Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

jaka pogoda u Ciebie ?? u mnie tak sobie ani slonce ani deszcz taka pogoda po kiju az czlowiekowi sie nic nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda swietna - dla tych co maja urlop cieplo, slonce, wszyscy na plazach albo nad jesiorami turystow mnostwo az zazdroszcze no, moze nie zazdroszcze tym co sie spiekli na czerwono i przychodza po panthenol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co na jakies debilne teksty?? i jeszcze jakas dziunia mi tutaj bedzie wmawiala ze jej kolezanka moje dane sprawdzi no zal tak to jest jak ktos nie wie co pisze :/ po za tym ostatnio mam daltonizm na pomaranczowy kolor :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ostatnio na innym temacie jakas dziewczyna napisala (tez ja troche powyzywali) ze zyczy powodzenia ludziom którzy widza w tym rozrywke bo ich zycie musi byc zajebiscie nudne i powiem Ci ze wyszedlem z tego samego zalozenia jezeli komus ma ulzyc z powodu powyzywania to ja tez macham na takich 🖐️ niech sobie ulza w swoim szarym zyciu najlepsze zreszta jest to ze jedna osoba cos pisze a potem z innego nika sobie sama odpowiada :D:D:D:D no zal smieszy mnie to bardziej niz denerwuje oranzowi artysci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafe to wogole dziwne miejsce, gdzie czesc osob siedzi tylko po to zeby kogos pojechac nawet jak pytanie jest normalne, to zaraz jest sprowadzone do rangi dziwactwa ehhh kiedys tak nie bylo a wakacje to juz sajgon :P a do ktorej dzis w pracy bedziesz siedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszkooo buhahaha
tak tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej co zawsze standardowy czas pracy zawsze tak samo zadko sie zdarza zebym po godzinach musial zostac :D o i masz :P:P hehehe masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co...moze po prostu odpuscmy pisanie tutaj bo w dniu dzisiejszym juz mnie to zaczyna meczyc, te oranze co sie udzielaja tak meznie :D po prostu pogadamy wieczorem na gg jak masz chec i czas, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, nie zlosc sie na nich oni maja taki sposób na nude po prostu, szkoda ich jest troche nawet, zamiast wziasc i normalnie sie udzielac na temacie wola w inny sposób no cóz ... ale jak ma Ciebie to wkurzac to jasne dajmy sobie spokój i pogadamy wieczorem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszkooo buhahaha
idzcie stad!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszkooo buhahaha
Nooo...standardowo 19.30 :-D :-D procz gg nic nie masz :-O :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszkooo buhahaha
Bede czekac :-D :-D 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;-) wejdę wieczorkiem na forum- fakt trochę się wszystkim zasypałam i nawet kawa nie stawia mnie na nogi dzisiaj :) co do gg Michaszkoo kobiety mają swoje tematy ale nie martw się nic o tobie;-) pozdrawiam i przepraszam za spóźnienie:) P.S. - pomarańczki widzę miały dzisiaj zabawę - ale musimy im wybaczyć , nie każdy ma co robić w wakacje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszkaaszka
Ej czytam ten topik od poczatku, i musze wam powiedziec że wy musicie byc razem :] a co do tych idotów co sie wam wcinaja z głupimi komentami to dzieki frajerzy ze spierdoliliście tak zajefajny temat gratulacje imbecyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry;-) weszłam wypić z wami kawkę ale widzę że tu taka cisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×