawiam i milego dnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :) Witajcie Kochane :) Jak tam samopoczucie dzisiaj ??? U mnie nawet nawet :) tylko cos mnie łydka boli :( a tak to właśnie wcinam śniadanko i piszę z wami oglądając Pytanie na śniadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozsan - super zdjęcie maluszka z USG, mój gin zawsze robi takie, że nic nie widać chociaż na monitorze widać nieraz super wyraźnie dzidziusia :) a ja byłam na pobieraniu krwi, zrobiłam sobie wskaźniki tarczycowe, a teraz wcinam owsiankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×