Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zagubiona mama

w jaki sposób ustalic adres dłużnika alimentacyjnego przebywajacego w Anglii

Polecane posty

Gość Kapesa
Proponuję skorzystać z usług firmy windykacyjnej Kancelaria Ultimatum, są bardzo skuteczni i również odzyskują należności dłużników mieszkających za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Windykacja to naciągacze! Ja miałem do odzyskania dość duży dług od kontrachenta i kilka firm windykacyjnych nie dało rady na terenie kraju a ty tu mówisz o sprawie zagranicznej.Naciągneli mnie tylko na różne koszta i nic nie odzyskali ani złotówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie musisz ustalać jego adresu. UK jest w Unii, a prawo unijne jest takie że ściga się alimenciarzy jeśli nie płacą. Musisz jedynie spełnić odpowiednie procedury tutaj w Polsce, dowiedz się gdzie zacząć, dobry prawnik ci powie, poczytaj w internecie, a będziesz wiedzieć gdzie w Polsce rozpocząć procedurę, a sprawa trafi do UK a tam oni już się zajmą ustaleniem adresu alimenciarza i ściągną z niego wszystko co zalega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Próbujcie może tym programem lokalizacyjnym.... Powinno się udać: http://skroc.to/Bzp/ xxx nie dajcie sie nabrać na tego osrańca- spamera, przeczytać na dole strony to usługa subskrypcyjna, będziecie bulić ja za zborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parszywe spamerstwo NIGDY nie wpisujcie Piotr glas, a jak traficie na jego PARSZYWE filmiki, to skomentujcie negatywnie!!! Bo to CHAM parszywy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia11111111
Ja korzystałam z usług www.kancelariaultimatum.pl i pomogli. Są dobrzy w tym co robią i można naprawdę uzyskać od nich fachowe porady oraz pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×