Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

pewności nie masz ale możesz zaryzykować po za tym zawsze możesz do koleżanki dobrze sie odezwać i zapytać co nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka ładna ale coś mi ten materiał nie daje spokoju :)-- tak to dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka nie jest na pomarańczowym nicku bo jest tutaj dziś z nami i ma nick DOBRZE a pomarańczkom zdjęć nie wysyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ne nie wysyłam wysłałem raz i wystarczy po za tym nie wszedłem na to farum na podryw tylko pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam, dostałam :D co do kiecek Japan Style - miałam jedną przygodę:D organizowaliśmy z znajomymi karnawał w restauracji, ja kupiłam kieckę prawie za taką cenę jak ty.... a dziewczyny na szybko coś właśnie w stylu Japan:-P.... w mojej ramiączka już poszły przed imprezą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moja koleżanka dobrze znowu nawiała z forum ehhhhh ide sprzątać bedę wpadał od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nawiał?? byłam kawę sobie zrobić;-) a sprzątanie tobie nie ucieknie:) mam pytanie: dlaczego nie masz tv??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze coś dużo tej kawki pijasz nie mam TV bo stary telewizor sie posypał, a nie mam czasu jeźdźić za nowm po za tym po co mi telewizor??? wszystko co potrzebuję moge sobie na internecie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jestem ciągle na obrotach :D hihi a ty nie pijesz?? ZU i co z oceną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Ale dzisiaj grzejeeee nie mam dzisiaj czasu na nic :( A co do kamienia, ludzie, polecam koncentraty firmy Merida, różowy płyn, czyszcze nim wannę, brodzik, geniusz do usuwania kamienia. Tylko jest jeden szkopuł - nie kupicie ich w sklepie, jaką stronę internetrową i tam można zamówić, albo jak ktoś ma firmę to tak najlepiej bo jedynie faktury wystawiają. uwielbiam te płyny, tanie a starczają na długo :) Ja dzisiaj też grilluję :) A teraz jadę na zakupy do marketu budowlanego :D i jeszcze po farbę do włosów :) http://www.sublimemousse.pl/_PL/index.html#/product0 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 😘 😘 😘 Ciekawa jestem czy ja też oceniłabym autora jako ciacho :D ale juz limit zdjęć sie wyczerpał ;) miłego dniaaaaa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×