Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Zrobiłam wczoraj test jestem w szoku ale bardzo się ciesze staralismy się pół roku. Czy jest juz może jakaś styczniówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśpiącakrfólewna
Gratuluję:) Ja też się staram i mam nadzieje, że będę styczniówką ;) Ps..też nie możesz spać? ehh a jutro do pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od jakiegoś czasu mam problem z uśnięciem w przyzwojtych godzinach ale naszczęście sama sobie jestem szefem więc przynajmniej nie mam tej presji że jutro rano do pracy trzeba wstać Oby jak najwięcej się styczniówek zebrało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderka 110
A ja też zrobiłam test 27 i też wyszedł pozytywnie, nie mogłam w to uwierzyć więc pobiegłam do apteki kupiłam jeszcze dwa i one też dały mi pozytywny wynik, lecz nadal nie mogę w to uwierzyć bo u lekarza jeszcze nie pojechałam. Gratuluję baszieńka 31 w reszcie taż!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderka 110
A staraliśmy się z mężulkiem 3 moje cykle i się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinozaurfox_1
GRATULUJE KOCHANE:* Ja jestem styczniowka 2010 :) Jejku jak ten czas leci :)) Niewiarygodne :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderka 110
Jejku jak ja bym chciała mieć to już za sobą bo trochę się boję. To dla mnie nowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe styczniówki . Ja tak naprawde to też na 100% nie wiem czy będę grudniówką czy styczniówką bo wg kalendarza porodu z neta mam termin na 3 stycznia u gina jeszcze nie byłam mam termin w przyszłym tygodniu. Tylko nie wiem czy to nie za wcześnie jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teżrobiłam chyba ze cztery testy pierwszy sobie sama kupiłam a 3 następne to wysłałam mojego T do apteki tylko mu powiedziałam żeby każdy w innej kupił. Myśmy się starali 6 cykli i już zaczełam panikować powoli bo jednak troszke latek juz mam. Myślałyście już o tym czy chcecie wiedzieć czy będzie córeczka czy synuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna mamama
Cześć dziewczyny, Gratuluję..., ale nie jestem pewna, czy będziecie styczniówkami... Pamiętam jak testowałam (fakt dość późno w cyklu), ale było to 28 kwietnia 2007, a synek zawitał do nas jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderka110
Witaj Basieńko31. Mam straszną nadzieję żę i mnie i tobie lekarz powie że to fasolka na 100%. Też mam nie mało latek bo prawie 29. A najlepsze jest to że według kalkulatora ciąży z neta to też termin wyszedł mi na 3 stycznia. Co do lekarza to jeszcze nie jestem umówiona do jakoś tak mi zeszło, więc po długim weekendzie napewno się umówię choć jeszcze nie wiem do którego mam pujść. Ostatnio chodziłam do lekarki ale ona nie bardzo mnie do siebie przekonała. Zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderka110
A co do tego czy za wcześnie czy nie to ja też nie wiem ale wszędzie piszą, na testach też , że gdy tylko wyjdzie pozytywny to,że trzeba gonić do gina. A z drugiej strony to czekanie i jakaś tam lekka obawa ,że to nie ciąża jest, więc fajnie było by być już pewnym na 100%. Ja mam coś takiego że kilka razy na dzień zadoli mnie drzuch tak jekbym miała jeszcze dostać@ więc nie wiem?????? Macie tak samo????? A czy oprócz kwasu foliowego bieżecie coś jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spiderka110
A na dodatek to dopadło mnie jakieś przeziębienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny gratuluje
gratuluję gratuluję gratuluję:)ja jestem tegoroczną styczniówką:)ale ten czas leci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppp
o matko to juz styczniowki ruszyly?:) to oznacza, ze moj porod tuz tuz:) a termin mam na czerwiec. oczywiscie gratuluje dwoch kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczyny!Ja za chwile zostane majowka, to juz ostatnie dni ciazy, wiec czekam z niecierpliwoscia, ale tez z pewnym przestrachem.Synus bedzie mial na imie Wikror. Powodzenia zycze, tak Wam jak i sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje dziewczyny!Ja za chwile zostane majowka, to juz ostatnie dni ciazy, wiec czekam z niecierpliwoscia, ale tez z pewnym przestrachem.Synus bedzie mial na imie Wikror. Powodzenia zycze, tak Wam jak i sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata temu zzakładałyśmy topik Styczeń2010 dokładnie o takiej porze. Większość z nas urodziła w styczniu, ale fakt, dużo dziewczyn doszło w maju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. ja jestem w 5tc termin mam na 4 stycznia. Mam pytanko jaka miałyście pierwsza bete. Ja swoja odebrałam wczoraj i jest 5006,0 mlU/ml. Wydaje mi sie ze strasznie duzo. Rozgladalam sie po forach i dziewczyny w 5 tyg maja zazwyczaj miedzy 1000 a 2000... Jutro ide robic drugie:) nie minąl jeszcze tydzien od dnia w którym powinnam miec okres. Prosze napiszcie co tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzień po teminie @ miałam 2340, beta się podwaja co 2 dzień, wieć rośnie szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryfno frela
gratuluje dziewczyny!! ja jestem styczniówką 2011:) rok temu miałam mieć okres 29 kwietnia- nie było- 1 maja zrobiłam test i były dwie kreseczaki:) staraliśmy sie pół roku:) a przed pójściem do gina zróbcie bete-wynik po 1 dniu a nie wiem jak u was jest ale u mnie był zaznaczony tydzien ciazy:) gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiie
Hej kochane, ja tak sie zastanawiam czy do was nie dołącze :) Poszalałam w tym cyklu zmoim facetem, raz nawet trafilismy ( jak wynika z moich wyliczeń) w owulację. W sumie do @ mam jeszcze 6 dni, ale zaciekawiło mnie to ze od wczoraj bolą mnie piersi i mam bardzo wrażliwe na dotyk, szczególnie sutki. Moze to byc spowodowane zmianami hormonalnymi w ciazy albo nie wiem czym bo tabletek anty nie biore. A jak wasze objawy? Są juz jakies? W sumie chciała bym do was dołączyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim styczniowkom . ja jestem z 2009 raku . niech wam sie dzieciaczki zdrowo rozwijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiiie trzymam kciuki rób za kilka dni test a jeszcze lepiej bete. Ja test zrobilam 3 dni po planowanej @( bo zaczeło mi byc niedobrze) dodam ze w sobote wrócilismy z egiptu myslalam ze to na zmiane klimatu i od razu miałam dwie ciemne krechy to bylo we wtorek tydzien temu. W srode maz kupil drugi i to samo w srode po cichu zrobilam trzeci i tez. Od wtorku pojawily sie bule piersi i znacznie sie powiekszyly, zaczelam miec lekkie pobolewanie jajnikow jak na @ ale delikatniej. W czwartek od razu do gina i na bete. Umycie zebow na dzien dzisiejszy to masakra, a ostatnio zauwazyłam ze kajzerki a raczej ich zapacz tez odpada. Poza tym wszystko ok. Kolezanka powiedziała mi ze najlepsze dopiero przede mna. A wiec jak juz pisałam trzymam kciuki i czekam na wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×