Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

OOOOO Kushion Wielkie Gratulację! Ale super!!! U nas niby wszystko w porządku, Lena chodzi normalnie mam nadzieję że już będzie OK. Dużo zdrówka dla Kindziulka, mam nadzieję że już u Was lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion GRATULACJE KOCHANA :*********** Trzymamy kciuki żeby było super ;) Ale się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion popłakałam się z radości. Gratulacje dla Was. Ciocia mojej przyjaciółki ma trojaczki z in-vitro. Mam przeczucie ze u Was to tez nie będzie tylko jeden dzieciaczek. Zoooja mam nadzieje że teraz trafiliście na dobrego specjalistę. A w jakim to szpitalu było bo ty chyba z moich okolic jesteś. A u mnie stresu ciąg dalszy. Czekam dziś na decydującą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufinko moja kochana będzie dobrze- wszystko Ci się ułoży ;* tak czuję więc tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też styczniówka 2012
tojah Dzięki za odp. :) Kushion Serdeczne gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. wstyd się przyznać,ale zjadłam 7 pączków.bez komentarza proszę:-) to że nie pękłam wynika tylko z faktu,iż rozłożyłam to na cały dzień,a 2 paczki były malutkie,bo domowe. 0 mufi,he he,niemożliwi sa! chcą człowieka wykończyć:-) trzymam kciuki! 0 zooja,to właściwie było coś czy nie?ale brak słów na kompetencje tamtejszych lekarzy.skandal. 0 dziękuje Wam w imieniu Kingi,zaraz lecimy na kontrolne osłuchanie! 0 kushion,gratulacje.nie chce wróżyć:-) ale skoro tak wcześnie wykonany test potwierdził ciążę to ona musi być mnoga.to będą bliźniaki:-) nie na darmo dane statystyczne podają,iż Polki na Wyspach mają dzietnosc 2,1:-) 0 miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tylko donosze że od poniedziałku rozpoczynam pracę i to w moim zawodzie. Jestem przeszcześliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufi super, cieszę się ze wszystko się udalo :) ja czytam was co jakiś czas ale na pisanie nie mam weny Tojah pytałaś o naszą wizytę u alergologa , pani stwierdziła że skazy nie ma żadnej ani atopowego zapalenia skóry czy tez alergii, buzia zwyczjanei jest wrazliwa i mamy o nią solidnie dbać a na rękach stwierdziła "rogowacenie mieszkowe" zpisała krem dexeryl i plyndo kapieli i po kilku niach już dużo lepiej , a poza tym zapytała czy ja mam gładkie ramiona , no niestety u mnei gładkości nie matylko taka kasza manna no i to tez genetyczne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mufi!! no! TYlko się ubierz ładnie w gajer i obcasy ;-) 0 Fasolo, wcielenie milion pińćsetne ;-) - no ja tez nie mam gładkich ramion i nigdy nie miałam,a po pierwszej ciązy mam jeszcze kaszkę na udach. niby jak by tak trzeć ostrą rękawicą i balsamowac co wieczór to by to się chyba dało naprawic,ale ja ledwie mam siłe wejsc pod prysznic, pomoczyc się, namydlić ,spłukac i wyjść. Balsamu nie widziałam od ciazy.Serio. 0 Kindzia lepiej, osłuchowo znaczy się i katar mniejszy i już nie kaszle non stop jak gruźlik, tylko czasem i noc pieknie przespała wczoraj i dziś też tylko raz jeczała na razie. Ale mój nie chce jechać do dziadków na weekend. ze niby jeszcze niedoleczona i w ogóle i mi przykro jest, bo imprezkę małą rodzinną planowałysmy z siostra. i prezent mam dla niej ciepły i duzy. Zaś z drugiej strony mam tyle papierów do wytworzenia w ten weekend, siedze już 2 godziny nad nimi i chyba pół nocy jeszcze posiedze to może 1/3 wyrobię. Wiecie o czym marze,zeby ktoś wreszcie zlikwidował tę biurokracje w moim zawodzie i bym mogła tylko robić to co lubię najbardziej, czyli uczyć dzieci. 0 Jagódka pozdrawiam, też bym frytki zjadła,ale mi się potem garów po tym oleju nie chce myc. a z piekarnika to już nie ten efekt hihih 0 dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawka2012
Dziewczyny mają wasze maluch jakieś ulubione zabawki? Czym lubią sie najbardziej bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko uwielbia jeżdzik, potrafi już wsiąść i zejść z niego i uskutecznia te czynnosci 500razy na godzine, do niedawna umiała jeżdzić tylko do tyłu,teraz potrafi też do przodu i ma niezłą frajde. do tego taki zestaw kubeczków w wiaderku, uwielbia wyjmować i wkładać jeden w drugi,a najlepsza zabawa do taki kubeczek, ale mniejszy plus miarka od mleka i miesza i miesza w tym kubku. do tego garnuszek na klocuszek, gdzie nie wkłada, a "wali" klockami, wkładając je do środka. mysle,ze niedługo garnuszek padnie od tych brutalności. ;-) no i duzo frajdy sprawia jej wyciąganie klocków z serii Lego Duplo, bo starsza siostra ma tego wielkie pudło i ogladanie i łaczenie lub raczej burzenie wszystkiego co się jej zbuduje z nich. Nie lubi gadającego Elmo, Szczeniaczek- uczniaczek też nie robi na niej wrażenia. 0 Bylismy dziś nad rzeką karmić kaczki, kaczek było aż zero sztuk, na szczęście mewy dopisały i zabawę dziewczyny miały. I musze pochwalić starszą,bo już wie nad jaką rzeką mieszkamy. 0 dobrej nocy i niedzieli.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kushion no super, gratuluje, ja nie wiem jak u nas z planami, ale może drugi na 2014 też jeszcze, ale raczej na drugą połowę, a jak nie to 2015, zalezy od tego czy nam do domu od razu gaz pociągną i czy skończymy w 2014 budowę, no i czy przy kredycie będzie za co żyć Mufi super, że do pracy, napisz coś więcej Miałam kiedyś konto na face i podczytywałam, ale dawno nie byłam i już nie widzę grupy styczniówki, było jakies okrojenie składu z osób nieobecnych czy tak tylko mnie wywaliło? wie ktoś może a my mamy nowego wykonawcę, no i pod koniec yug chyba podpiszemy, kredyt ale tam gdzie mamy dobre warunki dali nam o 17 tys mniej :(:(:( ale są takie warunki ok i tak to weźmiemy, ale nie wiem jak damy radę ten dom wykończyć Kuba zasnął w aucie i dalej śpi chyba będę go budziła, ale wiem, że tego nie lubi i potem masakra, ale nie chce do 22 potem bawić bo o 6 rano wstaje mały w tym tyg bo wożę go do dziadka i znowu rano pobudka ciężka idę delikatnie budzić dziś z mężem wieczorem znowu analizy kredytów, więc miałabym dużo do popisania ale wiem że nie dam rady zrobiłam na dwa dni zapiekanke a zapomniałam jutro środa popielcowa, a w zapiekance jest kiełbasa i na jutro muszę coś zrobić :p ziemniaki z kefirem i nic więcej :P:P:P hehe ale jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódga nie ma co
ukrywać że ostatnio na face była dziewczyna która nieźle pojechała niektórym dziewczynom bo jej się nie spodobały opinie innych i po tym incydencie osoby które ani razu się nie odezwały zostały usunięte. Jagódka ani razu zdjęcia i ani jednego wpisu nie dodałaś więc powinnaś zrozumieć nas trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w pracy rewelacyjnie. To jest praca moich marzeń. Nie chce jednak pisać szczegółów na kafe :-) bo jak widać wiele osób podczytuje. Szkoda mi tylko czasu z Wiktorkiem ale myślę że z czasem lepiej się zorganizujemy. Jagódka życzę Ci jak najmniej siwych włosów :-) budowa to jest wielkie wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agugusia
Dziewczyny,mam prosbe, moze byscie byly tak mile i wsparly mnie troche w konkursie.. potrzebujemy LAJKI, moze uda sie wygrac sesje.. dla was to jest pol minuty, a dla mojej malej to bd super prezent... prosze was o polubienie zdjecia https://www.facebook.com/photo.php?fbid=408339205925016&set=pb.358664250892512.-2207520000.1360710894&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-prn1%2F11859_408339205925016_1902653586_n.jpg&size=800%2C600 i strony glownej, inaczej glos bedzie nie wazny.. https://www.facebook.com/amberfotografia z gory dziekuje Mamuski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szydera :P:P:P:P
Ooooo, miało być tak pięknie i miło w zamkniętej grupie bez pomarańczy ... i nie wyszło ????? :P:P:P:P Jeszcze chwilę i kółko wzajemnej adoracji rozpadnie się , ciekawe która była odważna i napisała co myśli a nie słodziła na wszystkie strony - kochana to i kochana tamto, ach kochana .... ,to pewnie był powód żeby ją wyrzucić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co, zazdrościsz?
wszędzie znajdzie się jakaś jędza i zacznie mieszać. "kółko wzajemnej adoracji" -niedoczekanie. Na szczęście jędza i wstrętna pomarańczka jest tutaj a nie u nas :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd wiesz
...że na face dziewczyny sobie słodzą, ciekawe... jasnowidz? Boże, ta polska zawiść i bezdenna głupota jest przerażająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutówki potrafily
się utrzymać i cały czas piszą, no ale tu niektóre chciały być elitarne i rozwalily topie, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak
się wyżej sra niż dupę ma i choć na forum chce się poczuć ponad, skoro w życiu realnym cienko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiieśniary jesteście i tyle
a co mnie lutówki obchodzą , niech se piszą gdzie chcą, możesz zawsze do nich dołączyc, nam na fb dobrze a reszta widać zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak
pod czarnym nickiem pisz skoro taka wyszczekana jesteś, boisz się że twój słodkopierdzacy imidz straci w oczach kolegówien z fejsbuczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chodzi o to
by utrzymał się topik tylko grupa jak już coś. A jak raptem 3 osoby uparły się by zostać na kafe to niech siedzą dalej a nie pretensje do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiieśniary jesteście i tyle
:D padam ze śmiechu , przypomniałyście nam tylko dlaczego nas tu nie ma chcesz dołączyc do fb czy o co ci chodzi bo nie wiem :) rzucasz się jak mucha w gównie jagódka dopytała czemu jej nie ma na fb i tyle , ktoś jej już grzecznie odpowiedział że trochę należy dać od siebie żeby w grupie być no i tyle w temacie a tu zaraz lawina głupich zawistnych bab , co nawet się swoim nickiem nie podpiszą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak
Narazie to ty szczękasz i szczekasz jak mały kundelek, nie widać go to hałasem musi nadrobić własną malosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszek25.
nie Zasmiecajcie Pomarancze FajnegoTematu.nie Kazdy Ma Ochote Pokazywac sie publicznie na facebook itp.ja styczniowki czytam regularnie od poczatku mimo ze sie nie udzielam.a z takich jak wy to mozna tylko brechtac.:)pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba cama
podpisuję się.pod wypowiedzią powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfhgfj
A kafe to śmietnik więc można zaśmiecać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokoko kokokok
super koki to jest to o yeahhhhhhhhhhh !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna styczniowkaaaa sss
Czy na kafe czy na fejsie tu i tu jestescie tak naprawde wredne, zawistne zazdroscixie , takie chamskie lenie ktore zyja forum. Na poczatku bylo fajniw ale pozniej zaczelo wychodzic to jakie naprawde jestescie. Pisanie z Wami nie ma sensu. Bajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×