Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

4 pokoje (ale używam tylko jednego) salon, kuchnia, 2 łazienki, patio i ogródek :( więc myślę że cały dzień mi zejdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam bo kumpel był przedstawicielem firmy DLF i skusił mnie jak zobaczyłam co ten robot wyprawia :P Drogi bo drogi, 4000 za niego dałam ale warto. Ganiają się z moim kotem po całym domu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU Trochę za krótka :/ ale ładna, tylko że za krótka w sumie to wszystko co mam jej do zarzucenia a no i jeszcze cena 250 zeta trochę sporo jak za jednosezonowy ciuch w dodatku zbyt krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jeżeli znasz perfekcyjne swój rozmiar to spoko Ja przykładowo jestem wysoki i mam szerokie barki i zawsze musze mierzyć koszule czy t-shirt tak samo zawsze mierze bo inaczej na metce mój rozmiar a w domu zakładam i za ciasna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zależy co rozumiesz przez pojęcie rozbudowana klata :D pudzianem to ja nie jestem ale nie narzekam ogólnie nie chcodze w za ciasnych koszulkach bo według mnie jest to nie męskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta obiecałem że odeśle a nie wyśle jako pierwszy :P:P Po za tym wczoraj wysłałem koleżance to mi dała 8/10 i uciekła więc chyba nie jestem w waszym typie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to eraz mam takie nie męskie pytanie czym usunąć kamień ze zlewu w łazience (dodam że żadne cify i inne tego typu pomogły ale kaień ciągle jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×