Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

No przesadzacie z tą ogórkową! Ja chyba też zrobię, bo już czuję zapach waszych zup... mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) no ja dziś nie robię Ogórkowej może jutro zrobię a dziś to mam poledwiczkę w sosie ziemniaczki i surówka...a dacie przepisy na swoje zupki Ogórkowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
Madzia_mi youstta ma rację z tym sądem pracy, oglądnij sobie ten program http://vod.onet.pl/miedzy-nami-rodzicami,miedzy-nami-rodzicami,4298,0,4775,odcinek.html Youstta gratuluję ci ogromnie parki. Ogórkową rzeczywiście zapachniało na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupa ogórkowa : (porcja dla 4 osób): - 4-5 ogórków kiszonych - woreczek ryżu białego - dwie nóżki z kurczaka - kostka rosołowa - włoszczyzna - 4-5 ziemniaków - sól, pieprz do smaku nóżki i włoszczyzne gotujesz jak na rosół...pozniej jak bedzie gotowe wyciągasz...wrzusasz woreczek ryżu białego...i obrobione w małe kawałeczki mięsko z nóżek oraz w kosteczkę pokrojone kartofelki i dalej gotujesz...na sam koniec posiekane na grubych oczkach ogórki kiszone a na koncu przyprawy i wsio :) mi zawsze wychodzi smacznie :))) smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Uzupełniam tabelkę ;) madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________dziewczynka moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___90%Dziewczy nka goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_100% CHŁOPACZYSKO---MAKSIU.. Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glorias ja robie zupe bardzo podobnie, tylko wylawiam nozki i nie wrzucam kawalkow miesa. Nozki zostaja przerobione na drugie danie lub zostaja na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie z ziemniackami i smietana, z ryzem musze sprobowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się wpisuję :)) madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________dziewczy nka moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___90%Dziewczy nka goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_100% CHŁOPACZYSKO---MAKSIU.. Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira wlasnie w necie przeczytalam przepis ze smietana...ale babcia mnie zawsze tak uczyła wiec wole nie ryzykowac...:) nie wiem kiedy dokladnie i jak mam ja dodać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Ira a do czego ty chcesz dołączać? Przecież do tego tematu dołączyłaś już dawno. Nie bardzo zrozumiałam o jakie dołączanie chodzi. :) Ogórkową może sobie machnę w przyszłym tygodniu -mam tyle ogórasów zakiszonych że nic tylko robić. Teraz to konsumuję ogórki tak prosto ze słoika -przynajmniej nie mam problemów z załatwianiem się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście :) Nie wyrabiam z czytaniem. Glorias - robię zupkę podobnie, ale z ryżem nigdy nie robiłam. Ogórkową robiłam w poniedziałek więc z wypróbowaniem przepisu muszę poczekać ;) To też jedna z moich ulubionych zup. Gosia32 - napisz koniecznie po wizycie co Tobie gin powie na temat szyjki ;) Tylko się nie zamartwiaj, na pewno jest dobrze. U mnie jak pisałam wczoraj szyjka nic się nie skróciła (a kontroluję już ją od 13 tyg.) Oby tak już zostało, ale muszę się oszczędzać i nadal kontrolować. Nie ma innego wyjścia. Gosiu to Twoja pierwsza ciąża (przepraszam, ale dużo nas jest i nie pamiętam wszystkiego ;) )? Czekam na wiadomości od Ciebie po wizycie ;) Mój gin to jest bardzo wyczulony na tym punkcie, ale to dobrze. Rozsan - śliczne jest to zdjęcia. Gratuluję synka! Elzuniaw1 - haha zakręcona jak i ja w ciąży (chodzi mi o tą spódnicę). Łapię się na tym, że w ciąży wolniej kojarzę, a wczoraj (aż wstyd się przyznać) zastanawiałam się jaki piszę się "herbata" :p Jeśli robię to błędy to wybaczcie, to mój objaw ciąży ;) Donia - wysłałam Ci zaproszenie ;) Wczoraj na wizycie miałam wysokie ciśnienie i gin kazał mi ograniczyć sól i kontrolować ciśnienie 6 razy dziennie i zapisywać. Zawsze u niego w gabinecie mam podniesione, ale już "zamówiłam" u teściowej ciśnieniomierz. Sól też ograniczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 cześć kochana :) u was też tak duszno ? u mnie jak narazie 22 stopnie sa ciekawe jak jutro będzie ?? idę zaraz pieski spuścić pobawię się z nimi troche a potem obiadek zjeśc :p i będę za 203 godzinki może wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też Was przepraszam za ortografy. Nie wiem co mi się dzieje przez tą ciążę. Z ortografią i gramatyką nigdy nie miałam problemów, a teraz ... Albo zapominam jak nazywają się przedmioty codzinnego użytku. Ostatnio był niezły ubaw jak 5 min starał sie sobie przypomnieć słowo blat, a oczywiście nikt mi nie chciał przypomnieć jak nazywa się to coś w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje za ciepłe słowa...:* jestescie wspaniale. tak mam umowe zlecenie, teraz akurat mam ją do konca grudnia. przedłuzaja zazwyczaj na pol roku albo raz na 3 miesiace róznie. wykonuje taka sama prace jak osoby zatrudnione na umowe o prace. mało tego szef zrobił nam na lewo urlop platny czyli mielismy 20 dni platnego na lewo. Pracuje jak wół,nikt nie patrzy na to ze jestem w ciazy i moge byc słaba. jak rano wchodzialm i powiedzialam mu ''przepraszam za spoznienie zaspalam bo mialam w nocy goraczke'' to wo gule nie zareagował a spoznilam sie raptem 5 minut;/ ech porabane to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - u nas też jest duszno, ale szczerze to ja cieszę się, że chociaż końcówka lata jest taka słoneczna ;) Wczoraj zanosiło się na niezłą burzę, ale na szczęście przeszło łagodnie. Mufi - jakbym czytała o sobie, zawsze miałam dobrą pamięć, a teraz coś mi szwankuje. I dziękuję za gratulacje ;) Na mieście wszyscy wiedzą, że urodziłaś, a sama zainteresowana nie wie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem pisalam wczesniej nie bylo mnie tyle czasu a wy juz sie dobrze znacie.... Mnie tez dopadl juz celulit fuj fuj, az mi maz powiedzial ze tylek mi rosnie wiecej jak brzuch, teraz ogranicze slodycze bo i tak to puste kalorie, a ta poduche to mialam, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia_mi - przykro mi z powodu Twojego szefa DRANIA, ale jestem pewna, że wszystko się ułoży. Jesteś twarda babka i dasz sobie radę ;) Wiem jak to jest na przykładzie męża jacy wredni potrafią być pracodawcy. Youstta - w jakim czasie szyjka Ci się tak skróciła? Moja jest taka jak Twoja obecnie, ale twarda i co najważniejsze zamknięta. Widzę, że też masz twardnienie brzucha, tak jak Ty biorę Magnezin i nospę po 3x1 a Ty? U mnie też nic złego się nie dzieje, ale wystarczy, że myślę o tym, że jednak nie wszystko jest ok. Twardnienie brzucha i skurcze też nie spowodowały skracania się szyjki, lekarze mówili mi, że to przeważnie jest bezobjawowe. Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! W pierwszej ciąży też szyjka się skracała? Martini - ciekawe co u Ciebie, odezwij się do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilcia_w
ok nie wiem czemu się nie otwiera więc zrób tak wejdź na stronę www.vod.onet.pl , dalej w wyszukiwarce w prawym górnym rogu wpisz Między nami rodzicami i otwórz odcinek 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira - oczywiście, że możesz dołączyć. Zresztą o co Ty się pytasz, przecież Ty już jesteś "nasza" ;) Dziewczynki wczoraj dowiedziałam się, że w październiku szykuje się nam wesele (o dziwo pierwsze w tym roku bo zawsze mamy ich ok 3-4). Wesele kuzyna męża, w mojej rodzinnej miejscowości (bo mąż też ma tam rodzinkę). Chyba na szybko organizowane bo nawet chrzestna dowiedziała się w tym tyg. Zastanawiam się czy iść na to wesele, bo i tak nie będę mogła się bawić, a u mnie taniec na weselu to podstawa udanej imprezy ;) Poza tym nie wbije się w żadną z moich sukienek do tego czasu ;/ Przez przypadek znalazłam coś takiego - to dla mnie odp.rozwiązanie :) ;) ;) http://www.smog.pl/wideo/47276/najtansza_sukienka_swiata/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowakroowa
hej dziewczyny! jak mogę Wam doradzić, to bądźcie uważne jak wrzucacie zdjęcia z usg bo tam są Wasze nazwiska. A nieżyczliwych osób na tym forum nie brakuje, po co Wam potem nieprzyjemności. Zdrówka życzę i szczęsliwego rozwiązania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, U mnie pochmurno i duszno, noc miałam beznadziejną, nie mogłam zasnąc, udało się chyba koło 3ciej :(. Też się zastanawiam co tam u Martini. Ostanio nie pisałam więc Youstta gratuluję parki, super wiadomość :) i wszystkim dziewczynom które poznały już płeć :) Z tą pamięcią to ja mam tak samo, ostatnio wstawiłam ryż do gotowania i zapomniałam o nim, najlepsze jest to że czułam, ze coś się przypala ale stwierdziłam, że to pewnie u sąsiadów. Zanim się kapnęłam że to mój ryż to już garnek był czarny i ryż też. Muszę uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×