Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

miała swoje metody ale dziś byłem u jej rodziców z tymi zdjęciami i teraz Klaudyna (bo tak jej na imie) za karę od ojca grabi iście u mnie na ogrodzie oczywiscie w towarzystwie starszego brata żeby nie było więc sprzątanie ogrodu mam z głowy :] dzieki "dobrze" za poradę jak to załatwić jej mama była strasznie zarzenowana całą sytuacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu facetom gdzies sie pogubily podstawowe wartosci. Ale duzo w tym winy kobiet, bo przestaly sie szanowac i cenic. Ja nie przestalam i chyba dla wiekszosci to mur nie do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że to było najrozsądniejsze co mogłeś zrobić w przeciwnym razie mógłbyś sobie narobić problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU z tymi kobietami to prawda, wiele w dzisiejszym czasie nie szanuje siebie, nie dba o reputację, związki traktują z lekkością - dzisiaj ten jutro inny gdy przychodzą problemy- słowo "kocham" rzucane praktycznie jest na wiatr, bo kochają prawie każdego myląc pojęcia chwilowego zauroczenia a miłości ale to mnie nie dotyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi tez sie tak wydaje, slowo "kocham" powinno byc dawane wyjatkowej osobie i wtedy kiedy jest taki moment do tego odpowiedni. A dzisiaj kazdy kazdego kocha, loffcia i nie wiem co tam jeszcze :) Ja za starej daty chyba jestem na takie zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy w piance czy wybiorę coś innego, zobacze :D ej dziewczyny, jak już tak się sobie nawzajem pokazujecie to ja tez chciałabym zobaczyć jak wyglądacie :) Bo wiecie....że podobno na kafe siedza same pasztety, kaszaloty itd. ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to ja chyba też strasznie starej daty jestem - na emerytkę się nadaję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak i teraz mam pomoc przy sprzataniu za darmo :D:D:D ale tak czy inaczej ciągle mnie śmieszy jak 17-sto letnia dziewczynka może sie zauroczyć w 35-letnim gościu którego w dodatku zna tyko z widzenia a z tymi zdjęciami to było to półnagie foty ale nie oglądałem wszystkich także niewiem szcegółów zobaczyłem jedno a teraz to już są w posiadaniu jej rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te laski teraz sa zalamujace. A potem jak facet spotyka normalna dziewczyne, z normalnym podejsciem do zycia, to jest zaskoczony ze po pierwszym spotkaniu nie laduja w lozku. I nastepnego spotkania juz nie chce, bo laska "dziwna jakas " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może psychiką nie odbiega od dziewczyn 14-letnich ja w wieku 14 lat podkochiwałam się w facecie siostry :D ale takich numerów nie robiłam - tylko spoglądałam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo no wiesz, dziewczynka sie moze zauroczyc, jak sie ma 17 lat to sie uwaza za strasznie dorosla i gotowa do seksu. Ile lasek w tym wieku jedzie juz na hormonach antykoncepcyjnych to glowa mala. A to jeszcze takie malolaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że dziewczynka jest po prostu za głupia na uczucia wyższe oprócz tego jak ja to mówię cielakiem jej z oczu patrzy, i jak sie nie bedzie pilnowała to nastepnym razem może trafić na gościa który nie zachowa sie jak ja tylko rozkocha w sobie gówniarę a potem zwyczajnie ją wykorzysta i dziwi mnie że takie dziewczynki o tym nie myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ja sobie tego nie wyobrazam :P a ostatnio mialam w aptece chlopaczka, ktory kupowal prezerwatywy. Spytal czy sa pomaranczowe. Dalam mu jakies durezy. A on mi na to czy sa mniejsze rozmiary niz 56 mm, bo to jest za duzy. Dodam ze mial jakies 15 -16 lat, czerwony jak cegla ale widac ze sie niezle zabawia. Tylko zalozyc jeszcze nie ma na co :P No szok normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście nie znam gości w moim wieku którzy sie obracają za małolatami na poważnie jeśli to robią to tylko na jeden epizod,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale mam koleżke w wieku 23 lat i chłopak twierdzi że dziewczyny nie lubią facetów w jego wieku tylko takich starszych i weź bądź tutaj mądry i znajdź w tym tłumie głupich nagrzanych małolat normalną rozsądną kobietę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU to masz tam zabawnie widzę, możesz zaobserwować wiele rzeczy - powiem tak hmmm nie pochwalam tego że w tak młodym wieku nie mając żadnej wiedzy na temat współżycia zaczynają życie seksualne- ale dobrze że się zabezpieczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 lata to juz moze byc laska zdrowo myslaca. Ale do tego trzeba dojsc powoli, obserwowac, nie rozkochiwac od razu tylko na spokojnie sie pospotykac i ocenic. A dziewczyny zazwyczaj szukaja faceta starszego bo to daje poczucie bezpieczenstwa, nadzieje ze facet jest dojrzalszy i stabilniejszy w uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już najbardziej mnie śmieszy jak jestem z nim gdzieś na popijawie i jego koleżanki z roku pytają mnie sie na jakim wydziale ja studiuje to mnie rozwala na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×