Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

u mnie słoneczko ale chłodno :) oj jakby zabrał dziunie to mogłoby coś z tego wyjść-- jeszcze bardzie by się zakochała i co wtedy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie padało dwa dni z rzędu- chodziłam jakbym całymi nocami nie spała a nie przypominam sobie żebym imprezowała:D brat zawsze mógłby przymknąć oko;-)- masz rodzeństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy koleżanka ravija kupiła wczoraj tą farbę w piance. Sama właśnie dumam czy by się dziś nie farbnąć :D Farbę mam tylko jakaś leniwa dziś jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo ma chyba dość takiego tłumu kobiet i się skrył :D ja myślę nad zmianą koloru ale w tym przypadku od myślenia do zrobienia jeszcze długa droga;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam dwie starsze siostry i praktycznie tylko je mam w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam teraz blond a myślałam nad brązem tylko trochę mi szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam blond i raz mialam braz(w sumie to wyszedl mi przez przypadek, bo pani na zdjeciu na farbie miala ladny ciemny blondzik:P ) i musze powiedziec ze z natura sie nie walczy. Blondynka moze poszalec w blondach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z natury jestem szatynką ale od paru lat robię sobie blond włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten ciemny blond to kupilam bo dzien wczesniej pani fryzjerka mi zrobila blond na calosci a okazalo sie ze wyszedl jej wstretny zolty :O no i wsciekla musialam z tym cos zrobic i sama kupilam ten ciemny blond i poprawki nanioslam. Bylo o niebo lepiej ale jednak w ciemnych barwach wygladalam na taka wredna bladzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może rude ;-) hihi - żartuję podoba mi się ale tylko u innych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra przefarbowała się na rudo- jeszcze nie widziałam ale ciekawość mnie zjada :-P cztery miesiące temu rzuciłam się w wir pracy ...i tylko nocki mi zostały z prywatnego czasu , na głowie miałam sieczkę - jak mnie siostra zobaczyła to nie mogła uwierzyć tym bardziej że jestem osobą która zawszę o siebie dba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam znajomą fryzjerkę lub też chodzę do fryzjera .... zazwyczaj mają te farby z hurtowni fryzjerskich, sama się tego nie podejmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz przepraszam się podjęłam , nie wiem co mi weszło do głowy i wyszedł mi taki żółty kolor jak tobie .... szybko stałam się w tamtym momencie szatynką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co ja nie kombinowałam z włosami - kiedyś miałam włosy do kolan i w chwili odbicia ścięłam do ramion ..... mina mojej mamy w momencie gdy mnie zobaczyła bezcenna :-)- nie wiedziałam gdzie się schować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tak późno ?:) jak mija tobie pierwszy maja ? Ja właśnie wstałam i zajadam się zupką zawszę mogę się podzielić ;-) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×