Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

gratulacje! ja byłam styczniówką 2008 zleciało! powodzenia i mało stresu życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannam
Hej. Dziś mija 36 dzień cyklu. Beta 986 . Obliczyłam ,że termin mam na 9 stycznia jak wszystko dobrze się ułoży. Obawiam się czy moja beta nie jest za mała ale podwaja ale robilam wcześniej i byla taka: 26.04 - 116 28.04 238 2.05-986. Co o tym myślicie drogie koleżanki. Pozdrawiam. p.s. macie juz jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magiiie więc i ja trzymam Qciuki za twoje dwie kreseczki. U mnie obiawy były typowe na @ , bolał mnia brzuch i piersi i nadal tak jest choć już nie mam okresu 9 dni a trzy testy pokazały wynik pozytywny. Aaaa!!! Najważniejsze jest to, że ja jako fanka słodyczy teraz nie moge na nie patrzeć bo mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do lekarza idę dopiero w czwartek wieczorem i już chyba będę pewna na 100%, bo najgorsza to ta niepewnośc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mozna sie dolaczyc? Mam termin wprawdzie na koniec grudnia, ale bylam juz styczniowka 2010 i teraz jakos znowu mi pasuje lepiej byc styczniowka niz gruniowka:) Chyba sie przyzwyczailam:) Choc pewnie dzidzius urodzi sie w grudniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja dziś zrobiłam teścik i wyszły dwie piękne krechy. Termin na 15 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhihhiih
Malinowy Tulipanek szybka jestes:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy Tulipanek ja też mam synka ale z 2009 roku więc u mnie będzie już różnica 3 lat. Ja też chciałam 2-3 lata różnicy, nie więcej. To co, teraz trzymamy kciuki żeby nam się dziewczynki urodziły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fillipinko- jak najbardziej, teraz czas na dziewuszki:) A czujesz sie jakos inaczej niz w pierwszej ciazy? Bo ja niestety tak samo (zle), mam nadzieje, ze jak sie pierwszy trymestr skonczy to bedzie cos lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpliwie czekam
Hej dziewczynki Mam nadzieję, ze również będę styczniówką. Gdyby mi się udało w tym cyklu to termin by był na ok 17 stycznia 2012. Staram się jakieś 5 m-c. Z czego 2 razy miałam mikroporonienia. :-( Bardzo chcę aby się udało tym razem. Na tą chwilę mam nabrzmiałe piersi, co mi się nie zdaża. Więcej objawów nie mam, a na test za wcześnie. Termin @ mam na 8 maja. Pozdrawiam serdecznie. Trzymam kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiie
Hej kochane, dziś zrobiłam rano test i mimo że jestem 5 dni przed terminem @ to pokazal 2 kreski, druga bardzo bardzo bladą ale cos tam widac:) wiec mysle ze bedzie ciemniejsza niedlugo. Troche sie martwie bo wczoraj odkryłam guzka w pachwinie i nie wiem co to jest i za tydzien jak potwierdzi sie ciaza wybiore sie do ginekologa i z ciazą i guzkiem, mam nadzieje ze ten guzek nic powaznego, moze ktoras cos takiego miala?? Akurat w ciazy choroby mi sa najmniej potrzebne ;/ Dzis bola mnie piersi i wlasnie skonczylam plakac, w sumie przez tego guzka bo sie martwie i humoru nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanku ja jeszcze żadnych objawów nie mam, dopiero wczoraj zrobiłam test. W pierwszej ciąży miałam mdłości ale nie wymiotowałam. A kiedy Ty zaczelaś się zle czuć?? Ja za tydzień lece do grecji i mam nadzieję ze jeszcze nie dopoadnie mnie zle samopoczucie. magiiie gratulacje. Z tym guzkiem to pewnie nic poważnego ale na wszelki wypadek pokaż lekarzowi. a co tam wpisze się - rownież gratulacje, bardzo możliwe że styczniówką zostaniesz :) cierpliwie czekam - to trzymamy kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannam
Hej stycznioweczki 2012 powiedzcie czy macie takie delikatne bóle brzucha trochę jak na okres ale nieco inne , no i klucie jajników raz P raz L. bo ja tam mam i trochę mnie to martwi. do lekarza idę dopiero jutro. A mam się co obawiać bo pol roku temu mialam laparo, stwierdzoną endometriozę i a teraz torbiel 5 cm na P jajniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskowa
witajcie dziewczyny! mam nadzieję, że i ja będe styczniówką 2012. Dziś rano zrobiłam test i pojawiła się blada - ale druga - upragniona kreseczka. mam nadzieję, że za parę dni będzie już wyrazna , bo termin @ mam na 7 maja. emocje mną targają ogromne, boję się za szybko cieszyć. Pierwsza ciążę straciłam w grudniu.. Trzymajcie za mnie kciuki, ja mooocno trzymam je za Was styczniówki 2012!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hannam ja też mam takie bóle jak zazwyczaj na @ ale ból ten jest krótki i powtarza się kilka razy dziennie. cały czas mam wrażenie jakby miała przyjść @. do lekarza mam dopiero w czwartek. napisz co powie Ci jutro lekarz. i nie martw się będzie dobrze!!! ja mam polipa o wilkości 3 cm i też się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryskowa wiem jak to jest czekać na to żeby nie było @. Ale wytrwaj i napewno będzie wszystko ok!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja sie nie staralam o dziecko, ale 1 raz w zyciu czuje, ze jestem w ciazy. i to nie ze popadam w paranoje, bo w sumie jakby nie bylo bedzie dobrze. ale bez kitu mam wszystkie mozliwe objawy. test negatywny, beta hcg tez, ale po kolei... cycki bola, klocie lewego jajnika na przemian z bolem jak na okres, bol glowy 3 dni z rzedu, wzdecia, rano jest mi niedobrze na zoladku i wieczorem tez, do tego dochodzi wstret do alkoholu i papierosow, no i spie caly czas. aaa i rozpulchniona pochwe czuje...a w kilka dni po stosunku to juz w ogole wielka byla! jutro ide do ginki. zobaczymy co powie, ale jeszcze moze byc za wczesnie, bo od stosunku minelo dopiero niecale 3 tyg.. tym z Was, ktorym sie udalo gratuluje dwoch kreseczek :) moze dolacze do Was z terminem na styczen hehe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przeczytalam wszystkie Wasze posty. STYCZNIOWKI 2012 tryskaja mega radoscia :)))))))))))) jak sie okaze, ze jestem styczniowka to juz czuje klimacik na tym topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam stycznioweczki i trzymam kciuki za pozytywne testy! Fillipinko- ja sie czuje zle od poczatku, teraz mam 7 tydzien i dopadlo mnie jeszcze przeziebienie, wiec pewnie przez to czuje sie jeszcze gorzej. Ja niestety naleze do tych "szczesliwcow", ktorych ciaza nie rozpieszcza, pamietam jak bylam w ciazy z synkiem to po porodzie czulam wielka, niewypowiedziana ulge Hannam- takie klucia sa normalne jak sie naciagaja wiezadla, mysle, ze nie masz sie czym martwic, duzo dziewczyn ma na poczatku takie objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi new
Witam. Jestem tu zupelnie nowa. Do tej pory bylo tak ze tylko czytalam wypowiedzi na forum, nigdy sie nie udzielalam. Teraz jednak potrzebuje wsparcia i porad bardziej doswiadczonych. Otoz niedawno dowiedzialam sie ze jestem w ciazy... dodam ze to jest moja pierwsza ciaza. Otoz towarzysza mi bole czasem mocniejsze czasem nie. Boje sie tego. Do Gin ide we czwartek ale moze ktoras z Was miala podobne objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiie
edi new- ale czego bóle? podbrzusza? W sumie są normalne w początkach ciąży , ale jesli faktycznie są czeste i mocne czasem to powiedz o tym lekarzowi. marsja- czy nie dziwi cie to ze bete masz normalna i wynik negatywny? Trzymam kciuki żeby to była ciąża jeśli na to liczysz, ale dziwne to troche :) Ja powiem wam to troche zabawne, jestem 3 dni przed @, test pozytywny ale w sumie nie pewny, ale czuje że coś jest inaczej, taki przyjemny spokoj mnie ogarnia czuje sie tak dziwnie. Piersi mi urosły o rozmiar na bank :D Co jakze mnie cieszy bo mam takie skromne B..:D Ogolnie byłam już raz w ciąży ale poroniłam w 10 tyg. I mialam w sumie zero mdłosci, no może miałam tydzień ale nie wiem czy to mdłosci czy zgaga takie dziwne. A teraz ciagle jestem głodna i mnie mdli przez to, ale staram sie nie jesc wiecej tylko normalnie. Szkoda ze nie moge zrobic jutro 2 testu zeby się upewnić ale dzis było wszystko pozamykane. Boli mnie też czasem podbrzusze a tego nie lubie bo zaraz mam złe myśli. . . zle mi sie te bóle kojarzą. No ale aż takie częste nie są. Ogolnie trzymam za was dziewczyny kciuki, i za siebie tez!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit new
Tak bole podbrzusza... a tak to poza tym to zadnych objaw ciazy nie mam...Straszne mam mysli :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiie
edit new - ale tebole podbrzusza ogolnie sa normalne, czasem gdy są mocniejsze mogą być np spowodowane wlasnie tym twoim stresem, ogolnie czestoi mocno brzuch cie nie powinien bolec, zalezy tez w jakim tyg jestes na poczatku czasami boli, niemartw sie tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiiie, moze i dziwi, ale czasami beta i test plata figle. moze za wczesnie zrobilam. i w sumie bede sie cieszyc jak nie bede, bo to nieplanowana ciaza, z facetem, z ktorym srednio mi sie uklada. po prostu miesiac temu bralam silny antybiotyk, ktory oslabil dzialanie tabletek anty totalnie i jakos 3 dni po okresie mialam owulacje a dzien przed kochalam sie z facetem. od 2 dni przerwalam branie tabletek no i czekam na okres.. ale stan mam naprawde dziwny. nigdy nie pozalowalam winka wieczorem i popalalam. od 2 tyg nic, zero. do papierosow wstret to rozumiem, czesto tak mi sie dzialo, ale nigdy nie pogardzilam drinaskiem czy winkiem :D badz co badz zycze duzo zdrowka dla Was i dla Waszych fasolek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsja, myślę,że sie nakręcasz, ja po odstawieniu tabletek czułam się właśnie tak jak Ty! Test mo ze sie mylić, ale Beta już nie, no chyba,że rzeczywiście za wczesnie ro biłaś, ale 3 tyg. po stosunku to już raczej wiarygodny wynik. POzdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robilam rowne 16 dni po stosunku... sa kobiety, ktore robily w dniu spodziewanej miesiaczki i tez beta wyszla negatywna, wiec ile ludu tyle przypadkow :) nie bede gdybac i sie nakrecac tutaj :P jak sie okaze, ze nie jestem to przyznam publicznie, ze se wkrecilam ooo ;) dzieki i rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-)) Być może dołączę do Was.. Zrobiłam dzisiaj 4 dni przed terminem @ 2 testy i wyszły dwie kreseczki, choć blade... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskowa
witaj yousta! :) ja dziś wracając z pracy poszłam na HCG, bo ta lada kreska ciągle jest w mojej głowie... z objawami w ciele to jestem juz sceptyczna do swoich interpretacji, co miesiąc jestem w ciąży urojonej ( jak się pozniej niestety okazuje). Pomimo moich tendencji do urojeń, to chciałabym Cię EDI NEW uspokoić, te bóle są jak najbardziej normalne na początku ciąży, macica się zmienia. Wszystko jest dobrze. Magiiie, widze, że mamy podobne doświadczenia :( Wynik HCG będa albo dzis ok 22 albo jutro rano. Jutro sa moje 27 urodziny. Mam nadzieję, że będa szczęśliwe. Pozdrawiam Was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×