Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Red Bull ---doda ci skrzydeł :D kiedyś byłam uzależniona od tego świństwa jak ja to mówię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś często po nocach jeździłam w delegację do innych miast--- i zgodzę się tylko Red Bull mnie stawiał na baczność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe i teraz to mi to sie dziwne wydaje dwa razy po 8 doatałem niewiem czy za wygląd czy bardziej za charakter, ale skoro jest dobrze to daczego nie mam dziewczyny? a podrywany jestem przez dziewczynki (17-22) nie rozumiem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo bardzo młodo wyglądasz to dlatego :) nigdy w życiu nie dałabym tobie 35 lat naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzęki dziewczyny potraficie pocieszyć człowieka :) chyba nie pozostaje mi nic innego jak przestać dbać o siebie zapuścić brode i trochę zeszpecić sobie twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko plus Michaszkoo - płakać mógłbyś jakbyś wyglądał starzej ;-) ZU pracujesz w aptece ...hmmmm miałabym pytanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszyłem sie jak miałem 20 lat a teraz to bardziej odstraszam od siebie normalne kobiety, za to soryy za zwrot gówniary przyciągam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzaj ;-) ja mam podobny problem i cieszę się z tego:) gorsze chwile mam gdy załatwiam sprawy urzędowe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU Michaszkoo mi już trochę opowiedział , powiem tobie że pewnie my takie pomysłowe nie byłyśmy :D daj maila napisze tobie o co mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 28 lat a z tymi mezczyznami to jest tak, ze ide sobie np do pracy i stoi sobie kilku gowniarzy takich po 17-18 lat i sie slinia, i bezczelnie wzrokiem macaja :) albo przyciagam panow takich 35-40 lat ktorzy sami nie wiedza czego chca, bo fajnie jest sie pospotykac ale jak za latwa nie jestem to moze niekoniecznie jestem taka fajna? Moze ze mna sie beda spotykac ale na boku beda mieli tez kolezanki do seksu...no takie pomysly. Brak mi w zasiegu normalnego faceta z krwi i kosci, nie zauwazam takich zeby byli wolni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×