Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

nie boje sie nocnych dyzurow bo apteke okolo 22-giej zamykam i wtedy sie obsluguje tylko przez okienko w dzrwiach na zasypianie metody nie mam :) ale z czasem to samo przychodzi klade sie okolo 2 w nocy ale raczej nie zasypiam, czytam jakas ksiazke, siedze w necie, robie jakies porzadki na polkach, ogarniam apteke - zawsze jest cos do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest grafik dyzurow ustalany na rok czasu z gory no chyba ze ktoras apteka sie zamyka, to wtedy sie zbieraja kierownicy aptek i robia nowy grafik w duzych miastach jest inaczej, bo sa po prostu apteki calodobowe i nikt nie ustala dodatkowo dyzurow nocnych a w malych zajmuje sie tym starostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok a w samej aptece ustalacie miedzy soba?? placa Ci jakis dodatek za nocke ?? bo jak tak to czemu przykladowo nocek nie robi jedna osoba?? w aptece a reszta pracowników nie musi wtedy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece to juz kwestia dogadania sa osoby ktore lubia pracowac na nocke albo takie ktore nie przepadaja w zgranej zalodze nie ma problemu dodatek nocny jest, ale niewielki, zaden to rarytas jesli chodzi o finanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszkoooo no wlasnie
Pracujesz bez zebow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz domyslam sie pewnie dlatego jest to dodatek a nie druga wyplata :D:D ogólnie to masz wesolo pewnie w pracy zawsze sie jakies smieszne sytuacje w aptece zdarzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam znajoma w HSBC :-)
Sprawdzi czy pracuje tam Michal, poda mi dane kazdego 😘 A ty kotku jesli tam pracujesz, to bedziesz mial nieprzyjemnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam znajoma w HSBC :-)
Tylko dlatego, ze mam kolezanke w wieku 26 lat, ktora pracuje z pewnym polaczyna. Zrobie male investigation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam znajoma w HSBC :-)
Moze ukroci ci sie siedzenie na forum, to na pewno. A za publiczne pisanie o niej rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam znajoma w HSBC :-)
Takie "wynurzanie sie " jest wielce ryzykowne. Zawsze mozna trafic na kogos, kto jest baaaardzo blisko...O ile pisales prawde o banku ( w co watpie ) ale sprawdze na 100 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mówila przed urlopem ze nie wie jak dadza sobie rade bez niej, to pewnie ze wszystkim czekali do jej powrotu no to wiesz hehe nazbierali jej pewnie kupe papierów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze prawko zrobila bo strasznie sie przejmowala tym a tu masz .. za pierwszym razem zdala :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i tak spoko, natknalem sie tutaj na jakis temat o prawku, byli ludzie co po 6-7 razy podchodzili i dupa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze mna zdawala kobieta 11 raz ale trzesla sie jak galareta oczywiscie nie zdala czasem sie zastanawiam czy by wogole jezdzila, nawet gdyby zdala ja tam zdalam za drugim razem :) ale to juz dawno, 8 lat temu :) stare zasady jeszcze byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi sie wydaje ze wiekszosc ludzi wychodzi z zalozenia ze warto zrobic bo a nóz sie przyda kiedys, fakt prawko to dodatkowy dokument ulatwiajacy znalezienie pracy, ale trzeba sie zastanowic czy jako kierowca sie pewnie czujesz za kólkiem jesli nie to lepiej nie prowadzic. No i ze specjalnie ludzi upierdzielaja to tez swoja droga wkoncu to dodatkowe pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mysle ze trzeba patrzec pod katem jak sie ktos czuje ja na poczatku potrafilam z czworki ruszac:P oczywiscie z miernym skutkiem :) albo jak gazu dodawalam to bylo mnie slychac na 500 metrow w przod i w tyl :P a dzisiaj luzik, sama nie wiem jakim cudem tak czadu dawalam :) a Ty gdzie zdawales prawko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×