Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Gość europejkaaaa
popoludnie minelo szybciej niz ustawa przewiduje, ale jesli zapytasz jak minie noc to odpowiem, ze baaardzo szybko. musze wstac o 5-ej :classic_cool: niniejszym zycze przyjemnego wieczorku aaa i prosze mnie stad wyrzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lecę jestem umordowany po dzisiejszym dniu potrzebny mi jest dobry sen :) Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze moment i się kładę ...nie mogłam się jeszcze położyć :) ale widzę że ty już uciekłeś życzę spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linbo
jak gupi jeste bo dla mnie masz 1% wiedzy wiesz skoro myslisz ze masz30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pytanie ? Dlaczego facetowi staje zawsze z rana !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo a czemu wczorajsze popołudnie było kiepskie? trawniczek masz ładnie posprzątany przez tanią siłę roboczą :D podeślij tą brygadę do mnie, ja też mam spory trawnik wokół domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja zjem śniadanko ...zrobię kawkę i zaraz się do was dołączę może pomożecie mi podjąć decyzję :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaaa
Witam. Wyjatkowo sie dzis czuje swiatecznie! Oddalam cesarzowi co jego :classic_cool: Tak prawde mowiac to przytlaczajaco sie czuje. Majowka - a ja znowu tu... z Wami. Jak dla mnie to kawa z mleczkiem, poprosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaaa
dobrze, a o jaka decyzje chodzi? Bo jesli to cos powaznego to ja czuje sie jak Pilat;) ZU🖐️ bez, z mleczkiem zawsze bez, mala czarna z 3 lyzeczkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaaa
mieszam , mieszam ;) ale chyba nie znam umiaru, bo albo lubie przeslodzic, albo niedoslodzic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zacznę dalsze dokształcanie siebie i nie wiem czy: - to dobry pomysł? - waham się pomiędzy psychologią w biznesie i logistyką -najważniejsze ...czy nie będę miała problemów nie stawiając się na większości wykładach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze rozpatruję filologię germańską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filologię germańską - tym bardziej że umiem porozumiewać się w stopniu zaawansowanym w tym języku, jedyne co u mnie kuleje to gramatyka :) psychologia w biznesie- hmmm też mnie zainteresował ten kierunek .... tak więc nie wiem ....chyba zrobię wyliczankę :D a autor widzę obija się gdzieś po domu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaaa
dobrze, pomysl znakomity! Gratuluje checi. Ja juz ich nie mam :) No i jesli... zycze wytrwania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaaaa
no i ja mam kolejne pytanie do autora : jestes wierzacy ? wpadne do Was potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejkaaaa nie dziękuje ;-)--- ale znając życie jak już coś zacznę to skończę ZU ja chyba wiem dlaczego :D- musiał sprzątać :-P---- idę po jeszcze jedną kawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×