Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Tojah ja sobie z jednym nie radze i z domem w miedzyczasie a chce 2 :P Youstta z serduszkiem super :) a tu co od 18 pusto... wszystkie usypiaja maluchy moj spi od 20 minut :) Aniołek, jak ja go uwielbiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tojah nie jesteś sama, u mnie obecnie 72 :( ale 6 z przodu to byłyby coś .... o co chodzi z tym vacu ? tak masz rację , mogłabyś być moją mamą :P youstta czy ty jeszcze tego wodniaka pieluszkujesz czy czekasz aż się sam wchłonie, to ci pediatra sprawdza czy odwiedzasz chirurga dziecięcego ? robisz usg ? mancia_ewcia czyli krzeselko polecasz.....chyba je zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm malutki zawsze o 21 spał a teraz zasnał i sie o 22 obudzil na picie albo on ma skok i wiecej potrzebuje albo ja mam mniej ostatnio nie pije mleka bo maly miał szorstkie rece, moze to dlatego, ale te rece i tak musze skonsultowac ma mleko wplyw na pokarm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka na razie bardzo mi się podoba i fajna cena, jak oglądałam w sklepie za 300 zł to wcale nie były takie solidne..ale jak masz konkretne pytanie o to krzesełko to pisz, sprawdzę, wypróbuje, postaram się pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór mamusie :) JulkaZ - no niestety u mnie dziś też był ryk prawie cały dzień. do tego doszedł ból brzuszka, więc jak to napisała Elzunia rzeźnia... uspakajała się najbardziej przy cycu... jagódka_1984 - ja przed chrztem miałam pełną chatę, ale jakoś niestety nikt mi młodej nie pomógł odszykować... odstraszała ich swoim donośnym głosikiem :D Gapp - ja mam nadzieję młodą wsadzić do spacerówki koło czerwca - zobaczymy jak to będzie. póki co postępy rozwojowe idą do przodu :) oooo, KAps3, a myślałam nad tym wózkiem, dobrze że stanęło na innym... EdZiA - ja wykorzystuję urlop z tego roku, a nie idę na wychowawczy. mam umowę na czas nieokreśl. i nie robili mi z tym problemu...w sumie miałam do wykorzystania 21 dni zaległego i 26 tego, w sumie 47 dni... Tojah - na niezłą odległość męża wyczuwasz :P a Elzunia tylko tak się z nami droczy. gdziez tam forum bez jej tekstów - nie ma szans :P LAdybird - serio z tą wagą elektr? już ją lubię :P Natel - o matko....!!! gratuluję wagi! betinka - coś za coś. przespana nocka to w dzień już ciężej... nie martw się "wszystkie dzieci nasze są", czy zamienione czy nie ;) jagódka - ja od początku karmienia nie piję mleka i mam pokarm. pij dużo napojów innego rodzaju, np. woda niegaz, herbatki owocowe. ja ostatnio piję sok przecierowy dizzy z lidla, bo niby nie ma konserwantów.ile w tym prawdy nie wiem,ale małej nie szkodzi.i nie poddawaj się- to najważniejsze. no to inaugurację powrotu do formy uważam za udaną :):):) zajęcie na aqua aerobiku były rewelacyjne i nawet się nie spodziewałam, że pójdzie aż tak dobrze! i nie wspomnę o samopoczuciu po zajęciach! jakby ktoś wdmuchnął we mnie mega dawkę energii :):):) normalnie padałam już o tej porze, a dziś mam nawet siłę wyprasować mężowi rzeczy do pracy i może jeszcze jakieś małe co nieco... a co!!! wszystkim Wam życzę stosunkowo udanych nocek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nikos "zasypia" od 21.30 :o pochyliłam się nad nim, pytam się, czy idzie spać, a on zaczął mi sie w twarz śmiać i gadać po swojemu :D w końcu odłożyłam go do łóżeczka, bo ile można czekać, aż zaśnie, albo choc senny sie stanie :o tesia też dziś przed zaśnieciem oznajmiła mi, że "kompletnie" nie chce jej sie spać. ja nie wiem skąd u niej takie słowa :o ale ona jest rozgrzeszona, bo u dziadków spała od 16-18. poza tym już śpi, a ten mały pierdek mój jeszcze nie :o zaraz popiszę na wasze posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mancia_ewcia no właśnie te które ja oglądałam w sklepie to też 300 zł i w związku z tym obawiałam się że ten a jest sporo tańszy to jakiś cieńki jakościowo ale skoro twierdzisz że stabilny i ok to faktycznie się nad nim mocno zastanawiam jak nauczyć dziecko aby samo usypiało ? mój się odmienił i nagle nie potrafi , no sił brak ! trzeba wózkiem jeździc lub na ręce albo butla , a bylo tak pięknie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy diabelski numer strony :) co do spacerówki to ja mogę jedynie powiedzieć jakiej nie kupować: http://allegro.pl/wozek-spacerowy-easy-go-loop-wysylka-gratisy-i2261555011.html Ja kupiłam ten wózek i okazał się totalnym niewypałem, te rączki nie są wysunięte i musiałam się koncentrowac żeby nie włazić na ten wózek i te kołka, ciągle guma z nich spadała.. ciśnienie mi się podnosi jak o nim pomyślę. Nie mam teraz co z nim zrobić bo taki bubel że wstyd sprzedawać. Fasolka99 - moja pediatra zlewa sprawę tego wodniaka, nie.. nie mieliśmy żadnego usg ani skierowania. Ona mi powiedziała że powinien do roku się wchłonąć i też mam taką nadzieję. Staram się unosić te jąderka do góry jak zapinam pieluszke, ale nie zawsze o tym pamiętam. monia_1983 - dzieki, ja też Ci życzę stosunkowo udanej nockii :p ladybird - ja taką nakładkę miałam, ale u mnie okazała sie niewypałem. Ale za to fajne były takie siateczki do których wkładało sie owoca i dziecko sobie gryzło. NAtell11 - Ty to waga piórkowa betinka - ból zęba, beee.. współczuję. włosy też mi wypadają, ja mam długie włosy i teraz są wszędzie. Też mam nadziję że coś mi na głowie zostanie. dobrej nockii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nie tylko ja jeszcze nie śpię :P Smeffetk- o rany , 3 godziny w jedną stronę ? To strasznie dużo ... Z dwa tygodnie to spokojnie można odwlec szczepienie . Fasolka- pewnie się obejdzie bez krzesełka , dawniej jakoś ich nie było i dzieci głodne nie chodziły ale to na prawdę wygoda. Na moim jest napisane że do 3 lat, wszystko zależy od dziecka ile będzie chciało w nim siedzieć . U nas na razie słoiczki , ale juz niedługo zamierzam sama gotować zupki, mam trochę warzyw od mamy z ogródka bo z tych sklepowych to strach gotować , juz lepiej kupić gotowy obiadek. Na każdym słoiczku zazwyczaj jest napisane że spożyć w ciągu 48 godzin, teoretycznie są to 3 dni. Youstta- super wieści :):):) Moja szwagierka urodziła na początku kwietnia i maluszek też ma dziurkę , 3 milimetry , lekarz twierdzi że to się samo zrośnie. Nie pamiętam czy Wam pisałam , szwagierka miała CC i podczas operacji zarazili ją gronkowcem, całe święta przesiedziała w szpitalu. sama mama- my też stosowaliśmy Bobotik 10-12 kropli ale po każdym jedzeniu. kokosznel- krzesełko kupiliśmy w Respanie w tym sklepie "Ben" na górze, w sumie dużego wyboru tam nie było , jest tam jeszcze ten sklep "Pinokio" ale tam jeszcze gorszy wybór , w tym linku co podałam jest tańsze o 50 zł , nie wiem jaki wybór jest na Podkarpackiej obok Lidla , pewnie w hurtowniach lepsze ceny ale nam się nie chciało jeździć , wzięliśmy to i już , jak na razie jest ok. Sylwka- jak Mateuszka brzuszek po jabłku nie boli to zielona kupką się nie przejmuj , teraz będą przybierać wszystkie kolory tęczy, ostatnio jak Kajtek zrobił to Zuza powiedziała"... ona jest kolorowa " :P Agniesiulka- no na reszcie :) Co do spacerówek to ja cały czas chwalę sobie nasz wielofunkcyjny Graco, choć troszkę ciężki. Ten pierwszy mi się jakoś bardziej widzi, dla mnie najważniejsze żeby budka i kosz były duże i rozkładanie na płasko. Kajtek też się rechocze w głos , uwielbiam to , takie to słodkie :) Zakwas mówisz-piszesz :P:P:P Nieźle tam z Was zdzierają , mi babka od cateringu mówiła że tak średnio zupa ok 5 zł, drugie danie 8-9 zł to jest różnica , chyba że to jakiś ekskluzywny lokal wybrałaś ? Mufi- wózek fajny tylko mnie te koła przerażają . Aguniek -to imprezowy rok macie :) Edzia- zdrowia dla męża :) My mamy inhalator Soho, taki prosty , jestem zadowolona z niego, i to fajne rzecz , nawet Kajtka kiedys inhalowałam jak mu w nosku tak dziwnie furczało , spodobało mu się i śmiał się do maseczki :) Youstta- dziękuję , dobra kobieto,za odpowiedź o bujaczku, tylko Ty sie pofatygowałaś :) Widocznie maluchom juz się nudzi, teraz na Kajtku juz nawet wibracje nie robią wrażenia. Natel- ach jak zazdroszczę tej wagi :P a włosy to mi juz prawie wszystkie wypadły :P chociaż ostatnio troszkę przystopowały a zaczęło się ponad miesiąc temu :( Agniesiulka- ja też się często zastanawiam skąd Zuza zna takie mądrości :):):) np wczoraj w łazience strąciła z kosza jakieś moje ubrania i mówi " O, przepraszam zrzuciłam te Twoje gadżety " albo niedawno kilka razy powiedziała "Sorry" , pytam się czy wie co to znaczy a ona mi :" ...tak się mówi do kogoś jak się mu coś rozwali " , no to sie dowiedziałam :) Fasolka- nawet nie strasz że to się odmieni, bo Kajtek do tej pory sam zasypie , nie chcę żeby to się zmieniło :/ Monia- nic mi z Twoich życzeń , M na służbie :( :(:( ale Ty poszalej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mufi nie chcę parasolki, bo mam dość czyszczenia podwójnych kół, i tych mechanizmów, poza tym nie ma pełnej rączki. teraz mam wózek, który składa sie jak parasolka, tylko ma cała rączkę. ale jest dla mnie za ciężki, waży 12kg (spacerówka). jednak wqurza mnie to, ze tych kół nie mogę domyć :D edzia waga tego solaris podobna do tej mojej 12kg, dla mnie za dużo. inhalator posiadam firmy microlife. jest głośnawy, ale nikos go uwielbia, zwłaszcza zasypiać przy nim, ale nie wiem czy są ciche nebulizatory??? w końcu musi parę wytworzyć... ira maski muszą mieć otwory, no i miękkie lepiej dopasowują sie do buźki i nie cisną. dla maluszków polecam ustnik do nebulizacji. można go ownąć pieluszką i postawić maleństwu w łóżeczku pod noskiem. w szpitalu ta wersja najbardziej sie sprawdziła. tesia uzywa maseczek, a nikos nadal ustnika skierowanego pod nosek. yousta ja ominełam kindziulkowe serduszko :o wstyd :o i zaraz idę na groch :o bardzo sie cieszę, że juz u was wszystko ok :) tika super wypas ta spacerówka :) juz sobie myślałam, ze w końcu znalazłam cudo, ale ona nie jest niestety lekka, lekkie to są poniżej 8kg, ta ma 11,5 a to dużo. monia_1983 cieszę się bardzo, ze poprawiam ci nastrój :) współczuje szczepienia :( moje dzieci zawsze szczepione są z moim cycuszkiem w buzi :) więc dramatu nie ma za duzego ;) znaczy tesia juz bez cycka, ale też dzielnie :D elżuna brawa dla laurki, że wstydu nie narobiła na chrzcinach :D jagódka a dziękuję :) espiro też fajny ale ciężki :( u nas też jedzenie na okrągło, olejny kryzys :( juz chyba z 10-ty :o ale co tam, dam radę :D nikoś też rano spi w łóżku, przynajmniej od 7 do 10 jeszcze razem pociągniemy sobie komara :D nie zauważyłam żeby miał kłopot ze spaniem w swoim łóżeczku :) popieram - maleństwo potrzebuje bliskości, zobaczycie, ze nawet nie wiadomo kiedy a będą sie oganiać od przytulasów :D i co na pozostanie? czekanie na wnuków :D:D:D co do parasolki, to moja spacerówka ma podparte plecki ładnie i jest mocno zabudowana. zależy od modelu ;) puszka po piwie - masakra :o ściągnij dna śliny :P gapp :D nikos też jakby cały czas miesięczny był :D tylko pyskaty, kumaty i siedzieć zaczyna jak duzy dzieciak :D no i my też na 5-6 mcy przerzucimy go do spacerówki :) dzis jestem po pierwszej rozmowie z nianią :) oby sie zgodziła :) tojah niemożliwe, nie przeprosiłam :o normalnie nie zachowuje sie byle jak :D staram sie kulturna być :D za tem sorki za milczenie ;) popieram skrętne koła i cała rączka i można z każdego sklepu wyjechać bez proszenia o otwarcie drzwi, choć mi czasem sie rzucaja do pomocy przy wyjściu, ale to raczej wygladam chyba niepozornie, bo sztukę zawracania jedną ręką i wypychania wózka wraz z jednoczesnym otwieraniem drzwi i furtek mam w jednym palcu :D tojah no ja właśnie 69,9 ujrzałam rano, a jeszcze siedziałam przez zważeniem na wc i do siebie na głos gadałam, że nie zasłużyłam na 69,9 bo obżarłam sie czekoladą u mamy :o a tu taka niespodzianka :D mozolnie, bo mozolnie ale 2,5kg poszło. jeszcze 12 i bedzie git :D:D:D yousta zazdroszczę zakupów, ja na razie co to mam tylko upatrzona sukienkę na chrzciny i koniec :o czekam aż jeszcze troche zjadę... bahaha też bym nikosia zabrała do pracy :) ale spox, jeszcze 2 lata i bedzie tam ze mna, tylko w innej sali :D:D:D a co powiesz na mojego nikosia, wypił z dwóch piersi (szacuję, ze około 80 ml z obu) potem 100 mojej mrożonki i na dobitke z piersi (moze 20-30ml) :D i poszedł spać :D ladybird ja jestem zupełna przeciwniczka kubełkowych spacerówek. z doświadczenia wiem, że dzieci lubia spać też na boczku, a w tej sie nie da, no i jak zawieja jakaś to porażka :o ale design fajny ;) że jak piszesz? regulowany podnóżek? jak? ja masuje a właściwie myje ząbki nisiowi szczotką silikonową, znaczy dziąsła na razie :D donia - powodzenia :) natel [wytrzeszcz oczu] 58 zazdroszczę :D daj trochę kości, oddam troche tłuszczu :D ja też łysieję :o betinka współczuje :( może to skok? no i cena za chrzciny normalna, u mnie to samo za 60, chyba upadli na łeb, na szyję :o bede szukać dalej :) nie zgadzam sie z elektroniczna wagą:) moja działą idealnie, sprawdzałam z waga gina :) fasolka u nas wodniaczek jakby mniejszy, ale chirurg kazał przyjeżdżać z nim co m-ąc, teraz jedziemy w czwartek, to mam nadzieję obejrzy :) ja moge podesłac e-booka - usnij wreszcie - wg tej ksiażki nauczyliśmy tesię samodzielnego zasypiania, a nikos to juz od razu leci wg tych wskazówek :D yousta nam też mówili, ze do roku ma sie wchłonąć, ale mimo wszystko dostałam skierowanie do chirurga i on sam kazał co m-ąc przychodzić. kika ja sobie nie wyobrażam życia bez krzesełka :) okal ekskluziv :o coś ty, zwykła restauracja :D co do wózka masz rację, dlatego nic nie mogę znaleźć, bo chcę lekki, nowoczesny ale z wygodą dal dziecka i dla mnie :D bahaha rozwaliła mnie zuza gadżetami i rozwaleniem :D tesia dziś mi sie pyta czy pomogę jej jakiegoś dobrego męża poszukać :D za dużo disneya i ślubów księżniczek :o:D od kilku dni chodzi i tylko wymienia, "za tatusia nie mogę wyjść za mąż, za nikosia nie mogę, dziadek też odpada, to kto mi zostanie, gdzie znajdę jakiegos dobrego mężczyznę na męża" :D:D:D i na nic moje tłumaczenia, ze jeszcze ma na to ze 20 lat :D ale kombinuje dobrze, znaczy, ze dobry ma być i że ja mam go zaakceptować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale noc chyba co 1,5-2 godz cyc i teraz maly pcha raczki do buzi, polece po mm by miec na wypadek :( jak sie nie poprawi po tej nocy to potem dam mu na noc mm przykladanie czeste przykladaniem... robie tak ale z drugiej strony Kuba wazy ok 7400, dzieci w tej wadze dostaja juz inne pokarmy a on tylko na piersi wiec moze przyjsc moment gdzie mi mimo wszystko zabraknie, chyba zaczne mimo wszystko dokarmiac jak sie pokarm mi do 2 dni nie zwiekszy bo jest coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam zobaczyc co maly robi a on spi mialam tez klopot go odlozyc do lozeczka bo jak odkladalam to sie rozbudzal, krecil, pieluche musialam raz zmienic, drugi raz musialam jeszcze cyc dac, i w koncu spał ze mna i o dziwo wtedy pospał dluzej kurcze moze on wcale nie jest taki glodny w nocy ale chce ze mna spac a nie u siebie i dlatego sie tak budzi zasnal o 21 i pobudka o 22, po polnocy po 1, po 3 to probowałam dac do lozeczka itd. i chyba po poltorej godziny zanał ze mna w lozku bo wczesniej zasnal ze mna odkładam nie chce spac.... potem jak zabralam go do siebie to pospał ale nie wiem do ktorej i jak bo jestem zbyt zakrecona wiem ze dla niektorych to norma, ale mi fajnie spał i mnie to niepokoi :( ale na szczescie nie ejst glodny bo teraz padł i spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podziwiam że tyle piszecie i macie czas odnieść się do każdej z nas , bardzo dziekuję za komentarze i rady, u nas coś kiepsko z organizacją i tylko starcza czasu na poczytanie - dziekuję za cudną lekturę :D agniesiulka jak mozesz to wrzuć mi na mail tą sztukę zasypiania, spróbujemy coś powalczyć , życze wszystkim słonecznego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Mała terrorystka właśnie padła, więc może coś popiszę. Agniesiulka - ale rozbawiła mnie Twoja Tesia, niech szuka szuka, bo o fajnego faceta coraz ciężej, także im wcześniej tym lepiej. Kika- Zuzka też z niezłym tekstem poleciała:) Słodkie te Wasze dzieciaczki. Moja Magda w ogóle nie chce siedzieć w leżaczku, ani teraz ani wcześniej, nudzi ją to, czasem posiedzi z 5 min jak ją odwrócę w stronę tv, ale to raczej niezbyt wychowawczy sposób... Co do krzesełka to ja też myślę, że sobie takie sprawię - na razie nie kupuję, bo koledzy z pracy męża mieli kupić jak się mała urodziła, minęły już 3 miesiące- no cóż poczekam jeszcze trochę, ale jak mała zacznie jeść to sama sobie pewnie w końcu kupię. Youssta - super, że z serduszkiem Kindzi już w porządku. Ladybird- maja waga elektroniczna niestety pokazuje dobrze i to ciągle tę samą cyfrę :( Smeffetka- 3 godz w jedną stronę? Kurcze masakra jakaś, podziwiam Cię. Dziewczyny a Wy nie będziecie korzystały ze spacerówek z wózków 3 w 1? Bo chyba większość z Was takie kupowała. Ja żałuję, że taki kupiłam, mimo że jest bardzo fajny, super się prowadzi to spacerówka duża jest i chyba ciężko będzie się składała i chowała do samochodu. Mogłam kupić samą gondolkę a potem osobno wózek spacerowy - miałabym dwa inne wózki, a i taniej by było. no cóż, może przy następnym dziecku będę mądrzejsza :) A ja dziś znów idę z małą do lekarza. Kurcze niby zdrowa już jest ale ciągle jej coś tam "furkocze". Martwie się, żeby znów nie dostala zapalenia oskrzeli. Jak byłma z nią na kontroli, to była taka stara lekarka i ja się boję, że może źle ją osłuchała...może przesadzam, ale przeciez nasze dzieci są jeszcze takie maleńkie, że lepiej dmuchać na zimne. Ja mam przychodnię zaraz pod blokiem, więc myślę, że nie zaszkodzi się przejść. Mój aniołek się budzi:) Życzę miłego dnia, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika Ja bujaczek zaczęłam używać nie dawno, jak mały skończył już 3 miesiące mam pożyczony taki prosty, co to można za ok. 100zł kupić. Mój Antonio jest strasznie ruchliwy i jak na tym bujaczki się rusza, to on się buja:) Fasolka Ponoć polecają książke "Każde dziecko może nauczyć się spać" Anette Kast-Zahn, sama chcę kupić bo mój Mały po kapieli za cholerę nie chce sam usnąć tylko trzeba mu pomóc, wziąć na kolana (w odp. momencie) czasem ponosić itd. Mi włosy jakoś szczególnie nie wypadały, waga też właściwie jak przed ciążą 52/53 ale na studiach w sumie wazyłam srednio 49... tylko brzuch mam tak brzydki ze tylko w ubraniu się dobrze czuje:( skóra wiadomo jeszcze obwisła no i dostałam w 9 miechu mnóstwo rozstępów, z dnia na dzień:( walczę z nimi ile się da, stosuję metodę chyba Madzi_mi - peeling kawowy (super - polecam wszytskim) no i teraz korund zamówiłam, żęby zrobić sobie samodzielnie mikrodermabrazje:) Youstta - gratuluję Kindziuli:) cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka- Z tymi mężami to chyba wszystkie dziewczynki w tym wieku tak mają :) No ciekawe czy za te 20 lat tak się będą mamusi pytały o zdanie ,hihihi Człowiek urodzi , wychowa a potem musi oddać :) Chociaż ja to jakoś bardziej zaborcza jestem o Kajtka i już zapowiedziałam że go żadnej babie nie dam :P jagódka- ładnie sobie Kubuś waży, a jaki śliczny z niego pączuś :) Ja myślę że on to bardziej potrzebuje tego cyca do przytulanek niz jest głodny . Sparking- nie wychowawcze ale to czasem jedyny ratunek żeby nawet do wc wyjść :P To mąż musi jakoś dyskretnie się przypomnieć z tym prezentem , jak obiecali to co sobie myślą :) Ja korzystam z wózka wielofunkcyjnego. Jak Cię coś niepokoi to pewnie że idź , będziesz spokojniejsza. Błaaaaagam , niech żadna tutaj nie pisze że waży mniej niż 60 kg !!!! Bo uduszę :P:P:P Tyle penie na dzisiaj pisania , dziecko wzywa :) a i mam dzis w palnie wreszcie piec chlebuś , bo ostatnio strasznie zaniedbaliśmy nasze wypieki :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim. Aaaaale mam dzisiaj lenia, normalnie nic mi się nie chce. Pogoda do bani, wieje strasznie. i spać mi się chce okrutnie chociaż mała obudziła mi się tylko raz. Chyba sobie walne kawkę, wczoraj wypiłam taką słabą i nic Emilce nie było :-) Ale Wy późno chodzicie spać, ja wczoraj o 11 tej to już w łóżku byłam :-) a tu kafe jeszcze tętniło życiem :-) Sparking moja też jakoś niezbyt polubiła leżaczek, poleży trochę tylko jak gotuję obiad i zaraz się pręży, podobnie zresztą jak z matą, też niezbyt zaciekawiona. Uwielbia jak się do niej gada, to wtedy zachwycona coś po swojemu odpowiada :-) Buźki dla Was i dzieciaczków i miłych spacerów, u mnie jak się nie poprawi to pewnie będziemy siedzieć w domciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze miałam zapytać czy Waszym dzieciaczkom też tak szybko rosną paznokcie, normalnie dwa dni i już drapie:-). Właśnie już jeden ślad na twarzy mi zostawiła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinka - to u mnie dokładnie to samo. Na macie mi płacze:( ale towarzyska strasznie jest, ciągle coś opowiada po swojemu i lubi ludzi- była z nią w pracy, tam było z 15 osób to była w swoim żywiole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze niech dziecko ma kontakt z ludźmi a nie tak jak synek mojego kuzyna, jak przyjechali do mojej mamy i to nie żeby pierwszy raz, to stał pod scianą i się boczył. Ja też z moją byłam u mnie w pracy. ja sobie kawkę piłam a ciotki bawiły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betinka - no wlasnie mojej tez paznokcie rosną jak nie wiem, obcięlam jej, patrzę za 2 dni a tu takie dlugaśne i aż z wrażenia zastanawiałam się czy w ogole je obcinałam :) moja córcia chętnie lezy na macie, owszem czasem jak ja ponosze do odbicia i potem położę to jest krzywienie się bo pewnie chciałaby na rączki, ale zachęcam ją zabawkami i jest ok, teraz własnie gada do siebie :) natomiast leżaczka bujaczka nienawidzi, na początku jak była mniejsza to jakoś udalo się ją usadzić i zwykle zaraz zasypiała, teraz jest głosny ryk i nie ma szans żeby leżała w tym bujaczku, a myślałam, ze wykorzystam go do karmienia bo krzeselka do karmienia nie podobaja mi się ja jestem wciąż przeziębiona, rano mam głos jak zachrypnięty dziadek, znowu dziś zostaniemy w domu, no ale cóż zrobię, musze się wykurować został mi z chrzcin cały gar rosołu, a ja nie lubię marnować jedzenia więc od rana go jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesiulka - i ja poproszę ebooka:) bo moje to tylko usypia na rękach a lóżeczko stanowi ozdobę w pokoju widzę, że nie tylko u mnie był problem z wczorajszym zasypianiem. 2 h na rękach i pobudki co 1h. Znowu wróciły częste nocne pobudki, a zapowiadało się tak fajnie:( udało zapisać mi się na szczepienie, jutro na 8.15 i to telefonicznie, nie musiałam iść tak, tak 3 h w jedną stronę i to jak podpasują busiki bo prawka niestety nie mam. Mąż namawia mnie parę ładnych lat, ale jak tak się boję. Wiem, że w tym roku to ostatni dzwonek! Nawet w tym miesiącu bo później nie pogodzę dojazdów z wychowywaniem dziecka. Telefon wykonałam do pracy i narazie d....pa blada! Wszystko wskazuje na to, że będę musiała dojeżdzać bo tu nie znajdę pracy z małym dzieckiem. Ale będę szukać. później doczytam bo od rana ucina sobie króciutkie drzemki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smeffetka to możemy sobie ręce podać, ja też nie mam prawka i już teraz mnie trafia bo mieszkam w takim miejscu, że nie ma w ogole sklepów tak zeby z wózkiem podjechac, u rodziców na osiedlu to sa 3 sklepy i to niemal pod samym blokiem takie jak tesco czy biedronka, a ja tu nie mam nic, siedze w domu wiecznie bo autobusem boje sie jechac zeby plakac nie zaczela no a z praca to bedzie masakra ale to jeszcze nie chce sobie humoru psuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ej dziewczyny, to nie ja napisałam, że waga elektroniczna oszukuje o 2kg :P My już po przychodni, Hanka waży 5900 kg w piątek kończy 12 tyg. Taki króciak mi się urodził a teraz klocuszek z niej niemały. Dostaliśmy recepte na mleko Enfamil AR, więc youssta są tutaj te mleka. A co do tych siateczek na owoce to jeszcze mamy czas. Ani śladu zębów u nas no i jeszcze za młoda na owocki. kika79 agniesiulka niezłe macie aparatki z córek. Ciekawe co nasze dzieciaki będą wymyslać. agniesiulka Nawet się nie zastanowiłam nad funkcjonalnością tej spacerówki. Zielona jeszcze byłam w tej kwestii. Podożek można wyprostować, żeby dziecko mogło leżeć albo zgiąc żeby większe dziecko moglo siedziec. Dopiero skumałam, że tak też można jak obejrzałam filmik. jagódka_1984 7400 !! co za waga ale chłop Ci rośnie. Co Ty masz w tych piersiach. Ja wczoraj podałam mm, po kąpieli nie starczyło z obu piersi na zaśnięcie. Udało jej się wypić tylko 60ml fasolka 99 Ja mam do Ciebie pytanie bo coś mi świta że u Ciebie pojawiły sie problemy w tym samym czasie co u nas. Chodzi o walkę przy cycu, prężenie się, wyginanie i krztuszenie ? Fifi też tak robil ? Dlatego przeszłaś na butlę ? Ja już nie wiem o co chodzi. Dzisiaj rano lewa pierś pełna, mleko leciało, a tu znowu szopki. Z prawej było lepiej ale też niespokojne karmienie. betinka1 Tak, paznokcie rosną jak szalone. smeffetka 3h !! w jedną stronę autobusami ? Codziennie ? A ja narzekałam, że godzine jadę samochodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc Kobitki , Jasiek mój śpi , pewnie się zaraz obudzi, ale macie wenę twórczą, ledwo zdąrzyłam przeczytać, a co dopiero odpisać, masakra:) Fasolka co do zimnych nóżek i rączek, one nie świadczą o tym że dziecku jest zimno. Połozne w szpitalu cały czas nam trąbiły,żeby się tym nie sugerować, mówiły nam że sprawdza się kark, nie może być ani zimny ani spocony. Ale ja tez nie lubię, jak Jasiek ma zimne nóżki i rączki:) Co do włosów to jest jakaś masakra, one poprostu są wszędzie, nawet w Jaska pieluszcze znalazłam:) Agniesiulka i Kika fajnie mieć już takie duże pocieszne córy:) Dziewczyny co do szcepień to my mieliśmy już 2 szczepienia i uzywam maści takiej znieczulającej i naprawdę Jasiek wogole nie czuł momentu uklucia, więc polecam, a nzaywa sie Emla. A co do spania w łóżku to Jasiek spi w nocy w swoim lozeczku, ale jak mąż idzie rano do pracy to biore go do siebie i spi jeszcze z 3 godzinki ze mna, uwielbiam z nim spac:) Betinka, z paznokciami jakas masakra 2-3 dni i sa dlugasne, a obcinam tylko jak spi. A nam sie teraz zrobiły odparzenia na szyjce, kurcze taka grubasna:) któraś kiedys miała chyba ten problem, chyba fasolka. Doradźcie czy smarowac czyms? czy wręcz przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;-).dziewczeta piszecie juz o jedzeniu dla waszych maluchow,chcialam wam podzielic sie z info od naszej pediatry:radzi aby do pol roku podawac tylko sloiczki,chyba ze macie dostep do ekologicznej zywnosci,wiec mozna samemu gotowac.teraz pojawiaja sie tzw.nowalijki ale ta marchewka nic w sobie nie ma a duzo chemi tylko.to taka moja sugestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu się wierci... co on ma z tym snem... w nocy się budzi często, w dzień śpi po parę minut... ludzie, rano budzi się już o 6 (pomijając oczywiście wcześniejsze pobudki) mufi- przeczytałam Twój wpis na fb, ale kafe nie opuszczaj, raźniej mi z Tobą. U nas też dalej nocne pobudki, masakra jakaś, już ma 3 msc i dalej tak kiepsko śpi, żeby to się jeszcze odbijało w dzień, a tu o, jedną ręką kołyszę wózek, drugą piszę. Kushion a jak tam u Ciebie? wieczorem kładę sie z nadzieją, że rano się wyśpię, rano wstaję z myślą, że noc bedzie lepsza... i tak wkółko ... jak długo to jeszcze potrwa? wiem, że napiszecie mi o smoku i o butli, ale on nie chce ani tego ani tego. Pieluchę ma zawsze suchą, już nawet tv wyłączam żeby było ciuchutko, jedynie to co mi na myśl przychodzi, to to, że się nie najada moim pokarmem, ale jak biorę go do cycka to nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maarcia ja na wszystkie odparzenia daje sudokrem. Moja Emilka miała na szyjce kiedyś i po jednym dniu ładnie się zagoiło, a potem to po każdej kąpieli jak wysuszę to delikatnie oliwka przecieram. Niestety te szyjki jeszcze takie pofałdowane :-) i ciężko z dotarciem do każdego zakamarka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i to moja waga kłamała oszustka jedna :-) ;-), no ale wiecie kobita zawsze sobie coś wymyśli żeby było po jej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sparking ja mieszkam na 2 pietrze i jest klopot z znoszeniem i przechowywaniem wózka dlatego bedzie wczesniej spacerówka no i jedziemy nad morze na wakacje i by sie lepiej zapakowac, a ten 3 funkcyjny tez bedzie wykorzystywany ale u moich rodziców, Kuba bedzie miał 2 spacerówki jakby a z prezentem tez mysle ze dyskretnie mozna przypomniec albo zartem Kika no wazy swoje, to metoda z mezem i bez, zobaczymy co wyjdzie na szczepieniu, aco do tego cyca to chyba tak jest ze chce ze mna w lozku spac bo jak tylko klade do lozeczka to ostatnio bunt, taki sie zamną bardzo zrobił ze szok, a jak placze to sylabami tak ma ma ma ma ma ma i tak non stop. gdy sie obudzi i jest sam albo jak jest bardzo glodny co do paznokci to dzis sie podrapał i to samo 2-3 dni elzunia zdrowia zycze smeffetka to z tymi nockami mamy ostatnio tak samo ladybird no duzy, ale poki co tego pokarmu wystarcza, smiechu warte w nocy i nad ranem chciał non stop jesc a teraz w dzien spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×