Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

desperatkabecia

Czy dla mężczyzn seks jest nieważny...?

Polecane posty

Gość Witzz
ee napewno nie jest zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, zerżniecię to taka lajtowa dominacja. Myślałem o czymś mocniejszym. Ale możesz zacząć od skrępowania i zerżnięcia. I przyłóż mu parę razy jakimś paskiem. Bądź jak Robin Hood! Jak Tommy Lee Jones w Ściganym! Nie wiem czy zadziała, ale jak znikąd nie widać ratunku to coś trzeba spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, i konieczne jest używanie mocnego języka. Tak na wszelki wypadek piszę, gdybyś nie wiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj robie nalot na sklepy... paski łańcuchy kajdanki mrrrr bedzie sie działo:) a tak serio to sposób ani po dobroci ani po złości na niego nie działa wiec dla mnie ten temat jest już z lekka przegrany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witzz
kup sobie z dwa wibratory BIG i niech widzi ze lepszy kawalek silikonu niz jego pen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto mówi, żeby po złości? Jesteś jego Panią i on ma zrobić to co mu karzesz. A jak nie to baty! Na tym to polega. Może tego właśnie potrzebuje? Może Ty tego potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat z wibratorem tez już był, jak powiedziałam ze sobie kupie, proponując wibrator jako urozmaicenie smiertelnie się obraził że jakiś kawałek plastiku mu bedzie konkurencje robił...no mówie Wam pozamiatane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witzz
to kup jakies bokserki meskie i zostaw gdzies tak zeby znalazl-moze bedzie zazdrosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysły masz dobre ale nie obraź się lekko tandetne...zakładam że masz żone i znajdujesz męsko portki w Waszym mieszkaniu....może jara Cię kiedy inny facet bawiłby sie z Twoją zoną ale wiesz człowiek o zdrowych zmysłach może mieć inne mysli a skutki tego mogą byc opłakane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyr rozumiem że Cię nie ma bo poszedłes szukać księżniczek, prawdziwych oczywiście i przepadłeś gdzieś w akcji....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Beciu. Od ostatniej rozmowy gwałciłem bez ustanku, aż pierze leciało! Szczerze mówiąc musiałem obniżyć standardy i gwałciłem wszystkie, które się nawinęły. W końcu mamy demokrację i gwałcenie należy się nie tylko księżniczkom. Prawda! Chyba zostanę wikingiem. Przypomniałem sobie rysunek Mleczki, gdzie jeden wiking mówi do drugiego: "W zawodzie wikinga najbardziej podoba mi się gwałcenie". A Ty Beciu jak? Żaden wiking Cię nie dopadł? Nawet jakiś delikatniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się cieszę! Ja też dopadłem jedną taką. Tym razem iskry leciały. Może nie jakimś wilekim snopem ale nieźle było. Jakbyś chciała pogadać konkretnie: pisz ma maila. Czasem jestem tu bardzo często a czasem przez kilka tygodni w ogóle. Ja bym w każdym razie chciał. Wymienimy się doświadczeniami o księzniczkach, wikingach i gwałceniu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becia1988
pewnie, ze wazny :) czasem tylko mają gorszy dzien albo moga byc po prostu znudzeni. Trzeba seks urozmaicac, zeby faceci zawsze chcieli :D moze to byc zmiana pleneru, a moze zakup seksowniejszej bielizny, np. Kris Line :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Becia jak masz jakies sexi majciochy do sprzedanai to źle trafiłaś, bo moja szafa już pęka w szwach a uwierz mi ze to nie działa :) Pozdrawiam imienniczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz brunecik... już nie raz mnie o to pytali a ja wtedy zapraszam do przeczytania całego tematu:) w telegraficznym skrócie chodzi o to że z powodu braku, bądź tez niewielkiej ilości seksów :) jestem zdesperowana a becia to wiadomo od jakiego imienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daaaria342
Czytam wątek od początku... Dziewczyno jak ty sie meczysz..;( Jestescie razem niezbyt długo, u ciebie dziala jeszcze chemia ale u niego? Ewidentnie sie skoczyła, sex raz na miesiąc?? O cholera, zastanow sie, bo jak tam mysle ze moze tracisz czas. Wiem ze kochasz tego człowieka ale skoro w tak waznej sferze (sex) nie spełnia sie, jak to na męzczyzne przystało to całe zycie bedziesz błagac o sex. Az wykonczy cie to po kilku latach. Mozesz dopuscic sie zdrady. I co wtedy jesli bedziecie juz małzenstwem?? To ty bedziesz winna, jako zdradliwa żona, nie on, bo jego problem z niskim libido znałas juz przed ślubem! Wiem ze milosc jest wazna ale tak na prawde w relacji mężczyzny i kobiety sex odgrywa jedna z głownych rol. Nie zniosłabym gdyby mnie moj facet nie pożądal. Przykro mi kiedy czytam jak kobieta sie męczy a wszyscy winią ją za to ze lubi sex. I w tej owej ważnej sferze nie ma wsparcia od ukochanej osoby, której chęć jest warunkiem jedynym i wystarczalnym podczas sexu. No moze jeszcze umiejętnosci :PP Smutne, apeluje do Ciebie ponieważ to jest tragedia a co bedzie za parę lat?? A nie myślałas ze on jest no wiesz homo?? skoro woli ciebie zaspokoic niz zebys ty jego?? dziwne... nie chce obrazac ani jego ani ciebie :) ale takie przypadki istnieją nawet w pozornie udanych związkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po częsci masz racje, może to swego rodzaju tragedia, nie obwianiam siebie ani też jego, nie wiem dlaczego tak jest, nie wiem jak to rozwiązać, jak na razie nie dopuszczam zdrady... z tym homo to zarzut musze odepszeć bo to raczej a raczej na pewno :) niemożliwe, wiem wiem niejedna tak mówiła, ale wiesz jemu podobają się kobiety, wiesz czasem rzuci komplementem, ma wiele koleżanek, wczesniej miał też kogoś...wiec to raczej nie wchodzi w gre :0 a co do mojego problemu, jak na razie mam głowe zaprzątniętą czymś innym i chwilowo jestem z tym pogodzona, wiem że za chwile znowu bedzie gorzej jak to w zyciu ale trudno...nie strace takiej osoby przez brak seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskapani
Becia nadal pmaga Ci ten isa.... costam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawska pani... ON zniknął, nie wiadomo gdzie, w sumie duzo rozmawialiśmy było miło, uczulił mnie na wiele spraw, pokazał sytuacje od drugiej strony ale jego już nie ma i z tego co widze to nie bedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskapani
jak to zniknal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu, zniknął, wyjechał, nie chce utrzymywać tej "znajomości" chyba mi pomógł w wielu sprawach ale komunikowanie się czy to na forum czy to przez gg nie wrózyło dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskapani
niby dlaczego nie wrozylo dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy dwoje dorosłych ludzi rozmawia o seksie zaczynają sie podteksty... zaraz usłysze że to zdrada, nie nie nie, nic mnie z nim nie łaczyło, czysta rozmowa ale taką podjęliśmy decyzję że nie bedzie już rozmawiać na tematy delikatne gdzie obydwoje dorosłych ludzi może dopisywać własne scenariusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
Dlatego czasem bezpieczniej jest pogadac z druga kobieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto tam hipopotam
Co za beznadziejny podszywacz o 19:48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×