Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

Czesc wszystkim:) wreszcie mam wynik. Jest 10 942,0 Prosze napiszcie co myslicie o nim w poruwnaniu z pierwszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek ja się nie znam niestety na becie więc nie pomogę :( ryskowa - trzymam kciuki za wyniki :) magiie mi piersi też urosły :D edit new - mnie dzisiaj też podbrzusze boli, ale to może też być spowodowane dzisiejszym badaniem.. Przy I ciąży brzuch też mnie pobolewał na początku ciąży, więc dopóki nie ma plamień to chyba nic złego się nie dzieje Słuchajcie dziewczyny, ja dzisiaj byłam na wizycie u gina. Takiej kontrolnej. Powiedziałam że chcemy starać się o dziecko i chcę się przed zajściem w ciąże zrobić kontrolę i cytologię. Rano jeszcze nie robiłam testu. Lekarz po badaniu powiedział że wszystko Ok i to wszysko, dał skierowanie na przeciwciała toxo i różyczki i usg piersi i usg narządów rodnych. Po południu zrobiłam test i bah! dwie kreseczki, poleciałam oczywiście po drugi i też II :) Moja radość jednak jest jeszcze umiarkowana, bo jakby nie było jestem przed okresem. Na dodatek jestem trochę przeziębiona :( To byłaby moja druga ciąża. Mam 2 letnią córeczkę. Jeśli chodzi o wizytę u lekarza to powiem Wam że ja przy I ciąży poleciałam od razu do gin. Zrobił mi usg w 5 tyg. i okazało się że jest pęcherzyk a nie ma bicia serduszka. Powiedział mi że za wcześnie przyszłam. Faktycznie mogłam przyjść ok 6-7 tyg, i oszczędzić sobie stresu że pęcherzyk ciążowy jest pusty. Oczywiście nie był, ale do następnego usg na początku 7 tyg. najadłam się strachu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskowa
Gosiaczku pięknie rośnie! To bardzo dobrze - im wiecej tym ciąża bezpieczniejsza! Jestem pewna że wszystko jest ok. Razem z wynikiem powinnaś dostać też normy, bo kazde laboratorium ma je troszkę inne. Jeśli nie masz na wydruku to zawsze możesz poprosic o nie w laboratorium. Ja mam tylko doświadczenie z Diagnostyką, oni zawsze umieszczaja normy na kartce z wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiie
ryskowa trzymam kciuki za twoja wysoką bete :) Ja jutro dziewczyny robie test rano, takze trzymajcie za mnie tez kciuki!!! Teraz mam troche urwanie glowy i niemam kiedy pisac, napisze jutro wieczorem jak wynik :) chyba ze zdaze rano, buzieki, trzymajcie sie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit new
Witajcie ponownie. Dzieki wielkie za te wszytskie porady.... Przesatalm sie tak bardzo martwic... Wiecie jak to jest pierwsza ciaza i wszystko wydaje sie "dziwne". Nie wiadomo czy dobre czy zle... Wszystko mnie zastanawia. Trzymam kciuki za wszystkie :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
youssta- ja tez robilam pierwszy test przed okresem- najpierw 5 dni przed i wyszla blada druga kreska, potem 4 dni przed i byly juz dwie wyrazne. Tez sie martwie bo jestem chora na grype i boje sie jak to moze wplynac na dzidzie ryskowa- no to czekamy na wynik bety, tez bym zrobila, ale mieszkam za granica i tu w zasadzie do 12 tygodnia nie za bardzo przyjmuja do wiadomosci ze sie jest w ciazy :( Potem tez niestety z opiekna nie przesadzaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magiie- trzymamy kciuki za wyniki, daj znac nam szybko:) edit- nie ma co sie stresowac moja droga, ja sie staram nie nakrecac, ale masz racje, pierwsza ciaza stresuje przez to, ze jest taka wielka niewiadoma, ja tez za pierwszym razem siedzialam caly czas w internecie i wyszukiwalam informacje na kazdy mozliwy temat Sorki, ze tak pisze na raty, ale nie raz juz mi sie skasowal moj post, wiec wole,zeby przepadl tylko kawalek a nie calosc A u nas kiepsko- ja chora, synek chory, lezymy w lozku z goraczka(tzn jemu juz prawie przeszla), mam nadzieje, ze nam to przejdzie bo naprawde ciezko byc chorym jak sie ma w domu malego lobuza, ktory jest ciekawy swiata i wszedzie chce zajrzec... Musze sobie znalezc lekarza jakiegos, albo chodzic znowu do tego, ktory prowadzil mi pierwsza ciaze, tyle, ze mam teraz do niego 60km, bo sie przeprowadzilam. Hmm, no nie wiem co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) ryskowa ja zrobiłam test dzień przed 27 urodzinami i wyszły dwie kreseczki :) Super dostałyśmy prezencik! :) To Twoja pierwsza ciąża?? Dziewczyny nie wiem co robić, w przyszłą środę lecę na wczasy do grecji, a naczytałam się wczoraj w internecie, że loty w pierwszych tygodniach ciąży są groźne ;/ u lekarza byłam i on nie widzi przeciwwskazań, ale ja już o niczym innym nie myślę... martwię się. Któraś z Was latała w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj też robiłam hcg dzisiaj pewnie będzie wynik. Na pewno dam znać jaki. Ryskowa też oczywiście pisz jak już będziesz miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filipinka - byłam w ubiegłym roku w grecji na 2 tyg. wczasach (Rodos), była z nami też koleżanka, która "wylatując" na wczasy nie wiedziała że jest w ciąży, dopiero po przylocie na miejsce zaczęła coś podejrzewać (nie dostała okresu). Przez 2gi tydzień pobytu się oszczędzała, tzn. nie piła alkoholi i nie szalała z pływaniem :-) po powrocie potwierdziło się że jest w 6 tyg. ciąży. Termin porodu ma na 15 maja :-) Tak więc chyba nie masz się czym stresować. Jak jest wszystko ok to ja bym leciała. Może wykup sobie dodatkowe ubiezpieczenie, żebyś się pewniej czuła i w razie czego miała lekarza "na zawołanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, pierwsza beta była 30 kwietnia, a druga 4 maja? Jesli tak to powinna już wynosić ze 20 tys.min. Bo beta podwaja się co 48 godzin. ale to jest tylko teoria i czasem rosnie we własnym tempie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka 2011
witam dziewczyny:) wszystkie serdecznie pozdrawiam i gratuluje wam :) ja jestem jeszcze przed wizytą u lekarza, zrobiłam dwa testy, oba wyszły pozytywnie :) ciekawe który to może być tydzień... stawiam że 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka 2011
ciekawi mnie jak się czujecie? ja jestem osłabiona i bardzo senna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszke mi sie pomylilo przez te swieta. pierwsza była 29.04 a do drugiej krew mialam pobrana 02.05 czyli 72 godziny pozniej tylko badana byla 04.05 i dlatego mi sie poprzestawialo:) ale wzrost z 5006,0 na 10 942,0 był w ciagu 72 godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinko Ja w pierwszej ciazy przelecialam samolotem...42 000 km, z czego 16 000 w pierwszym trymestrze, wszystko bylo w jak najlepszym porzadku, takze spokojnie mozesz leciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ciaze zaszłam e egipcie. Nie swiadoma tego co zaszlo przez caly drugi tydzien pobytu opalałam sie swobobnie na lezaczku w 35 stopniach piwkowałam z mezem całymi dniami nad basenem, pływałam w słonym morzu czerwonym i paliłam jednego fajka za drugim. Łot samolotem znioslam lepiej niz w tamta strone tylko jak wysiedlismy na okeciu to zrobiło mi sie strasznie słabo. 3 dni puzniej zobaczyłam 2 piekne czerwone kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek- no ja w pierwszej ciazy podobnie- na poczatku fajki, piweczko- dopiero jak sie upilam dwoma kieliszkami wina tak totalnie jakbym wypila co najmniej cala butelke to pomyslalam, ze cos jest na rzeczy i zrobilam test- no i wyszly dwie krechy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! Ja dziś jestem bardzo szczęśliwa bo właśnie godzinę temu wróciłam od mojego gina , który potwierdził piękną sześciotygodniową ciążę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) tez jestem styczniówka 2012, mozna sie dołączyć?? wczoraj robiłam test wyszły pozytywnie moze jutro albo po weekendzie wybiore sie na bete. termin mniej wiecej 3 stycznia. zrobilam 2 testy oba pozytywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yousta lekarz obliczył mi na 5 stycznia 2012 ale dodał że to może być trzy tygodnie przed lub trzy tygodnie po. Jeszcze nie zlecił mi żadnych badań bo mówi że to jeszcze za wczśnie skoro czuję się bardzo dobrze. A następna wizyta dopiero 26 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannam
Hey, 4,05 bylam u lakarza, moja fasoleczka ma 4 mm i jest prawidłowo umiejscowiona, co mnie bardzo cieszy. Za tydzien w środę idę do gina znowu bo chcę zobaczyć serduszko. Licząc od OM będzie to początek 7 tyg. nie wiem czy będzie coś widać. Jak myslicie. termin obliczyłam na 9.01.2011 . Dziewczyny o zbliżonym terminie pomóżcie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka31
Witaj Dziewczyny Pare dni mnie nie było - długi weekend :) ale już jestem i nadrobiłam zaległości. Super że sie temat rozkręca i myślę Dziewczyny że czekamy na następne styczniówki. Dla mnie też to jest pierwsza ciąża i wszystko całkiem nowe. Umówiłam się do gina na przyszły tydzień i mam nadzieje że będzie już slychać serduszko bo to będzie już 6 tydzień. Tak się zaczelam zastanawiać może byśmy tabelke zrobiły? Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka31
Witaj Dziewczyny Pare dni mnie nie było - długi weekend :) ale już jestem i nadrobiłam zaległości. Super że sie temat rozkręca i myślę Dziewczyny że czekamy na następne styczniówki. Dla mnie też to jest pierwsza ciąża i wszystko całkiem nowe. Umówiłam się do gina na przyszły tydzień i mam nadzieje że będzie już slychać serduszko bo to będzie już 6 tydzień. Tak się zaczelam zastanawiać może byśmy tabelke zrobiły? Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziękuję, jestem już spokojniejsza co do lotów. Wiadomo, że w necie wszystkiego można się naczytać... Robiłam hcg w środę popołudniu i jeszcze wyników nie ma, pani poinformowała mnie że nawet do 3 dni mogę czekać. Dziwne to jakieś, pierwszy raz się spotkałam z tak długim oczekiwaniem na wynik hcg. Jestem jak najbardziej za tabelką. Proponuję taką: NICK WIEK DATA PORODU MIASTO Może być?? Potem będzie można dodać jeszcze płeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszcie jakie już macie objawy poza bólami podbrzusza. Ja nic u siebie jeszcze nie zauważyłam. Ciekawe czy będę miała mdłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja dziś byłam na pobieraniu krwi,na becie wynik dopiero w poniedziałek, musze znaleźć jakiegos dobrego gina powiedzcie mi od jakiego momentu licze w którym tygodniu jestem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×