Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Cama - Ty zawsze masz usg w szpitalu czy miałaś też u swojego gina bo nie pamiętam? Powiem Ci, że u mnie w szpitalu mają dobry sprzęt, ale wydaje mi się, że lekarz nie bardzo chciał wypowiadać się na temat płci, nie chciał wziąć na siebie tej odpowiedzialności ;) Wolał zostawić to mojemu panu od usg ;) To tylko moje odczucia więc trzymam kciuki, żebyś dowiedziała się kto tam sobie rośnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie się zastanawiałam gdzie jest Cama :) czy zaspała :) u mojego lekarza też sprzęt jakby podejrzany, niby na początku widziałam super dzidzię transwaginalnie, extra zdjęcie mi zrobił, a przez brzuch widziałam duszka i śnieg :/ a na zdjęciu mam rozmazaną plamę bezkształtną, jak tym razem będzie podobnie to się załamię Aguniek0121 - czekam właśnie na to, że wszystko się ułoży jak pojawi się dzidziuś, ale jest mi przykro, że jest jak jest :( rozmawiam z nim b. często, może aż za i mówię mu o tym co ja czuję, że chciałabym żeby zapytał jak się czuję, żeby zainteresował się brzuszkiem, no i grochem o ścianę USG mam już w poniedziałek!!!! nie mogę się doczekać :) Madzia_mi - ale dziś się już lepiej czujesz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama- to jeśli zawsze tam masz to na pewno powie Ci gdy sam będzie pewny ;) Ja miałam trochę inny przypadek, bo to przypadkowy lekarz ze szpitala i robiąc mi usg miał inne rzeczy na uwadze. A może tylko mi się tak wydaje i rzeczywiście nic nie widział ;) Chociaż mój "kochany" pan od usg mówił w 17 tyg o dziewczynce, a w szpitalu w 20 tc nie zdradził nic. Trzymam kciukasy i czekam na wiadomość. Eluznia - wiem, że Ci smutno bo chciałabyś, żeby mąż poświęcił Ci więcej uwagi, ale cierpliwości ;) Może on musi do tego dojrzeć, może jak już brzuszek będzie bardzo duży i termin porodu blisko to wtedy milutko Cie zaskoczy ;) A jak już dzidziuś będzie to w ogóle oszaleje ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 kochanie dziś weszłam na neta troszke później a wstałam o 7:30 :) mały stresik mam przed USG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 powiem ci tak ,że tu w szpitalu na szybko robią USG a mam już 18 tydzień więc mogliby dziś byc bardziej dokładni ??a mój Ginekolog ma mały sprzęt i nie robi mi ostatnio USG wcale dopiero w szpitalu mam robione jak się z panią ginekolog umówię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Cześć kochane! Madzia_mi - ja od roku mam sprawy z pracodawcą. Jeśli chcesz to mogę ci opowiedzieć jak to wygląda tak "od kuchni" ale to musiałybyśmy zgadać się poza forum - bo nie ma sensu wywlekać wszystkiego tutaj. Jeśli chodzi o moją Dzidzię to okropny wiercioch mi w brzuchu siedzi :) Nie ukrywam że się z tego cieszę. Prawie cały czas siedzę sama w domu i jak tak Maleństwo kopie to mi o wiele raźniej. Dziś byłam na badaniach ( morfologia i mocz) zobaczymy co wyjdzie. Do tej pory wyniki były idealne. No a w poniedziałek kontrola u ginekologa i usg :) Zobaczcie jak to szybko leci - jeszcze niedawno drżałyśmy byle zakończyc 3 miesiąc a tu już połówka za nami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - Ty to zawsze taki ranny ptaszek na tym forum, a dzis pustki. Ja tez zastanawiałam sie co z Toba:) Wiem,ze dostycznia jeszcze troche czasu zostało, ale mam nadzieje, ze bedziemy tu zagladały po porodzie w miare mozliwosci:) Dla wszystkich mamusiek :* Ide do tego sklepu, moze jeszcze jakies buty kupie bo najlepsze zostawiłam u rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama- a mi ostatnio w szpitalu jak lezałam trafił sie super lekarz i robił usg ok 40min spr.wszystko dokładnie po 2 razy. Tylko nic sie nie odzywał podczas usg taki był skupiony. Dopiero pod koniec przemowił. Ale b.miły i sympatyczny, oby wiecej takich rzyczliwych ludzi pracowało w szpitalach. Nawet komplement mi powiedział:), odmłodził mnie o 3 lata, nie wierzył, ze mam 27:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 Mi USG w szpitalu robi moja pani Ginekolog i pani Ginekolog-położnik tego szpitala i zawsze jest to na szybko robione mam nadzieje,że dziś dłużej będzie trwało to badanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczyny, Alka28 gartuluję córeczki :), Ja dzisiaj mam USG 4D na 15 stą, ciekawa jestem co tam u mojego szkraba . Zaberamy ze sobą naszego 5 letniego synka żeby zobaczył braciszka, ciekawa jestem jego reakcji :) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivona82 super ,że maluszka zobaczysz w w ymiarze 4D i ,że synuś zobaczy braciszka młodszego :) kochana czekam na relacje po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zamówiłam sokowirówkę(poprzednia zepsuła się, ale oddali pieniądze) -czekam z niecierpliwością na swojskie soczki:)mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra 11 bardzo chetnie:) Elzunia bardzo piekny brzuszek:) tak zgrabniutki:) czuje sie tak sobie ale pracowac musze poki co juz weekend prawie:) Coraz bardziej leci mi ta ''siara'' :P przed chwila zobaczylam ze przemoglo mi przez materialowy stanik na bluzke,:P no kurcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camilla2011 piękny brzuszek, mój podobny w kształcie tylko większy :D A co do twojej koleżanki to uważam że ona jest głupia a nie odważna. Przecież i tak mają obowiązek przedłużyć umowę do dnia porodu, wiec po co narażać dziecko. No ale nie nasza sparwa. Co niektóre przyszłe mamy uważają że wypicie jednego piwa nie zaszkodzi, a my tu drżymy przed wypiciem coli - no ale każdy ma inny punkt widzenia. Cama_85 współczuję pogryzień przez komary, mnie jak pogryzą to mam bąbel wielkości jakbłka dlatego wystrzegam sie ich jak ognia, chociaż muszę przyznać że w ciąży jakoś mniej odczuwam ugryzienia. Może dzidziuś przynajmniej nie będzie na nie uczulony. kokosznel ja 5.09. idę na 4D do Dr Śliwy w PF - koszt 250zł. Dam Ci znać jak to wyglądało, bo raczej chyba nie uda Ci sie zapisać wcześniej. Najlepiej to już zadzwoń i się umów, żeby zdążyć przed 23 tc. Alka28 gratuluję Hani, oj jak ja bym chciała mieć dziewczynkę żeby teściowi utrzeć nosa :D ale to długa historia. elzuniaw1 nie martw się zachowaniem męża, może jeszcze potrzebuje czasu, u mężczyzn instynkt przychodzi zwykle po porodzie. U mnie jest nieco inaczej ale tłumaczę sobie to tym, że my kilka miesięcy się staraliśmy i mąż przeżywał też że nam się nie udaje, więc teraz tak bardzo okazuje radość. Zresztą wiele zależy też od charakteru człowieka, niektórzy są bardziej wylewni inni mniej. A czasem to kazywanie uczuć mnie po prostu męczy, więc zawsze są dwie strony medalu. My wczoraj chcieliśmy pośpiewać piosenki fasolek, ale powiem Wam że pamiętamy tylko refreny, także trzeba sobie odwieżyć wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Ivona taki brzuch to ja miałam nie będąc w ciaży. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivona82 w ogule nie widac żebyś była w ciazy ... SZOK. moj brzuch z Twoim i nnych dziewczyn w ogule bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi no u mnie jest tak ,że ja jestem lepszym kąskiem teraz w ciązy niż kiedyś .. to do mnie komary lecą a męża może ugryzie kilka szt. zaledwie a mnie kilkanaście na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
pewnie Ivona zanim zaszła w ciążę to miała brzuch płaski jak deska. Z ciekawości ile masz w obwodzie? Swoją drogą zazdroszczę płaskiego brzucha (przed ciążą oczywiście) bo ja choćbym i najchudsza była to górka tłuszczyku stale była i nigdy nie miałam płaskiego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dziś 19cie pełnych tygodni za nami :) Muszę sie pochwalić, że będziemy mieć Synka :D Ps. Pozdrawiam Moją Mamę, ktora podczytuje ten topic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×