Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

przepraszam ale musiałem spotkać sie ze swoim chrześniakiem, nie widze go zbyt często a jestem jego ulubionym wujkiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe 5 :) i 2 miesiące nie byłem niestety na jego urodzinach ale mam go dziś na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypuszczam ;-) w swoim życiu też mam takie pupilki jak ja to mówię - najmniejszy ma dwa latka ale jaki słodziak , szkoda że taki mały bym na niego poczekała (chrześniak) następny chrześniak ma 7 latek ...no i pozostała gromadka też wiek 7 i 3 latka w chwili gdy mnie odwiedzają przez mieszkanie przechodzi sztorm:D- właśnie mi się za nimi zatęskniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt :] jak człowiek tak patrzy na dzieciaki to niestety zdaje sobie sprawę z upływu czasu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tak prawdę mówiąc nie zwracałam nigdy uwagi że czas tak szybko leci :)- do ostatniego razu gdy jako przykładna ciocia wariowałam z dwiema gwiazdkami :-P popatrzałam na starszą i pomyślałam " Jezu a to kiedyś było takie małe" coś jeszcze przyszło mi na myśl ale to już zostawiam dla siebie :) to mówisz że dzisiaj masz dzień niańki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi praktycznie na pracy, odpoczynku i szukaniu uczelni- ciągle się waham ale zaryzykuję :) ... w międzyczasie obiadek zdążyłam sobie ugotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle się Michaszko zastanawiam nad Łodzią, Warszawą lub Poznaniem :) ZU zupę warzywną chcesz troszkę bo Michaszkoo ma stracha że go otruję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm mizeria ...hmmm no to narobiłaś mi ochotę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mną ta mizeria chodziła od rana a w tesco teraz promocja na ogórki :D no i zrobiłam raz porcję, a za godzinę znów miałam ochotę i zrobiłam drugą porcję a teraz mi leżą te ogórcy na żołądku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli teraz coś na odmulenie żołądka musisz zabrać :D jeżeli promocja tzn. że coś nie tak jest z warzywami , zalegają pewnie w hurtowniach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my jedliśmy kotlety schabowe, ziemniaczki ze szpinakiem i sałatkę z zasmarzanych czerwonych buraczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak późna?? ja nieraz robię sobie o tej porze mięso i nie narzekam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak robiłem sam niestety muszę liczyć sam na siebie, ale małemu smakowało więc chyba nie jest tragicznie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ziemniaczki już młode? Ja w tamtym roku zrobiłam frytki z młodych ziemniaków....niestety tych izraelskich :O wrzuciłam je do frytownicy i po minucie poczułam smrodek :P ja patrzę, a moje fryty na zewnątrz czarne, a środku surowe :) Nigdy więcej izraelskich/tunezyjskich nie kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Michaszkoo możemy cię zatrudnić jako kucharza:D właśnie usłyszałam że jestem za stara na naukę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od znajomej...dokładne jej słowa cyt. " za trzy lata będziesz już stara dupa, znajdziesz faceta i urodzisz dzieci....to po co ci studia" - normalnie szok :D powiedziałam że najpierw muszę się zdecydować na tego faceta :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×