Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Bardzo ladnie wyglądasz DoniaJulia... Cama_85- czekam z niecierpliwością, choć nie wiem czy będę miała czas dzisiaj wejśc na kafe:( Hmm ale chociaż zerknę, a napiszę w najbliższym czasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdZiA:) tylko wróce to napisze :) DoniaJulia Pikny brzusek :)Jak ty zgrabniutka jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
Ale macie ładne brzuszki.... :) Zrobiłam dziś kolejny krok który planowałam od dawna - poszłam na henne i regulację brwi - wreszcie wyglądam jak człowiek. U nas też upał. W cieniu 29,4. Pakuję zaraz psiaka, jadę po męża do pracy i od razu jedziemy nad wodę. Będę zazdrościć mężowi że sobie popływa... ale ja chociaż nóżki pomoczę - to i tak ochłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 września idę na usg 4d i myślę, że wtedy już wszystko pięknie będzie widać i będę już pewna czy to chłopak czy dziewuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
No ja już dawno powinnam była to zrobić. Rzadko się maluję więc takie podkreślenie oka się przyda. A zza brwi to juz wogóle oczu nie było widać... :) Teraz na jakiś czas spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniek0121 - brzuszek w ubraniu podobny do mojego, taki zgrabniutki :) Sparking - witam na forum DoniaJulia - jesteś pewna, że gdzieś za jednym dzidziusiem nie chowa się drugi? :) brzusio masz śliczne i b. duże :) ja też mam termin - nie martw się :) wyobraź sobie, że mój mąż płci znać nie chce i co ja mam powiedzieć? a tak bym chciała wiedzieć czy to córcia :) Sandra 11 - oj też bym chętnie pojechała z psiakiem nad wodę, ale mój mąż wraca tak późno z pracy i jest b. zmęczony :/ Cama nie stresuj się :) czekam na wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno dam znać kochane :) a zaraz ide pomyśleć w co sie ubrać na wizyte na termometrze mamy 30 stopni :) i dusznooooooo... strasznie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne macie te brzuszki, u mnie jeszcze nie bardzo widać - przynajmniej tak mi się wydaje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzunia, miałam nadzieję, ze będzie dwójeczka, ale potwierdzone, ze jeden dzidziuś we mnie siedzi. :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy te brzuszki macie takie małe że ja zaczynam się poważnie zastanawiać nad tym jak duży jest mój dzidziuś. W dodatku łobuziak i kopie mnie co chwila. I jeszcze jak szybciej urośnie i zechce sie wcześniej urodzić to może będzie grudniowy. NIe wytrzymam już do tego usg połókowego a to jeszcze 1,5 tygodnia :D. Aguniek laska z Ciebie - brzuszek piękniusi. Donia to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking - witam nową mamusię ;) Ja też mam termin - kiedy masz usg? Mam nadzieję, że dowiedz się jaka będzie płeć na tej wizycie ;) Może nam wydaje się, że sprzęt nie jest najlepszy, ale lekarze są już wprawieni i jak ma zobaczyć to zobaczy ;) Dziewczyny dziękuję za miłe słowa. Mufi - ja mam malutki brzuch jak na 22 tc, ale dzidziuś jest duży. Maja mama dawno mówiła, że śniła jej się duża dziewczynka ;) Jeszcze 1,5 tyg. i będziesz wiedziała jak dzidziuś sobie rośnie. Sandra - fajnie, że sprawiasz sobie tyle przyjemności :) Samopoczucie na pewno masz lepsze prawda? Mi też przydałby się fryzjer.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama - szykuj się na usg i przynoś dobre wieści. Donia - śliczny brzuszek i w ogóle masz bardzo fajne fotki rodzinki na fb ;) Martini - czekamy na Ciebie kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popstrykam na weekendzie to Wam pokażę. Pewnie będę na pierwszym miejscu w wielkości :d Pocieszam się tylko faktem, że już na pierwszej wizycie w 6tc lekarz mówił że mam dużo wód płodowych. No i staram się tez dużo pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej DoniaJulia - śliczny brzusio :) Ja byłam dziś na USG połówkowym i wszystko idealnie, jestem w 21 tygodniu i 3 dniu i mała waży już prawie 500 g. Lekarz potwierdził, że będzie dziewczynka :). A na 18 idę do mojej lekarki i sprawdzi mi szyjkę - trochę się stresuję, ale najważniejsze że z dzidziusiem wszystko książkowo. A przytyłam o początku 4 kg. Cama - czekam na Twoje wieści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32 cieszę się, że wszystko ok, no i gratuluję córeczki. Ja też juz po wizycie, miałam USG 4D, niezapomniany widok, wzruszyłam się strasznie, mąż też a nasz synuś wpatrzony w ekran pytał kiedy braciszek wyjdzie z brzucha :). Wszystko jest ok, maluch rozwija sie prawidłowo, wazy 350 g. Jestem przeszczęśliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32, Ivona82 - wspaniałe wiesci :) Gosia pisz co tam po wizycie u gin. Mufi - pisałas, ze bolał Cie brzuch. Jakie to konkretnie sa bole gdybys mogła opisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochan już jestem po wizycie :) No więc tak nadal nie wiem czy chłopiec czy dziewczynka bo maluszek pupcie docisnoł dościanki :) Wszystko dobrze się rozwija długie nóżki :) Wielkość malucha to 13 cm waga 220 g ilość wód płodowych prawidłowa wymiar dwuciemieniowy główki, czyli szerokość główki od ciemienia do ciemienia 41mm Maluszek dośyć spokojny :)złapał się słodko za główkę pani ginekolog powiedziałą ,że salutuje :) hehehe i stwierdziły ,że nie widziały nic męskiego póki co może przez pępowine która znajdowałą się miedzy nogami :) Mąż był przeszczęśliwy po badaniu głaskał i głaskałby brzuszek i mówił do niego :) he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia32, - ale masz już dużego dzidziusia pół kilo to już naprawdę coś! :) Ivona82 - oj zazdroszczę, mnie niestety nie stać na 4d, ale myślę, że zadowolę się zwykłym już w poniedziałek :) Cama_85 - super, że wszystko w porządku, jeju jak szczegółowo opisałaś, fajnie, ale u Ciebie to jeszcze nie było USG połówkowe, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, Co Wy kobiety nie pracujecie, że takie płodne w pisaniu jesteście? Skąd Wy macie czas? Ja co dzień w pracy do 5.30. Jak wszystko będzie ok to popracuje prawie do końca, ciąża to nie choroba nie ma co z siebie robić kaleki. Dzieciaczek kopie, chciałabym wiedzieć płeć. Jak pewnie większość z nas. Mała mi, mocno Ci kibicuje, żeby udało Ci się załatwić umowę na pracę. Wiadomo, jak ważny jest macierzyński. Proszę Cię tylko nie załamuj się. Pamiętaj, że tam gdzie zamykają się drzwi to otwiera się okno. Znajdziesz rozwiązanie. Zobaczysz. Bl ruchy albo ich odczuwanie to bardzo indywidualna sprawa, w koncu sobie uzmysłowisz, że czujesz ruchy od dawna tylko nie wiedziałaś, że to to. Sparking witaj, ja też niedawno dołączyłam. Cama widze, że super wrażenia z wizyty:) Kika 79 też jestem w szoku, że tyle potrafią dziewczyny napisać w jeden dzień! Mufi hmmm dziwna sprawa, może zanim im zwrócisz uwagę zapytaj dlaczego tak robią. Jej rzeczywiście to musi strasznie wyglądać. Fajne macie brzuszki. Mój raczej nisko, taki jego urok. Wielkościowo widoczny ale nie wielki. Gratuluję tym które już znają płeć maleństwa. A jak z imionami??? Nie dzielicie się tu takimi informacjami ze względu na plagiat? Mam prośbę, oczywiście jeśli będzie Wam się chciało. Jako, że tabelka nigdy się nie sprawdza bo ostatnia najbardziej up to date kopia zawsze wsiąknie, może dałybyście się namówić o wpisanie tygodnia i płci dziecka i daty porodu po prostu w stopkę? Tak będzie bardziej przejrzyście. Oczywiście jeśli uważacie ten pomysł, za warty przemyślenia. JEśli nie to nic się nie dzieje. Tylko ciężko sie zorientować kto jest na jakim etapie :) Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 no raczej to nie było połówkowe kolejna wizyta dopiero jest na 14 września a będę wtedy w 22 tygodniu jakoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elzuniaw1 , USG 4D robiłam w szpitalu gdzie pracuje mój lekarz. Dla swoich pacjentek wykonuje je za 150 zł, a normalnie jest 250 zl, dlatego skorzystaliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cama od jakiegoś tygodnia i z każdym dniem wyraźniejsze! Wciąż to dla mnie magiczne i niesamowite jak maluszek się rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion to super ja narazie mam cisze :) ale widziałam na Usg jak maluszek się ruszał i to jest dla mnie ważne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×