Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

to tak obrazowo przedstawilem jak to u mnie :D:D:D z tym drganiem :D:D boze o czym my piszemy na publicznym forum :D:D:D:D zaraz sie pomaranczowi zleca jak sepy do padliny :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężkie do opisani ;-) stare czasy w związku - myślałam że jestem w ciąży - kupiłam test... wyciągnęłam z tego pudełeczka i biedna nie wiedziałam jak to się używa:-P - oczywiście przeczytałam ulotkę i dopytałam koleżankę jak to się robi , zrobiłam wszystko tak jak kazali a na końcu zostawiłam na pralce i przykryłam ręcznikiem żeby na niego nie patrzeć - pierwsza osoba która podeszła do testu była moja koleżanka w przeciwnym razie leżałby tak pod ręcznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do serca i rozumu - podobne objawy mam jak się słońce pojawia na zewnątrz - ucinam skrzydełka na wstępie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ta reklama mi sie przypomniala za glosem serca czy rozumu wybierz neostrade :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha lubię te reklamy - najlepsza " palcem się nie pokazuje "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU- zanim mi te skrzydełka urosną minie jeszcze trochę czasu ;-) chińszczyzna też jest dobra - i to nie dlatego że ogólnie uwielbiam jedzenie z chińskiej restauracji :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dzis w tak dobrym nastroju ze nawet ta pinda mi na nerwy nie dziala ba nawet czesc jej dzisiaj powiedzialem :) a kolega mi powiedzial ze jestem "zbyt mily" nie wiedzialem ze mozna byc "zbyt" milym ale luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka dziewczyna 26 lat Polka / jezuu jak ja jej nie lubie :P:P zawsze problemy z wykonaniem pracy na czas, ostatnio zwolila sie z pracy w srodku dnia bo jej sie kurde tips polamal i musiala isc poprawic zachowuje sie wiecznie jakby byla miss swiata ( a uwierzcie mi ze nie jest:P) naj naj naj a wszyscy wokolo na nizszej pozycji niz ona to nieudacznicy jak to kiedys sama powiedziala licza sie tylko Ci co zarabiaja wiecej od niej i maja dobre zaplecze pffff zal i rozpacz mowie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio polozylem jej na biórku 7 skoroszytów z dokumentami do kopiowania na ze tak powiem wczoraj i co uslyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona mówi do mnie (zaznaczam ze byl srodek dnia godzina 12:15 no moze 30 po ) a ona przychodzi na godzine 10:30 do pracy i klade te dokumenty na jej biórko tumacze jej ile kopii itd. a ona do mnie mówi tak (po polsku rzecz jasna) : Michaaaaaaal (ma tendencje do przciagania wyrazow) ja jestem skonana a ja do niej mówie : a ja jestem z gwiezdnych wojen zasmialem sie poszedlem a ona nie zajarzyla zartu czaicie jak mozna nie zajarzyc ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie :D:D:D no kazdy kogo znam sie zasmieje i zczai ale nie Anitka ooooo nie Anitka jest stworzona do celów wyzszych jak znalezienie i wychaczenie milionera :D:D no z calego serca lacznie z kolegami zyczymy jej powodzenia w osiaganiu swojego celu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzają się i takie - tylko podpowiedzcie jej że milionera w dzisiejszych czasach trudno znaleźć - znam też takie dziewczyny do dzisiaj bujają w obłokach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja byłam na jednym takim weselu- takiej pary:-P- obydwóch dobrze znam -w dzień ich wesela z najlepszym przyjacielem pana młodego rozmawiałam i on się dziwił że pan młody nie dostrzega paru rzeczy- podobno miłość ślepa jest :-P pan młody wytrzymał rok w małżeństwie tak mu panna dała popalić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×