Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Ja poprzednie wyniki miałam za niskie. Lekarz mi od razu wytłumczył, że to normalne. Najpierw wiecej jest "rozcieńczacza" w krwi a dopiero później więcej jest krwinek itp. A skoro lekarz mówi, że dobrze to na pewno jest dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini657 - widzisz, mówiłam, że zwolnienie Ci się należy i koniec! :) nie wiem co akurat wyszło Ci nie w normie, ale mi wyszedł hematokryt poniżej normy, ale wypytałam o to dokładnie lekarza dlaczego i czy z pewnością wszystko jest okey (jestem mega upierdem w tych kwestiach :D ), wytłumaczył mi, że tyle poniżej normy to zupełnie normalne w ciąży i nie mam się czym martwić, także no najlepiej było po prostu zapytać lekarza co dokładnie znaczy wartość poza normą i dlaczego tak się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Martini, super że dostaniesz L4. Widzisz a tak się martwiłaś. :) Co do wyników badań to lekarz najlepiej się na tym zna poza tym pewne wyniki w ciązy wychodzą poza normami. I to jest ok. "Poszczególne wyniki morfologii, które byłyby poniżej normy nie muszą od razu oznaczać czegoś nieprawidłowego, gdyż mogą być charakterystyczne dla Twojego organizmu i nie powinnaś się nimi martwić. Lekarz zawsze patrzy na morfologię w ogólnym ujęciu opierając się na wcześniejszych badaniach i etapie ciąży na którym się znajdujesz. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi lekarz nic nie chce tłumaczyć, pewnie w związku z tym że słabo operuje językiem polskim u mnie wyniki są takie: leukocyty 13,4- norma 4-10 hemoglobina 11,6 norma 12-16 hematokryt 33,9 norma 37-47 LYM% 16,9 norma 20-50 NEU% 77,3 norma 30-70 no i za wysokie pH w moczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
LEUKOCYTY inaczej KRWINKI BIAŁE (L, WBC) 10-15 TYS./L; w ciąży jest ich zawsze trochę więcej niż normalnie; HEMOGLOBINA (Hb, HGB) 11,5-13,5G/DL; gdy wynik jest poniżej normy najprawdopodobniej masz anemię z powodu niedoboru żelaza, HEMATOKRYT (Ht) 37-52%; jego wartość zależy od liczby wszystkich elementów morfologicznych krwi; kiedy jest niższa mamy do czynienia z niedokrwistością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
pozostałe dwa wyniki też mogą być tak jak u ciebie(pierwszy poniżej, drugi powyżej normy) bo tak się w ciąży dzieje. PH moczu to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, co do wózków to mi się podobają http://www.youtube.com/watch?v=7HmCIpkORF0 http://www.youtube.com/watch?v=psdssPrdPjE Właściwie dlatego, że są tak łatwe i proste w składaniu i odpinaniu kolejnych elementów. Łatwiej będzie wziąć tylko gondolę jak dziecko w wózku uśnie niż szarpać się przez drzwi z olbrzymem. I bardzo mi się podobają wózki z gondolą wymienianą na nosidełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Jestem już w domu. I jak się okazało, nie będę mieć dziewczynki, lecz syna. Miesiąc temu wyszło, ze córeczka (to był 16/17 tc) a teraz....no cóż... ważne że zdrowe. Widziałam jasno i dokładnie co ma między nogami. Jednak dobry sprzęt to podstawa... Teraz w 21tc waży 420 gr i ma około 22 cm (to jest wymiar z nóżkami). Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I POPRAWIAM PŁEĆ W TABELCE madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin_________dziewczyn ka moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___chłopak goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____ Dziewczynka Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_100% CHŁOPACZYSKO---MAKSIU.. Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kushion- pierwszy link nie chce wskoczyć a ten drugi Graco mogę polecić z ręką na sercu , mieliśmy przy córce i teraz tez będziemy go używać . Ostatnio nawet nas kusiło żeby go sprzedać i kupić coś z dużą gondolą ale nam go po prostu szkoda . Nie jest może jakiś super lekki ale za to bardzo stabilny , przestronny , ma dużą budkę , kosz , obrotowe koła , można montować na nim fotelik , wyprać tapicerkę , szybko i łatwo się składa. Ma tylko ta małą gondolę - nosidełko , która wystarczy na kilka pierwszych miesięcy ale potem , składa się oparcie na płasko a przy nogach podczepia takie coś i tez dziecku w tym wygodnie . Super sprawą jest ta baza do fotelika , to jest na prawdę świetna rzecz , szczególnie jak się dużo jeździ samochodem :):):):):):) To moje skromne zdanie :) No i mają fajną cenę , w ostatnim czasie dużo staniały bo pojawiła się nowa kolekcja ale tamte już mi się nie podobają z wyglądu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim mamusiom :) Jestem nowa i bardzo chętnie dołączę do waszego grona styczniówek :)) Kilka słów o mnie i moim małym szkrabie w brzuszku :) Jestem w 19 tygodniu, 2 dzień. Termin mam na 30 stycznia. Dzidzia wyczekiwana (pół roku starań) Wiem już na 100 % że będzie chłopiec :) (imienia jeszcze nie wybraliśmy) Ruchy dziecka poczułam pod koniec 16 tygodnia, to moja pierwsza ciąża ale jestem dość szczupła więc pewnie dlatego tak szybko. Na zwolnieniu jestem gdzieś od 8 tygodnia, praca dość fizyczna więc lekarz stwierdził że musi być zwolnienie. Wizyty mam co 4 tyg, zawsze mam usg :) co mnie bardzo uspokaja jak widzę mojego bąbla :) teraz wybieram się do doktora 9 września i już nie mogę się doczekać :) Będę miała teraz połówkowe. Muszę zrobić teraz na wizytę morfologie, bad. ogólne moczu, VDRL i glukozę do picia. Wszystko przebiega ok martwię się tylko ponieważ mam Grupę krwi z RH- a mąż RH+ boję się konfliktu serologicznego mimo iż w pierwszej ciąży jest bardzo rzadki, muszę zrobić przeciwciała. To miłego i dodaję się do listy :) Buziaki Julka Z. l. 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia - jaka niespodzianka :) Ważne że zdrowe maleństwo :) Czyli już drugi przypadek że lekarze się pomylili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Donia a to ci niespodzianka. Dobrze sie synuś zakamuflował. W tej sytuacji nie dziwię się mojemu ginowi że póki co nie określał płci. Bardzo jesteś niezadowolona z tej zmiany?? W temacie wózkowym mam uzywany wózek po dwójce dzieci z rodziny. W tym wózku jeździło moje pierwsze dziecko. W sumie używałam tylko gondolki a potem maluch jeździł w innej spacerówce. Wózek jest tego typu: http://sawex-wozki.pl/ALEGRO/Tedi/TurkusCzarny3.jpg tylko że starszy model -ma swoje lata ale szczerze mówiąc ileż to się zniszczy albo zużyje taki wózek? Na te parę miesięcy to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Kika a komu jeszcze się płeć zmieniła? kto miał taką niespodziankę jeszcze oprócz Donii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? wiosna7575____30______02.01_____Szczecin________? kika79________ 32_____ 03.01_____ Rzeszów________dziewczynka Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______dziewczynk a martini657_____23_____03.01______Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____04.01____ Warszawa_______ dziewczynka inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? elzuniaw1______28_____04.01_____Kraków_____niespodzianka spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin_________dziewczyn ka moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______chłopiec Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ Chłopczyk Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie-chłop czyk m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____Oświęcim___chłopak goha24 _______24______14.01_______lubelskie______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kokosznel _____ 22_____ 15.01______ Rzeszów_______? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____16.01______ Wrocław_______ chłopczyk i dziewczynka. -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? EdZiA ________ 25_____18.01______Głogów_______chłopczyk Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie zoooja________23_____22.01______podkarpackie____dziewczyn ka agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Agus83________28_____22.01_______Konst-Jeziorna_chłopczy k Glorias________24_____22.01_______Gliwice_________? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____ Dziewczynka Natalucha_____ 22_____ 23.01_______trójmiasto _____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_100% CHŁOPACZYSKO---MAKSIU.. Yeeta86_______25_____27.01_______Łódź edkar2________32_______?_________ Kraków________? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____? JulkaZ________23_______30.01_________Włocławek_____Chłopiec mon1czka25____28______31.01_______Ostrowiec Św._______?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam termin- u Tojah miał być chłopiec a będzie druga dziewczynka , chociaż tak na prawdę do końca nie wiadomo :) Julka - witaj :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezadowolenie..nie. jestem po prostu zaskoczona. trochę się przyzwyczaiłam do myśli o dziewczynce. Ale teraz przynajmniej będę wiedzieć jak to jest mieć syna, a moje córeczki brata. Młodsza jest wniebowzięta, że jednak braciszek, bo jak na początku stwierdziła, jak to jest mieć siostrę już wie. Za to obydwie były przeszczęśliwe, ze weszły ze mną do gabinetu i widziały jak brat do nich macha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
a widzisz Kika jakoś mi to umknęło w natłoku postów. Donia, no to tak czy inaczej fajna gromadka będzie. :D Julka, witaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
Hihi tak! u mnie tak wyszło. Ale jako,ze w środę idę na usg to może znów się odmieni. Choć już nie chcę,bo dziewczynka druga mi się marzyła! Donia - no to już uwagi do faceta! Nowy facet i nowa jakość w rodzinie ;-) Musi być odmiana! I to na całego! Ale rozumiem Ciebie, bo ja byłam zawiedziona pierwszą wersją,czyli chłopce,a potem jak już się oswoiłam,ze to bedzie on, to wyszło,ze dziewczynka i weź tu człeku coś zaplanuj hihi.. Ale nie narzekam,bo kumpeli tuż przed porodem (2 dni)z cudnej dziewoi zrobił się chłopak - i niestety musiał mieszkać w rózowym pokoiku i chodzić w rózowych ciuszkach - ale tylko na początku :-) Julka - witamy :-) Ja też mam - moim zdaniem wózek całkiem ok! :-) Ja polecam roana maritę (sprawdzone wśród znajomych i rodziny), mimo braku skrętnych kółek.Sama planowałam kupić taki,zle nie chciałam chodzić z wózkiem identycznym jak siostra. Ale też mam bez skrętnych kół i nie narzekałam,a zimą wręcz chwaliłam. Fakt,ze potem już latem byłoby wygodniej mieć spacerówkę ze skrętnymi kółkami,ale mnie to kompletnie nie przeszkadzało. Jednak ze względu na częste wyjazdy i miejsce w bagażniku musielismy kupić małą, lekką spacerówkę i dośc szybko córa się przesiadła do innego wózka. Ale teraz też wracamy do naszego mikado :-) kushion - chyba teraz to już każdy wózek ma możliwość wpięcia nosidełka.:-) u nas ze względu na bazę to mogliśmy kilka modeli wpinać i to jest super, bo zaczynalismy od nosidła formowego wózkowego,ale Młoda wyrosłą z niego i przeszlismy na większy Maxi Cosi i oba pieknie pasowały. Martini - oby dał to zwolnienie już i nie narażał Cię na nerwy zbyteczne! Moim zdaniem masz lekką anemię i spytałabym się w środę,czy coś masz brać na to. Ja od 12 tyg (w poprzedniej ciąży) brałam tardyferon. Ale zelazo u mnie zawsze nisko stało. Teraz nie wiem,bo moja lekarka jest niezwykle oszczędna w robieniu badan krwi i na razie miałam tylko raz, na drugiej wizycie - 10tc, teraz na kolejną wizytę mam zrobić. A to przecież już bedzie 6-ty miesiąc. Ale nic. Witaminki biorę i czuję się super. :-) A co do wysokiego PH to musisz zakwasić mocz. Żurawina, witamina C, sok z czarnej porzeczki. MNie tylko tyle zaleciła lekarka. Madziatek - tak coś z rutyną powinno pomóc. też to przerabiałam,ale poprzednio :-) Poza tym u nas ok. weekend basenowy. Moje dziecię kocha basen i żałuje,ze jak miała 3 miechy nie zapisalismy się na nauke pływania. Teraz z drugim spróbuje to zrobić. Ale i tak obmyslam,czy nie zapisać się teraz. Sama nie umiem pływac,ale wiem ,ze to fajna sprawa i im szybciej tym chyba lepiej ;-) NO i chyba udam się na zajęcia z jogi. od wrzesnia u nas ruszaja. Zobaczymy co i jak. I szkoła rodzenia też przede mna. Znów bym chciała się na nią wybrać. Tylko,ze u nas zajęcia są przed południem i nie mam co zrobić z dzieckiem. ale moze wynajdziemy jakiś złobek prywatny dla niej to bedę mogła chodzić w spokoju. . Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojah
i jak zwykle milion literówek,ale u mnie to norma. JUż chyba się z tym oswoiłam,ze potem sama mam problem z odczytaniem swoich postów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah też właśnie o tym myślałam, bo wyniki od 3 m-cy mam podobne. biorę Falvit mama i niby tam jest żelazo ale chyba to nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten drugi wózek to graco symbio może jeszcze raz wkleje link http://www.youtube.com/watch?v=TdNN08pdt80&NR=1 Witaj Julka mamy ten sam termin :) DZIEWCZYNY proszę was wpiszcie sobie w stopkę wiek ciąży, date porodu i płeć bo ta tabelka jest strasznie upierdliwa i niewygodna jak człowiek chce sobie przypomnieć kto jak jest daleko. Szukać tego po stronach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie badan, ja co wizyta robie badania, ale wszystkie wyniki przychodza do mojego lekarza i ja dostaje tylko ustny komentarz (jak do tej pory zawsze bylo ok) i zdjecie USG. Niestety ostatnio Maluszek pokazal nam pupke i nie znamy plci. Moze w wrzesniu sie dowiemy, chyba, ze ponowniw sie wypnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Zuzia, ja też bardzo chcę poznać płeć dziecka. Boję się natomiast Twojego scenariusza, że maluch się wypnie i tyle zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rimela
witam po długiej przerwie. DoniaJulia, troche się zastanawiałam, ale to jednak Ty byłaś dziś w Feminie :) śliczne masz córeczki :) ja wchodziłam zaraz po Tobie i lekarz stwierdził na 100% że będę miała dziewczynkę :) wymarzona, wyśnioną :) strasznie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia Julia - a to Ci niespodzianka :)) martini - aż popatrzyłam w swoje wyniki. I porównałam: leukocyty 13,4- norma 4-10 ------------> u mnie: 7,3 hemoglobina 11,6 norma 12-16 ------------> u mnie: 11,1 hematokryt 33,9 norma 37-47 ------------> u mnie: 32,5 LYM% 16,9 norma 20-50 ---> u mnie: 20.2 (tylko u mnie norma jest od 17) NEU% 77,3 norma 30-70 ------------> u mnie: 76,3 Lekarz powiedział mi, że mam lekką anemię i nakazał brać witaminę B12 3*1 i żelazo w tabletkach *3 (biofer) Aaaa.. no i zniknęły mi bakterie z moczu - bez żadnego leczenia, które miesiąc temu byly bardzo liczne. JulkaZ - witam nową mamusię :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JulkaZ - witaj :) Donia - no gratuluję! dwie córeczki już masz więc super! :) nie dziwię Ci się, że jesteś zaskoczona i pewnie trochę wytrącona z równowagi, zupełnie jak ja (w dalszej części napiszę dlaczego) ja jestem po wizycie oczywiście, wszystko jest w jak najlepszym porządku, waga dzidziusia to ok. 440 gramów, nie dało się zmierzyć bo było zwinięte i jeszcze jakoś pupą ustawione czy coś, w każdym razie głowy musieliśmy szukać :) był mierzony brzuszek, głowa i chyba kość udowa, ale nie podam wyników bo się nie doczytam i nawet nie wiem co jest gdzie, ale ważne, że lekarz wie i powiedział, że jest ok, tętno dzidziusia to 140/min miarowe, łożysko na tylnej ścianie i wody w normie, chyba tyle wiem, pytałam ile może mieć cm, lekarz powiedział, że ponad 20 z nóżkami, z USG wyszedł mi 21 tydzień, pytałam lekarza o te miesiące to powiedział, żeby nie liczyć w ten sposób tylko w tygodniach, więc dam sobie faktycznie spokój, termin porodu wyszedł mi na 8.01 więc dość podobnie jak z OM a w ogóle to dzidziuś od razu był ułożony "na siedząco" w stosunku do głowicy USG i pokazał co ma między nóżkami, otóż jest to dziewczę :) dziewczyny jakbyście zobaczyły minę mojego męża... bezcenna, do tej pory do brzuszka mówiliśmy po chłopięcemu i nawet ja dałam sobie wmówić, że to chłopiec (tiaaa a siostra ma 4 córki), po badaniu mąż wyszedł się przewietrzyć, a gdy wyszłam za parę minut do samochodu zobaczyłam go z miną zbitego psa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×