Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

hmmm czyli to siedzi gdzieś u ciebie w psychice a myślałeś kiedyś o tym że mama chciałaby żebyś ten dzień przeżywał tak samo jak inne osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak ze nie swietuje od zawsze kiedys wiadomo jak bylem dzieckiem to mialem normalne urodziny jak kazdy dzieciak. A decyzje o nie odchodzeniu urodzin podjalem sam jakies 10 lat temu, za to bardzo chucznie obchodze swoje imieniny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeżeli o świętowaniu mowa niewiele osób wie o tym że od jakiegoś czasu nie obchodzę świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym roku jednak obiecałam sobie że spędzę święta Bożego Narodzenia z siostrami tak jak powinno być ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie obchodze swiat :P a dlaczego Ty nie ??? ja nie obchodze bo nie mam z kim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny powód do ciebie - nie chcę mieszać zazwyczaj w planach rodzeństwu -półtora roku temu mama odeszła właśnie w święta no ale teraz muszę się trochę zmobilizować ... siostry coś węszą i się martwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ciotke w Polsce ale ona spedza swieta z rodzina meza wiec nie chcem im sie wcinac, reszte rodziny mam w stanach ale oni nie sa Polakami wiec swieta to dla nich czas zeby balowac i pic do upadlego. Takze zawsze jakos tak wychodzi ze na swieta jestem sam ze soba ale jest ok bo juz dawno jak to sie mówi umarl we mnie dobry duch swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie ja wyciągnęłam szpinak, mięso żeby się rozmroziło mam pomidory, ogórka ,i ser żółty naszykowany a makaron to pięć minut ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam , jak mija swieto konstytuacji? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU musisz stanąć na rekach żeby trasy nie pomyliło i nie zjechało na dół :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory dziewczyny ale z wiadomych powodów ja musze juz opuscic nasza przemila pogawedke i skierowac sie w strone samochodu to do puzniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje sie ,ze pogoda nie dopisuje (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ZU ja się tobą bym zaopiekowała ale nie jestem ten tego wiesz:-P B77 coraz sławniejszy się robisz na tym kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×