Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

koleżka mi podsunął pomysł żebym kupił sobie obrączkę i zaczął nosić ale czy to na pewno działa to już z tym trzeba byłoby sie zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim osiedlu jest grupka takich "gwiazdeczek", mają po jakieś 15-16 lat...Porażka jednym słowem...Nie reprezentują sobą nic:o Tapety nałoży 2 cm na twarz, szpilki, w których nawet nie potrafi chodzić i myśli, że błyszczy :o A wysłowić to się nie potrafi w ojczystym języku. Dzisiejsza młodzież mnie zadziwia...:o Jest jeszcze taki lokalny "wiracha", lat 17...Ten to już wszystkie rozumy pozjadał...Jest taki niby cool i trendy, a jego matka mi mówiła, że w domu to nawet gwoździa wbić nie potrafi, nie mówiąc już o przykręceniu gniazdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcem mieć dziewczyny młodszej niż 8 lat to jest moja granica którą moge znieść co do młodszych nie twierdze że są jakieś upośledzone i nie myślą ale punkt myślenia zależy od wieku a w wieku 23 lat człowiek dopiero zaczyna samodzielnie żyć tak naprwdę ja już to przerobiłem i wątpię żebym mógł to przerabiać jeszcze raz zbyt wiele jak dla mnie chcem dojrzałą kobietę, nie sukę na kase i nie zimną w sprawch intymnych, taką normalną po prostu z która można że tak powiem konie kraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaaaaaa
Podczytujac stwierdzam, ze Twoja wizytowka jest jak najbardziej zachecajaca z jednej strony i odpychajaca z drugiej. A teraz pytanie: Ile bylbys w stanie poswiecic dla zwiazku gdybys oczywiscie znalazl kobiete godna Twojej uwagi i Twoich oczekiwan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakieś dwa tygodnie temu stoję przed blokiem i widzę idzie jakiś "chłopczyk" można powiedzieć bo mężczyzną bym go nie nazwała z pieskiem:-P jak mnie zobaczył to ręce mu się jakoś wykrzywiły jakby niósł woki pod pachą :D - pies miał na imię down z tego co zrozumiałam- taki typowy menel za przeproszeniem aż żal patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiem że zaraz powiecie że młode też mogą być dojżałe ale mam taką koleżankę (poznałem ją przez internet ze 3 lata temu) gadaliśmy chyba przez rok myślałem że ma około 26 lat a sie okazało że ma 22, spotkałem sie z nią nawet żeby nie wytawiac dziewczyny do wiatru na szczeście mimo że młoda to była normalna pogadaliśmy zjedliśmy obiad i tyle, zresztą mamy kontakt do dziś ale tyko koleżenski. w zeszłym roku pojechaliśmy razem na wakacje ja ona i jej obecny mąż fajnie było bo i dziewczyna była normalna z tym że wychowała sie w totalnym syfie bo w domu dziecka więc nie dziwie sie że była aż za dojrzała na swój wiek mimo wszystko i tak była za młoda na szczeście ona też stwierdziła że lubi mnie itd. ale jestem za stary więc intyligentna młoda osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaaaaaa
ZU a ja uwazam, ze takich facetow jest cala masa. Teoretycznie wydaja sie wyjatkowi, natomiast gorzej w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejkaaaaaaa Moge powiedzieć z ręką na sercu że nie ma rzeczy jakiej niebyłbym w stanie poświęcić mógłbym nawet na stałe sie do Polski przeprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa jak nastroszony kogut :D haha ja zrezygnowałam z szukanie tego jedynego już jakiś czas temu- stwierdzam że przylepka starej panny bardziej mi będzie pasowała niż jakiś imbecyl w życiu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mowie o wyjatkowych facetach ktorzy sa tacy naprawde, a nie z pozoru. Wiem ze im dalej w las....ale to nasza ludzka natura, kazdy na poczatku sie pokazuje z najlepszej strony. Wady wychodza pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sąsiadka skończyła sprzątać Ile sie płaci za sprzątanie ogrodu wie ktoś ?? chciałbym jej jakiś hajs za to dać bo jakoś mi tak głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaaaaaa
Michaszko, nawet jesli stracilbys dobra prace i pozycje spoleczna? I to wszystko dla milosci? kolejne pytanie tym razem pol zartem pol serio: a dalej niz Polska bylbys w stanie sie przeprowadzic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile godzin pracowała? aa no tak teraz to tak w modzie "singiel " powiem wam że nawet mi się podoba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta Michaszkoo a nie pisales wczesniej ze masz warszawskie korki do pokonania? To gdzie Ty w koncu mieszkasz? nie czytasz tematu uważnie mam dom po babci w Izabelinie pod Warszawą ale mieszkam w UK i tak kursuję 3 miechy tam a 3 tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaaaaaa
ZU, jakos tak mam, ze nie wierze we wszystko, co mowi, pisze mezczyzna. Moja wiare bardziej opieram na czynach. No ale zanim powstana czyny potrzeba slow. Od czegos przeciez trzeba zaczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejkaaaaaaa dla miłości zrezygnowałbym z pracy jak najbardziej, i tak jestem w stanie zamieszkać obojętnie gdzie nie musi być w Polsce ale kobieta musi być Polką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi ze po moich przejsciach to sie naprawde nie wierzy we wszystko co faceto mowi czy pisze. Podchodze do tematu na spokojnie, zeby nie ocenic kogos pochopnie. A czas weryfikuje czy mialam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę dodać że po swoich przejściach i nauczce życiowej potrafię szybko ocenić faceta i zazwyczaj się nie mylę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie za mało .... ja bym dała 30 zł te twoje fotki gdzie były robione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaaaaaa
Michaszkoo, nawet jesli musialbys znalezc prace na wiele gorszych warunkach? Jakos nie wierze. Wierze natomiast w to, ze musi byc Polka. Mam tak samo. Moj mezczyzna musi byc Polakiem, ale dla milosci nie poswiecilabym swojej pracy i miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×